Panama

Vánoce ve Střední Americe - letenky z Budapešti a Prahy do Panamy - 10.663 Kč.

15 komentářů
2016-04-07T10:46:45+02:00

O akci

Spřádáte-li už teď plány na zimní dovolenou a chtěli byste strávit Vánoce v exotice, využijte výhodných letenek z Prahy do středoamerické Panamy.

Levné letenky z Prahy a Budapešti do Panama City s prémiovými aeroliniemi Turkish Airlines jsou nyní dostupné na celou zimní sezónu. Jak už vás ale lákáme v nadpisu, nejzajímavějším úlovkem budou právě ty na termín zasahující do vánočních svátků.

Tarifní podmínky WHAPPYRT:
  • Platí pro odlety do 20. června a 20. září až 15. prosince
  • Maximální délka pobytu 12 měsíců
  • Platí do vyprodání nejlevnějších knihovacích tříd (W) nebo do 30. června
Na cestu do Střední Ameriky se můžete zabalit do dvou zavazadel v celkové hmotnosti až 46 kg. Pokud si vyberete záměrně letenku s delším mezipřistáním (6-24 hodin) v Istanbulu, využijte bezplatné služby poskytované Turkish Airlines - tourististanbul. Pro vstup na území Panamy vám postačí platný cestovní pas. Bez víz můžete pobývat v Panamě maximálně 90 dní.

Ve zkratce…

V Panamě můžete obdivovat jeden ze sedmi technických divů světa, Panamský průplav; tropickou přírodu prostřednictvím několika národních parků nebo se jen můžete uvelebit na nádherných plážích Guna Yala omývaných Karibským mořem. Pravý karibský ráj ovšem zažijete na některém z ostrůvků opomíjeného panamského souostroví San Blas. Strategická poloha Panamy vás taktéž naláká k výletům do sousední Kostariky či jihoamerické Kolumbie.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-04-07T10:46:45+02:00

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce