Mapa

Vánoce a Nový rok na Kanárských ostr. - 2.521 Kč.

3 komentáře
2013-09-23T08:10:03+02:00

O akci

Písečné duny s několikakilometrovými plážemi v Maspalomas, nejvyšší vrchol Pico de las Nieves nebo kanárské benátky v Puerto de Mogán, to vše najdete na ostrově Gran Canaria, který je třetí největší z Kanárských ostrovů. Užijte si dovolenou na Gran Canarii, ať už k relaxaci, poznávání nebo silvestrovským oslavám. 

Nově vás norský nízkonákladový dopravce Norwegian za velmi pěknou cenu dopraví z Mnichova na Gran Canarii v předvánočním období nebo na přelomu prosince a ledna.

Kalendáře:

V ceně letenky je jen příruční zavazadlo, které však postačí i na 2 týdny pobytu. Letouny společnosti Norwegian jsou vybaveny palubním Wi-Fi připojením k internetu zdarma, Norwegian se také pyšní nejmodernější flotilou na evropském nebi.

Do Mnichova

Na letiště v Mnichově jezdí několik linek z různých měst ČR díky společnosti Student Agency. Cena zpáteční jízdenky z Prahy činí 990 Kč. Parkování na týden u letiště vychází od 37€ – 965 Kč. Do samotného Mnichova se dostanete také dopravci Eurolines nebo Flixbus.

Ubytování

Hledáte-li klasické hotely, penziony nebo apartmány, kde se spokojíte jen se snídaní, využijte nabídek společnosti Booking.com, pokud si však chcete užít pobyt na Gran Canarii s all inclusive stravou, určitě se podívejte se na nabídku portálu Lowcostholidays.de – ceny jsou opravdu nízké.

Auto

Půjčení automobilu na 7 dní s vyzvednutí na letišti vás vyjde již na 2.335 Kč! Srovnejte si ceny od největších autopůjčoven s naším srovnávačem cen.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2013-09-23T09:10:03+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele johny9878
johny9878
před 10 lety

Stálo by za to napsat, že do Mnichova se lze dostat i s vlaky Českých drah. Je to sice o něco pomalejší, ale také daleko pohodlnější. Navíc při včasné koupi i levnější (jednosměrná jízdenka z Prahy za 492 Kč), obzvlášť pokud chcete pouze jednu cestu (u SA za 750 Kč). Jezdí 4 vlaky denně a všechny jsou pohodlné a mají jídelní vůz.

Avatar uživatele isms
isms
před 10 lety

Jen bych doplnil, že s SA stojí cesta Praha - Mnichov (letiště) od 550,- Kč, cena first minute, běžná cena flexi je 850,- Kč (one way), kdy return i first minute je za 990,- Kč, cena flexi je pak 1.450,- Kč. Vše je provozováno busy "fun&relax". P.S. Nejsem zaměstnacem SA. :-)

Avatar uživatele johny9878
johny9878
před 10 lety

Ještě by se tedy dalo doplnit, že to first minute u SA je třeba koupit výrazně dřív než včasnou jízdenku u ČD (u SA je to měsíc, u ČD to nevím přesně, ale není to více než 14 dní). Na druhou stranu je velkou výhodou SA, že to jede přímo na letiště a ve směru do ČR až dlouho v noci, takže to vezme lidi i z pozdních letů.

Další akce