Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Do konce letošního roku můžete být ubytováni ve 4* hotelu SCANDIC WROCLAW za opravdu směšné peníze. 2 lůžkový pokoj se v tuto chvíli prodává na všechny víkendové termíny do konce roku za 786 Kč !

Rezervaci provádějte zde >>

Vratislav je 4. největší město Polska, ležící kousek za hranicemi. Kromě malebného náměstí Rynek se nabízí romantické zákoutí na menších ostrůvcích řeky Odry. Pokud by bylo náhodou pod mrakem, zaběhněte si do aquaparku! Celodenní vstupné stojí 200 Kč a občerstvení zde vychází také velmi levně. Více se dočtete v cestopisu z mé cesty do Vratislavy >>

Nehodláte-li využít vlastního automobilu - parkovací stání na soukromém parkovišti u hotelu za 390 Kč / den, případně na některém ze sídlišť zdarma - můžete využít služeb autobusového dopravce Polskibus. Kromě pohodlné a levné cesty nabídne také 230V zásuvky a občas i fungující Wifi. Ceny se pohybují od 6 do 400 Kč za cestu, dle vyprodané kapacity.

Alternativou je možnost využití akce 1+1 u společnosti Eurolines, avšak časy spojů moc nevyhovují a cenově se mnohdy dostaneme jen o něco málo levněji.

[insetleft title="Eurovíkend za 1.421 Kč"]Doprava + 2 noci ve 4*[/insetleft]Příkladovým eurovíkendem jest poslední víkend v listopadu 23.-25. Zpáteční jízdenka vychází s odjezdem z Prahy v 8:40 a zpět z Vratislavi v 14:20 - doba jízdy cca 5 hodin a cena 635 Kč. Ubytování na 2 noci ve 4* hotelu v centru pro 2 osoby Vás bude stát 1.573 Kč.

Dodatek k hotelu: Kuchnia Marche je hned na rohu a pár metrů za ní najdete také nákupní centrum Arkády. Bazén je cca 5 minut chůze, stejně tak centrum a autobusové nádraží.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Dóžecí palác náměstí
ušetříš až 69%
Tam chceš!
Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Tam to bude krásný!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
To bude jízda!
Ragusa
ušetříš až 60%
Tam jsi ještě nebyl!
5514 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?