Francie

Valentýn 2015: na víkend do Paříže - 4.089 Kč.

6 komentářů
2014-12-01T17:52:07+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Okouzlete svou drahou polovičku romantickým pobytem v Paříži na svátek sv. Valentýna, který připadá v příštím roce na sobotu. Víkend v Paříži vychází ideálně s odletem v pátek večer a návratem také ve večerních hodinách v neděli. Pobyt ve „městě zamilovaných“ můžete svému protějšku nadělit i pod stromeček. Cena letenky z Prahy s ubytováním vychází na 4.089 Kč za jednu osobu.

Letenky do Paříže

  • Praha - Paříž (Orly) za 2.900 Kč rezervuj >> (Transavia)
  • Praha - Paříž (Charles de Gaulle) za 3.033 Kč rezervuj >> (EasyJet)
  • Termín: 13. - 15. únor 2015

Transfer z letiště

Na letiště Charles de Gaulle přiletíte v pátek ještě před půlnocí a odtud pojedete noční linkou N140 nebo N143 na Gare de l´Est za 6€. Při zpáteční cestě z centra města na letiště Charles de Gaulle se platí třemi lístky Ticket t+. Doba jízdy zabere od 50 do 80 minut dle aktuální dopravy v centru města. Interval spojů činí 15 – 30 minut. Další informace naleznete na našich stránkách o letišti.

Ubytování v Paříži

Vybíráme pro vás pár tipů, kde se ubytovat na valentýnský víkend.

Nejlevněji se můžete ubytovat v hotelu Hipotel Paris Belleville Gare de l'Elst, který se nachází nedaleko náměstí Place de la Republique a Place de Colonel Fabien a přibližně 150 metrů od stanice metra Colonel Fabien. Transfer z letiště staví asi 10 minut docházkové vzdálenosti od hotelu. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 2 noci zakoupíte již za 1.189 Kč pro jednu osobu

I pařížské hotely řetězce Ibis nabízí příjemné ceny pro valentýnské pobyty. Například za pobyt ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Ibis Paris Porte de Montreuil zaplatíte pouze 1.551 Kč za osobu. Na pokoji je k dispozici televize a wifi-free připojení. Hotel je situován přibližně 5 kilometrů od centra Paříže. Stanice metra Porte de Montreuil je vzdálená půl kilometru.

Proč navštívit Paříž?

Paříž ležící na řece Seině je jedním z nejnavštěvovanějších měst na světě, světovým centrem módy, ale také městem zamilovaných. Nachází se zde několik desítek divadel, muzeí, památníků, kin či koncertních sálů. Mezi nejznámější památky města patří katedrála Notre – Dame, Bazilika Sacré – Coeur, Louvre se slavným obrazem od Leonadra da Vinciho – Mona Lisa, Vítězný oblouk a také Eiffelova věž, která byla vystavena Gustavem Eiffelem k výročí velké francouzské revoluce a světové výstavy. Eiffelova věž se stala inspirací pro mnoho dalších staveb včetně Petřínské rozhledny v Praze.

[start][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][prg][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-12-01T18:52:07+01:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce