V zimě na ostrov Malta z Budapešti - 1.055 Kč.

Jak akci využít?

Zimní návštěvu Malty si můžete začít plánovat již nyní. Wizzair totiž nabízí zpáteční letenky z Budapešti od 1.055 Kč. V zimní sezoně létá 1-krát týdně, a to každou sobotu. Vedle nejlevnějších letenek (6.090 forintů za směr) naleznete také letenky o pár korun dražší, kdy se téměř vždy vejdete do 1.500 Kč za zpáteční let. Určitě při svých cestách nezapomeňte navštívit původní hlavní město Malty - Mdinu, která své kouzlo odhalí zejména v mimo-turistickém období, vesničku pepka námořníka Popeye a současné hlavní město Valletta. Teploty se v tomto období pohybují mezi 17-20°C.

  • Rezervuj letenku na wizzair.com
  • Cestovní období od listopadu do dubna 2014
  • Dostupnost do vyprodání míst
  • Př. týdenní termíny: 2013: 16.-23.11 2014: 18.-25.1, 1.-8.2, 8.-15.2
Cena je konečná při cestě s menším příručním zavazadlem (42 x 32 x 25 cm) a zároveň pro členy Wizz Discount Clubu (WDC), členství stojí 750 Kč  a je platné po dobu jednoho roku. WDC se vyplatí již při první rezervaci letenek pro 2 a více osob. Nevíte jak rezervovat letenky? Přečtěte si náš návod.

Do Budapešti se dopravíte se společností Orangeways za 800 Kč z Prahy, případně 400 Kč z Bratislavy. Plánujete-li kratší pobyt v Budapešti, využijte dopravce Elines, který nabízí jízdenky od 630 Kč (zpáteční z Prahy). Tipy na levné ubytování v Budapešti naleznete zde.

Auto a levné ubytování na Maltě

Opravdu výhodné ceny ubytování lze pořídit v akčních nabídkách. Například nejlevnější 2-lůžkový pokoj v St. Julian´s zakoupíte za 390 Kč! Podívejte se na ceny dle destinací: Procestuj ostrov křížem krážem díky vypůjčenému automobilu. Vyzvednutí i vrácení provedete před / po příletu na letišti na Maltě. Auto na týden můžete mít od 2.111 Kč. Srovnejte si ceny v našem srovnávači autopůjčoven!

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To musíš vidět!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

To budou fotky!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

Tam chceš!

Další akce