Vánoce: letenky do Thajska a Malajsie - 13.706 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Nechcete riskovat vánoce na blátě? Pak se vydejte za bílými plážemi, sluníčkem a teplotami nad 30°C do jihovýchodní Asie. Ano, běžně stojí letenky na vánoční svátky přes 20 tisíc, aktuálně však aerolinie Emirates uvolnily pár termínů a zpáteční letenky tak nestojí více jak 14 tisíc korun.

Vánoce v Thajsku či Malajsii? S nákupem letenky rozhodně neváhejte. Počet míst je striktně omezen!

  • Budapešť - Kuala Lumpur za 13.706 Kč rezervuj >>
  • Budapešť - Bangkok za 14.877 Kč rezervuj >>
  • Budapešť - Bangkok / Kuala Lumpur - Budapešť za 14.289 Kč rezervuj >>
  • Budapešť - Kuala Lumpur / Bangkok - Budapešť za 14.294 Kč rezervuj >>
  • Odlet: +/- 17.prosinec 2014
  • Návrat: 1, 6 a 7.leden 2015
  • Ubytování v období Vánoc nenechte na poslední chvíli - cestujlevne.com/hotel
Některé lety se mohou v druhém kroku objevit jako nedostupné, proto bude potřeba krok zopakovat a vybrat let jiný. Provedl jsem testovací rezervaci na BUD-KUL 17.12.-01.01.2015 a vše proběhlo v pořádku.

Do Budapešti dojedete autobusy Eurolines, a to z Prahy již za 675 Kč / zpáteční jízdné. Případně se lze celá cesta dá podniknout autem a zaparkovat přímo u letiště - doba jízdy odpovídá zhruba 5 hodinám.

[start][zeme]Thajsko[/zeme][zeme]Malajsie[/zeme][mezikrok][tha][mys][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele RADY

Zdravím, 17.12.2014 letím z Budapešti do Kuala Lumpur. Nemáte náhodou někdo stejnou cestu??? (let EK112 a EK346) dále pokračuji do Sydney s AirAsia (let D7222).

Avatar uživatele davidstajnc

ahoj, šly by tyto letenky nějak nakombinovat s cílovou destinací Brisbane nebo Cairns? termín cca 15.12.2014 - 15.1.2015 díky

Avatar uživatele kocmanovalucie

Ahoj, rychlý dotaz, je nějaká možnost letět až po 24.12? Klidně 25.12 a návrat kteréhokoliv ledna..?? :) Díky!

Avatar uživatele r

Ahoj, koukal jsem, že akční ceny platí (odlet) cca do 17. prosince, a potom znovu až cca od 29. prosince.

Avatar uživatele MalaEster

Ahoj,vůbec se mi nedaří za tuto cenu najít let do Bangkoku pro dva, v termínu do 17.12 do 6.1. :-(

Avatar uživatele petr.novak

Zdravím, lze tato akce nějak výhodně nakombinovat na cestu do Sydney?

Avatar uživatele r

Ahoj, tohle jsem přesně řešil včera, nakonec letenka BUD KUL, a potom mezi Kuala Lumpur a Sydney jsem vzal AirAsia, letenka KUL -> SYD vyšla cca na 2.800 Kč, letenka zpět SYD -> KUL o něco dražší, záleží na konkrétních datumech.

Avatar uživatele petr.novak

Prosím a kde si našel ten let z AirAsia? Přímo na jejich stránkách?

Ano, je to http://airasia.com ;)

Avatar uživatele RADY

A jde to všechno někde "naťukat" tak aby to byla jedna letenka? Nemám s tím moc zkušenosti :( Chtěl bych letět co možná nejblíž 19.12.2014 a zpět v ČR do 7.1.2014

Avatar uživatele RADY

*7.1.2015

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Výprodej letenek z Prahy do zimního Norska
-28 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Dvacka Wizzu: Neapol, zimní Island nebo Maroko
-20 %

To bude jízda!

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Thajsko  

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko

Zavřít
Ikona pinu
Malajsie  

Vyspělá kráska jihovýchodní Asie

Malajsie se rozkládá na jižní části malajského poloostrova, kde sousedí s Thajskem na severu a Singapurem na jihu. K zemi rovněž patří severní část ostrova Borneo, který sdílí s Indonésií a Brunejí. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice.

Ačkoli stále ve stínu populárnějšího Thajska, Malajsie je jedna z „nejstravitelnějších” asijských zemí. Díky svému ekonomickému rozvoji posledních desetiletí má infrastrukturu plně připravenou pro své návštěvníky, na druhé straně je to fascinující směsice tří hlavních etnických skupin a několika podskupin. V kombinaci s nádhernou přírodou, neposkvrněnými plážemi, chutným jídlem a tepajícím velkoměstem Kuala Lumpur je tu jen málo důvodů, proč říci Malajsii ne.

Průvodce pro Malajsie