Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Aktuální promo akce národních aerolinek ČSA dovoluje zakoupit zpáteční letenky do těch nejrůznějších destinací nejen v Evropě ! Přehled všech cen a dostupností letenek získáte zde - >> PROMO České aerolinie <<

Rezervace do 20.ledna, cesty v období duben - červen

Letní destinace - ČSA

Rozhodně jednoznačně nejlepší nabídkou je nově otevřená linka do francouzského NICE. Další nástřel zajímavých destinací a cen:

Letenky pro eurovíkendy - ČSA

Zde je výběr naprosto největší. V nabídce jsou všechny nejatraktivnější destinace Evropy. Výběr je jen na Vás, osobně u mě vyhrává dánská Kodaň. Skromný výběr toho nejlepšího:

Letenky do Abu Dhabi a nově i Soulu

České aerolinie již nějaký ten pátek létají přímou linku do Abu Dhabi, nově však zavádějí linku také do Jižní Korei. Zpáteční letenky z Prahy do Soulu pořídíte za 23.582 Kč - osobně si však myslím, že cena ještě spadne. Obdobně tomu tak bylo u Abu Dhabi. Tudíž bych s nákupem ještě pár týdnů počkal !

Naopak, ČSA nabízejí velmi lákavé ceny do SAE. Zpáteční letenku do Abu Dhabi v akci koupíte za cenu 8.900 Kč. Výhodou těchto letenek je, že Vám bude zprostředkováno vízum do Spojených Arabských Emirátů za zvýhodněnou cenu, konkrétně za 83$. Obvyklá cena u CK činí 4 - 5 tisíc za zprostředkování. Letenky do Abu Dhabi za 8.900 Kč.

Letenky z Ostravy - ČSA

V nabídce je pár destinací taktéž z ostravského Mošnova. Zatím se však zdá, že je kalendář buďto nezaktualizovaný, nebo se jedná o lživou reklamu. Dejme pár hodin soudruhům z ČSA čas.

Nejlevnější ubytování po celém světě - GARANCE

Společnost Booking.com je právoplatně největším dealerem ubytování v hotelech, apartmánech a jiných typech ubytování. Díky tomu si taktéž může dovolit garanci nejnižších cen na trhu. Najdete-li někde výhodnější nabídku, booking Vám doplatí rozdíl, nebo bezplatně stornuje Vaši objednávku - výběr je na Vás.

V případě jakýkoliv problémů je Vám k dispozici česká / slovenská podpora.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Cefalu
ušetříš až 50%
Hurá za zážitky!
Bayside Marketplace
ušetříš až 46%
Tam jsi vždycky chtěl!
Pláž v Murdeira Village Resortu
ušetříš až 40%
Tam jsi vždycky chtěl!
Londýnský taxík
ušetříš až 63%
Tam jsi ještě nebyl!
5622 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?