Valentýn v Paříži: letenky z Prahy, transfer a 3* u Sacré-Coeur - 4.357 Kč.

Francie
Před rokem

Jak akci využít?

Čím potěšit drahou polovičkou pod stromečkem? Letenkou a pobytem v Paříži? Možná.. Co ale rovnou idylickým víkendem stráveným v zamilované Francii pod oparem valentýnského 14. února ♥? To už zní líp, viďte? Vyberte také vhodné ubytování - času nebude mnoho, proto je potřeba plánovat detailně. Můj tip pro tento pobyt je 3* Ibis u Sacré-Coeur a Moulin Rouge.

PS: Tajný dárek pod stromeček kupujte jen tehdy, pokud váš protějšek nesledujete tento portál :) Mohli byste letět dvakrát.

Co vše rezervovat (ceny za 2)?

Letenky do Paříže na Valentýna

Zpáteční letenky z Prahy do Paříže v uvedený víkend zakoupíte za níže uvedené ceny a termíny. Letenky se rezervují na stránce easyjet.com a pro získání nejnižší ceny, je potřeba obelstít rezervační portál. Nejprve vyberte letenky z Ženevy do Vídně (libovolné datum) a následně pomocí tlačítka + Přidat další lety vyberete letenky Praha - Paříž a zpět. Původní letenky následně zrušíte a měnu přepnete na české koruny - ušetříte zhruba 500 Kč.
  • Letenky rezervujte na easyjet.com
  • 12. - 14.únor za 4.495 Kč (pátek - neděle)
  • 11. - 14.únor za 3.924 Kč (čtvrtek- neděle)
Cena je uvedena za 2 zpáteční letenky. Na cestu můžete zabalit do příručního zavazadla o rozměrech 56x45x25 cm, které je zdarma.

Pořádný hotel na váš termín

Níže naleznete odkaz na Booking.com v předvolených termínech s uvedenou nejnižší dostupnou cenu za pokoj a 2, popřípadě 3 noci. Osobně jsem provedl menší předvýběr a jako optimální se mi jeví tento 3* hotel ibis Paris Montmartre. Nachází se v ulici Boulevard de Clichy, kde najdete slavný Moulin Rouge a opodál i Sacré-Coeur. Stanice metra Blanche je přímo u hotelu a metrem se např. k Vítěznému oblouku v Avenue des Champs-Élysées dopravíte do 15 minut.

2 noci za 3.613 Kč / 3 noci za 5.623 Kč

Z letiště na hotel? Zde záleží na tom, jak moc chcete šetřit. Nejlevnější cesta vede autobusem 350, za 3 lístky dojedete na nádraží Gare de l´Est, odkud metrem s jedním přestupem dorazíte na Blanche (jen 8 stanic) - celkově tedy využijete 4 lístky, jeden vyjde na 1,40 € v případě koupě 10 kusů v tzv. carnetu.

Celkem: Paříž na Valentýna

Celkově vás vyjdou 2 zpáteční letenky z Prahy do Paříže, cesta z letiště na hotel tam i zpět a ubytování na 2 noci v termínu 12.-14. února na 8.714 Kč, 3 noci pak na 10.724 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele pavlikp

Zarezervováno 12-15.2. Valentýn je přeci 14.2. večer ;-)

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele Jana.nova

Nejlevnejsi cesta z CDG je podle me s easybusem. Cena jiz od 2 euro plus maly poplatek za kartu. Levnejsi nez bus 350!

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4247 příspěvků
Aktivní před 6 hod
Zobrazit profil

Díky za připomenutí! Naprosto jsem na tuto variantu zapomněl. ;)

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele no

Me vychazi cena letenky 11-14.2 4,899 pro dva ??

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele revol

11. – 14.únor už za 4.340 Kč :-(

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele ondrej.masin

zarezervováno 12.-14.2., díky za tip!

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele nemam

Ibis Montmartre je super, byl jsem předloni. Sice je trochu dál, ale jinak super poměr cena/výkon. Rozodně doporučuji připlatit za snídani, byla tam jedna z nejlepších snídaní, které jsem kdy v hotelu měl a vyplatilo se to.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na Island během letních prázdnin z Polska
-69 %

Honem, dokud jsou místa!

Babí léto v Miláně, Bergamu či u italských jezer
-60 %

To budou fotky!

Z Ženevy na keňské safari do Nairobi
-35 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie