New York

USA road trip: z LA do Seattlu z Prahy - 12.306 Kč.

27 komentářů
2015-01-20T09:17:18+01:00

O akci

Pokud byste chtěli projet západ USA z jihu na sever, navštívit mnohé americké národní parky, zastavit se v několika známých metropolích, open-jaw letenka je v tomto případě téměř nezbytná.

Nalezli jsem pro vás zajímavou kombinovanou letenku, která vám umožní započít poznávací cestu podél západního pobřeží v Los Angeles, vaší finální destinací pak bude Seattle. Letenka do Los Angeles s odletem z Prahy a návratem ze Seattlu do Mnichova vychází na velmi sympatických 12.306 Kč, a to na ideální období v roce. Sestavení itineráře bude ve vaší režii, můžete se inspirovat mnohými cestopisy nebo nabídkami cestovních kanceláří. Ideální délka této cesty je 14 dní.

V ceně letenky je samozřejmě přeprava odbaveného zavazadla max. hmotnosti 23 kg. Pro změnu termínů a počtu osob použijte odkaz Nové vyhledávání.

Půjčujeme si auto

Na tuto cestu je vypůjčení auta téměř nutností, za 14 denní pronájem v nejnižší kategorii zaplatíte do 10.000 Kč, za SUV připočtěte ještě další 3 tisíce. U všech pronájmů je nutné počítat s poplatekem za jednosměrnou výpůjčku, nejčastěji je to 250-300 dolarů.
  • Pronájmy porovnejte zde >>

Ubytování

Po cestě budete jistě využívat služeb hotelů či motelů. Oblíbenou sítí motelů je Motel 6, který má v USA nejméně tisícovku poboček. Doporučujeme vždy porovnat s nabídkou na booking.com a rezervovat předem. Na místě mohou být ceny vyšší nebo může být problém najít volný pokoj.

[start][odlet]Praha[/odlet][zeme]USA[/zeme][prilet]Mnichov[/prilet][mezikrok][prg][usa][muc][konec]

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-01-20T10:17:18+01:00

27 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce