Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Alternativou eurovíkendům v profláknutých destinacích může být víkend v 4. největším městě Polska. Vratislav, neboli Wroclaw může nabídnout mnohem více, než můžete čekat. Po procházce směřující přes malebné náměstí ve starém centru, skrz ostrůvky na řece Odře až po Japonskou zahradu můžete zamířit do mé oblíbené restaurace Kuchnia Marche. Nebude-li přát počasí, vyzkoušejte místní aquapark. Velikost Vás překvapí, celodenní vstupné do 250 Kč a obědvat zde budete formou bufetů, kde kilogram jídla stojí 180 Kč. Cestopis z mé cesty do Vratislavy.

Ubytování ve Wroclawi

V tento okamžik můžete zakoupit levné ubytování na příští rok. Z nespočetně možností vybírám ty 2 nejlepší.
  • 3* hotel Campanile je svým způsobem spíše 4* hotelem, ale velikost pokoje nedovoluje překonat tuto hranici. Pokud se rozhodnete ubytovat v tomto hotelu, počítejte s tím, že na autobusové nádraží to budete mít 5 kroků, stejně tak do aquaparku. Po půlhodinové procházce dojdete až na druhý břeh Odry. Kuchnia je asi 5 minut pomalou chůzí vedle nákupního centra. Cena za pokoj vč. víkendů je 670 Kč. Rezervujte hotel Campanile pod tímto odkazem.
  • Naopak o trochu luxusnější variantou za stále libovou cenu je 5* Radisson BLU hotel. Nocleh v 2-lůžkovém pokoji zakoupíte za 1.132 Kč. Rezervaci Radisson BLU Wroclaw provedete zde. Hotel se nachází v samotném historickém centru města! Nabízí non-stop saunu a fitness centrum. Rezervací tohoto hotelu rozhodně neprohloupíte! Tento tip si zaslouží být v kategorii TOP. Tuto cenu naleznete minimálně do konce dubna 2013.

Doprava do Wroclawi

Nejlepší na tom vše je fakt, že přímý spoj z Prahy do Vratislavy jezdí několikrát denně. Osobně doporučuji společnost Polskibus, jelikož jezdí v nejlepší časy a cenově se lze dostat i na 12 Kč za zpáteční jízdenku. Do konce března ji však neseženete, proto počítejte s víkendovou jízdenkou za cca 600 Kč.

Malý tip na závěr: Pokud si objednáte ubytování na 22.-24.února, daruji Vám 1 lístek zdarma na linku z Prahy v 8 hodin ráno a zpět z Vratislavi v 14 hodin odpoledne. Napište si do komentáře.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Tropea - Kalábrie
ušetříš až 64%
To musíš vidět!
Socha svobody a Manhattan
ušetříš až 45%
To bude jízda!
Agadir
ušetříš až 25%
To budou fotky!
Černá pláž
ušetříš až 59%
Hurá za zážitky!
5452 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?