Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Využijte valentýnské nabídky 1+1 jízdenka zdarma u Student Agency a užijte si svátek zamilovaných se svou drahou polovičkou ve Vídni, kde můžete ochutnat pravý vídeňský řízek, navštívit barokní zámek Schönbrunn nebo se vydat do muzea voskových figurín Madame Tussauds u Prátru. Jízdenku a ubytování na jednu noc ve Vídni zakoupíte již za 826 Kč za osobu.

1) Jízdenka z Prahy do Vídně

S aktuální valentýnskou nabídkou 1+1 jízdenka zdarma od Student Agency můžete zakoupit zpáteční jízdenky z Prahy do Vídně pro 2 osoby za 900 Kč. Cestovní období trvá od 1. do 28. února s maximální dobou pobytu 10 dní.
  • Rezervuj jízdenku Praha - Vídeň za 450 Kč za osobu na studentagency.cz
  • Prodej do 22. února
  • Jízdenky za akční cenu jsou v omezeném množství

Zpáteční jízdenky z Prahy do Vídně pro 2 osoby

2) Ubytování ve Vídni

Nejlevněji se můžete ve Vídni ubytovat v Hotelu In Hernals, z kterého se dostane do historického centra města za 10 minut tramvají. Ubytování na jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji se společnou koupelnou vyjde na 376 Kč za jednu osobu.

Nejlevnější ubytování s vlastní koupelnou seženete v Hotelu Hadrigan, odkud jste v centru Vídně za 15 minut dopravou. Dvoulůžkový pokoj na jednu noc vyjde na 474 Kč za jednu osobu.

Pokud si chcete užít Valentýna v luxusnějším ubytování v centru města, vyberte si ze čtyřhvězdičkových hotelů City Rooms nebo Atlanta, v kterých se ubytování na jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji pohybuje kolem 650 Kč za osobu.

Vienna Card

Po zakoupení této karty můžete využívat městskou dopravu ve Vídni zdarma a získat více něž 210 slev na vstupy do místních památek, na koncerty, do restaurací, obchodů atd. Vienna Card existuje ve 2 variantách - 48 hodinová za 18,90 € / 526 Kč nebo 72 hodinová za 21,90 € / 609 Kč a lze ji zakoupit na internetu nebo v místních informačních centrech a hotelech. Se zakoupením karty obdržíte 120 stránkový sešit, ve kterém naleznete výše zmíněné slevy. Více informací o Vienna Card naleznete na stránkách www.wien.info.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Karel
Karel

Jen pro jistotu. Ty akční 1+1 nabídky jsou pouze z Prahy/Brna, nebo i jiných nástupních míst po republice?

před 8 lety
Avatar uživatele Vendy
Vendy

Zdravím Karle, bohužel jen z Prahy a Brna.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele KubajsM
KubajsM

Souhlas, my si pořád musíme na něco stěžovat. Koupeno, jedeme taky :-). Děkujeme za tip :)

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele vanikka22
vanikka22

Včera jsme přiletěl z tripu a první, co jsem na letišti slyšel byly stížnosti paní pracující na baru jak málo jí za to platí(nepohla se zpoza baru, neusmála se, nedivím se tomu, že má nula nula nic na výplatu). Kouknu tady a nějaký antivalentýn si stěžuje na pokoj se společnou koupelnou(si na tom bookingu/airbnb/couchsufingu najdi lepší nocleh). Pořád jenom fňukat to by "nám" šlo. Díky za super tip. Jedu s přítelkyní :)

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele
Eliška

antivalentyn:DD

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele janchv
janchv

Vždyť je tam i možnost s vlastní koupelnou o stovku dráž, tak proč to nevyužít :-) Díky za super tip!

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele slevomaty
slevomaty

Jojo, na Valentýna se společnou koupelnou THE BEST, ještě se tam potkat s druhým párem a dát ***...To Vám možná tak každá omlátí o hlavu vy koumáci.

před 8 lety
Avatar uživatele Vendy
Vendy

Zdravím Antivalentýne, proto jsme v ubytování uvedli více možných variant včetně 4* hotelů.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Edinburgh
ušetříš až 75%
Jedem!
Jeruzalem
ušetříš až 59%
Tam jsi ještě nebyl!
Canal Grande most
ušetříš až 66%
Tam to bude krásný!
Sicílie
ušetříš až 59%
Hurá za zážitky!
5553 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Rakousko
Rakousko

Ideální na víkend, ještě lepší na týden

Málokdo by nevěděl, kde leží Rakouská republika. Mimo České republiky a Slovenska sousedí na severu s Německem, na západě s Lichtenštejnskem a Švýcarskem, na jihu s Itálií a Slovinskem a na východě s Maďarskem.

Rakousko není jen Vídeň. Objevte nádherná jezera, překrásné hory, hrady, zámky a v neposlední řadě nespočet historických měst v čele s Grazem, Lincem a Salzburgem.

Země vás okouzlí i v čase vánočním, kdy se napříč celým Rakouskem konají vyhlášené a svařeným vínem provoněné vánoční trhy. Po Novém roce vyrazte do rakouských Alp na skvělé lyžování v místních lyžařských střediscích.

Průvodce pro Rakousko