Valentýn 2015: jízdenka a ubytování ve Vídni - 826 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Využijte valentýnské nabídky 1+1 jízdenka zdarma u Student Agency a užijte si svátek zamilovaných se svou drahou polovičkou ve Vídni, kde můžete ochutnat pravý vídeňský řízek, navštívit barokní zámek Schönbrunn nebo se vydat do muzea voskových figurín Madame Tussauds u Prátru. Jízdenku a ubytování na jednu noc ve Vídni zakoupíte již za 826 Kč za osobu.

1) Jízdenka z Prahy do Vídně

S aktuální valentýnskou nabídkou 1+1 jízdenka zdarma od Student Agency můžete zakoupit zpáteční jízdenky z Prahy do Vídně pro 2 osoby za 900 Kč. Cestovní období trvá od 1. do 28. února s maximální dobou pobytu 10 dní.
  • Rezervuj jízdenku Praha - Vídeň za 450 Kč za osobu na studentagency.cz
  • Prodej do 22. února
  • Jízdenky za akční cenu jsou v omezeném množství

Zpáteční jízdenky z Prahy do Vídně pro 2 osoby

2) Ubytování ve Vídni

Nejlevněji se můžete ve Vídni ubytovat v Hotelu In Hernals, z kterého se dostane do historického centra města za 10 minut tramvají. Ubytování na jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji se společnou koupelnou vyjde na 376 Kč za jednu osobu.

Nejlevnější ubytování s vlastní koupelnou seženete v Hotelu Hadrigan, odkud jste v centru Vídně za 15 minut dopravou. Dvoulůžkový pokoj na jednu noc vyjde na 474 Kč za jednu osobu.

Pokud si chcete užít Valentýna v luxusnějším ubytování v centru města, vyberte si ze čtyřhvězdičkových hotelů City Rooms nebo Atlanta, v kterých se ubytování na jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji pohybuje kolem 650 Kč za osobu.

Vienna Card

Po zakoupení této karty můžete využívat městskou dopravu ve Vídni zdarma a získat více něž 210 slev na vstupy do místních památek, na koncerty, do restaurací, obchodů atd. Vienna Card existuje ve 2 variantách - 48 hodinová za 18,90 € / 526 Kč nebo 72 hodinová za 21,90 € / 609 Kč a lze ji zakoupit na internetu nebo v místních informačních centrech a hotelech. Se zakoupením karty obdržíte 120 stránkový sešit, ve kterém naleznete výše zmíněné slevy. Více informací o Vienna Card naleznete na stránkách www.wien.info.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Karel

Jen pro jistotu. Ty akční 1+1 nabídky jsou pouze z Prahy/Brna, nebo i jiných nástupních míst po republice?

Avatar uživatele Vendy

Zdravím Karle, bohužel jen z Prahy a Brna.

Avatar uživatele KubajsM

Souhlas, my si pořád musíme na něco stěžovat. Koupeno, jedeme taky :-). Děkujeme za tip :)

Avatar uživatele vanikka22

Včera jsme přiletěl z tripu a první, co jsem na letišti slyšel byly stížnosti paní pracující na baru jak málo jí za to platí(nepohla se zpoza baru, neusmála se, nedivím se tomu, že má nula nula nic na výplatu). Kouknu tady a nějaký antivalentýn si stěžuje na pokoj se společnou koupelnou(si na tom bookingu/airbnb/couchsufingu najdi lepší nocleh). Pořád jenom fňukat to by "nám" šlo. Díky za super tip. Jedu s přítelkyní :)

Avatar uživatele e.cesalova

antivalentyn:DD

Avatar uživatele janchv

Vždyť je tam i možnost s vlastní koupelnou o stovku dráž, tak proč to nevyužít :-) Díky za super tip!

Avatar uživatele slevomaty

Jojo, na Valentýna se společnou koupelnou THE BEST, ještě se tam potkat s druhým párem a dát ***...To Vám možná tak každá omlátí o hlavu vy koumáci.

Avatar uživatele Vendy

Zdravím Antivalentýne, proto jsme v ubytování uvedli více možných variant včetně 4* hotelů.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

To musíš vidět!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

Tam chceš!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Rakousko  

Ideální na víkend, ještě lepší na týden

Málokdo by nevěděl, kde leží Rakouská republika. Mimo České republiky a Slovenska sousedí na severu s Německem, na západě s Lichtenštejnskem a Švýcarskem, na jihu s Itálií a Slovinskem a na východě s Maďarskem.

Rakousko není jen Vídeň. Objevte nádherná jezera, překrásné hory, hrady, zámky a v neposlední řadě nespočet historických měst v čele s Grazem, Lincem a Salzburgem.

Země vás okouzlí i v čase vánočním, kdy se napříč celým Rakouskem konají vyhlášené a svařeným vínem provoněné vánoční trhy. Po Novém roce vyrazte do rakouských Alp na skvělé lyžování v místních lyžařských střediscích.

Průvodce pro Rakousko