Mapa

Ubytování Wroclaw: 5* Radisson BLU hotel v historickém centru - 1.132 Kč.

0 komentářů
2012-12-29T18:22:46+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Alternativou eurovíkendům v profláknutých destinacích může být víkend v 4. největším městě Polska. Vratislav, neboli Wroclaw může nabídnout mnohem více, než můžete čekat. Po procházce směřující přes malebné náměstí ve starém centru, skrz ostrůvky na řece Odře až po Japonskou zahradu můžete zamířit do mé oblíbené restaurace Kuchnia Marche. Nebude-li přát počasí, vyzkoušejte místní aquapark. Velikost Vás překvapí, celodenní vstupné do 250 Kč a obědvat zde budete formou bufetů, kde kilogram jídla stojí 180 Kč. Cestopis z mé cesty do Vratislavy.

Ubytování ve Wroclawi

V tento okamžik můžete zakoupit levné ubytování na příští rok. Z nespočetně možností vybírám ty 2 nejlepší.
  • 3* hotel Campanile je svým způsobem spíše 4* hotelem, ale velikost pokoje nedovoluje překonat tuto hranici. Pokud se rozhodnete ubytovat v tomto hotelu, počítejte s tím, že na autobusové nádraží to budete mít 5 kroků, stejně tak do aquaparku. Po půlhodinové procházce dojdete až na druhý břeh Odry. Kuchnia je asi 5 minut pomalou chůzí vedle nákupního centra. Cena za pokoj vč. víkendů je 670 Kč. Rezervujte hotel Campanile pod tímto odkazem.
  • Naopak o trochu luxusnější variantou za stále libovou cenu je 5* Radisson BLU hotel. Nocleh v 2-lůžkovém pokoji zakoupíte za 1.132 Kč. Rezervaci Radisson BLU Wroclaw provedete zde. Hotel se nachází v samotném historickém centru města! Nabízí non-stop saunu a fitness centrum. Rezervací tohoto hotelu rozhodně neprohloupíte! Tento tip si zaslouží být v kategorii TOP. Tuto cenu naleznete minimálně do konce dubna 2013.

Doprava do Wroclawi

Nejlepší na tom vše je fakt, že přímý spoj z Prahy do Vratislavy jezdí několikrát denně. Osobně doporučuji společnost Polskibus, jelikož jezdí v nejlepší časy a cenově se lze dostat i na 12 Kč za zpáteční jízdenku. Do konce března ji však neseženete, proto počítejte s víkendovou jízdenkou za cca 600 Kč.

Malý tip na závěr: Pokud si objednáte ubytování na 22.-24.února, daruji Vám 1 lístek zdarma na linku z Prahy v 8 hodin ráno a zpět z Vratislavi v 14 hodin odpoledne. Napište si do komentáře.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2012-12-29T19:22:46+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce