Vánoce a Silvestr 2015 na Kanárských ostrovech - 4.546 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Stále aktuální tarif španělského vlajkového dopravce Iberie umožňuje rezervovat letenky na Pyrenejský poloostrov a přilehlé ostrovy za akční ceny. Jak jsem již nastínil, tarif unikl bez jakýchkoliv omezení, tedy i v čase letních prázdnin a vánočních svátků. V zápalu boje nám unikla jedinečná letenka přes Vánoce a Nový rok v exkluzivním termínu 19.12.2015 - 03.01.2016 (sobota - neděle). Proto ji věnuji samostatný příspěvek.

Termínů je samo sebou mnohem víc, naleznete odlety a přílety v jakýkoliv den. To proto, kdybyste neměli chuť strávit celých 14 dní v jedné z nejideálnějších evropských destinací pro trávení Vánoc v teple. Prosincové teploty se pohybují okolo 22°C a teplota vody dosahuje 20°C.

  • Vídeň - Las Palmas za 4.293 Kč rezervuj >> (cena po Novém roce je nad 5tis.)
  • Vídeň - Tenerife North za 5.962 Kč rezervuj >>
  • Vídeň - Lanzarote za 6.127 Kč rezervuj >>
V ceně je v tomto případě zahrnuto pouze příruční zavazadlo o rozměrech 56x45x25 cm. Větší zavazadlo můžete dokoupit ve správě rezervace na stránkách společnosti za 15€ / cesta nebo na letišti za 30€.

A ubytování? Startuje na 395 Kč za noc a osobu

Vrásky na čele vám neudělají ani ceny za ubytování. Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením zakoupíte od 790 Kč za noc, počítaje při pobytu 15 nocí v termínu 19.12. - 03.01. S přehledem však s touto nabídkou šoupnete do kapsy jakoukoliv nabídku cestovních kanceláří i v případě kvalitní 3 a více hvězdičkových hotelů. Většina lepších hotelů nabízí vyhřívané bazény, koupání tak nebude problém.

Být 14 dní na hotelu by byla palba do vlastních řad. Proto nezahálejte a rezervujte si i automobil. Na pár dní si bez problémů zařídíte vše na místě, pokud však cestujete ve větší skupince či chcete být maximálně flexibilní, využijte možnosti vypůjčení a vrácení na letišti. Srovnání cen pak provedete na rentalcars.com. Cena benzínu je v rámci Kanárských ostrovů na průměru 0,95 € za litr Naturalu 95.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jaromirsajdl

Ahoj,těch 15/30€ cesta za zavazadlo je myšlena celá cesta i s přestupem, nebo jen do Madridu,pak dalších 15€ atd.? Díky :-)

Avatar uživatele gucci4me

Jine tipy na vanocni/silvestrovske letenky za teplem? vetsi exotika... Moc diky,

Avatar uživatele kocmanovalucie

Ahoj, píšete Silvestra, ale žádnýho Silvestra za tu cenu, kdy by se letělo až po vánocích jsem nenašla. Hledám blbě nebo nic takovýho není?

Avatar uživatele boris

za kolik se tak nějak standardně prodávají Kanáry (z Prahy, Drážďan či Berlína) ? chtěl bych tam na měsíc v lednu-únoru 2016

Stejně jako zde, do 5tis., by neměl být problém.

Avatar uživatele kiwitrip2014

Platí stále ty vánoce na Kanárech z Vídně? Mně to ukazuje, že ne, že je to za 7500cca.

Ne.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Květnové výlety za sluněním z Bratislavy do Burgasu
-74 %

Hurá za zážitky!

Jarní Kalifornie na lehko z Berlína
-40 %

A už tam budem?

Na úchvatný ostrov Réunion z Prahy přes Paříž
-32 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Španělsko  

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko