Velký výprodej žlutých jízdenek na adventní období za 540 Kč.

Jak akci využít?

Autobusový dopravce RegioJet si připravil pro tuzemské cestovatele poslední letošní a zároveň vůbec největší výprodej na svých linkách do celé Evropy. Využijte příležitosti a kupte si zpáteční jízdenku za 540 Kč do některé z metropolí, která bude díky cestovnímu období zahrnující přelom měsíce provoněná svařeným vínem a vyzdobena do rytmu nadcházejících vánočních svátků.

Z nabídky si vybere skutečně každý, neboť jsou dostupné města v Nizozemí, Německu, Francii, Švýcarsku, Polsku, Itálii a Dánsku.

  • Akční jízdenky rezervujte na regiojet.cz/akce
  • Cestovní období: 9.11. – 4.12.2017
  • Prodej do vyprodání promo míst
Jízdenku je nutné koupit jako 2x jednosměrnou, nikoliv zpáteční a nelze je stornovat.

Destinace: Curych, Winterthur, Ženeva, St. Gallen, Basilej, Laussane, Hamburk, Magdeburg, Wolfsburg, Hannover, Brémy, Kodaň, Lyon, Dijon, Štrasburk, Remeš, Metz, Paříž, Milán, Janov, Lodž, Varšava, Amsterdam, Venlo, Utrecht, Rotterdam, Breda, Eindhoven, Vratislav.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele gruntovadaniela

já když kliknu v těch akcích přímo na amsterodam, tak se mi ukazuje, že spojení neexistuje..

Avatar uživatele adimedus

Dneska jsem zkoušel dát Koďan a pořád mi to nabízelo jen za 1390Kč jednosměrnou jízdenku

Avatar uživatele abc

2017 ??

Avatar uživatele IvaProch

Ahoj, našel někdo výlet někam, přes víkend za tuto cenu? Odjezd pátek nebo sobota večer, příjezd druhý den ráno a odjezd druhý den nějak večer? :) Díky moc za info..

Avatar uživatele IvaProch

Tedy pátek večer nebo sobota ránio :)

Avatar uživatele michaelamosova

Hezký den, jela jsem tak do Curychu - večer tam, ráno kolem 9 jsme tam byla a večer v 9 zase odjezd.. :) Je tam nádherně, zajděte (zajeďte vlakem) na Uetlieberg, do parků, botanické zahrady, ZOO nebo jenom posedět k jezeru.. :)

Avatar uživatele IvaProch

Moc děkuji za tip, snad se něco podaří najít :)

Avatar uživatele keria

Luxus,do Curychu a vyplatilo se i za cenu storno poplatku, usetrila jsem skoro 900Kc DIKYYYY

Avatar uživatele ilomos

prosím letenky Praha-Los Angeles od asi 16.12.2016 do 2.1.2017 za výhodnou cenu

Avatar uživatele lukas

Dobrý den, momentálně jsou nejvýhodnější letenky z Vídně do LA za 13 tisíc na termín 14.12.-31.1.(přílet +1) - příklad rezervace

Avatar uživatele Karel

Opravdu to nešlo napsat do odpovídajícího tématu? Příště se tu lidi můžou rovnou ptát, jak upéct bábovku, nebo jaká je hustota olova...

Avatar uživatele norbic

nebo se zeptat jestli můžou nasoupit až v půli cesty nebo si změnit jméno na letence....

Avatar uživatele jelan123

to mě vyjde dráž se dostat do Prahy než z Prahy do např. Paříže :)

Cestovní období od 9.11.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Jízdenky 1+1 do Francie a Nizozemí s Regiojetem
-50 %

Tam chceš!

Na víkend a víc z Prahy i Bratislavy do Dublinu
-54 %

To musíš vidět!

Marocký Agadir během listopadového víkendu z Lipska
-50 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít
Ikona pinu
Nizozemí  

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemí

Zavřít
Ikona pinu
Polsko  

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko

Zavřít
Ikona pinu
Německo  

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo

Zavřít
Ikona pinu
Švýcarsko  

Kousek velehor uprostřed Evropy

Švýcarská konfederace se nachází ve střední Evropě, jihozápadně od České republiky. Sousedí s Německem, Francií, Itálií, Rakouskem a Lichtenštejnskem. Vzhledem ke své snadno dostupné poloze uprostřed Evropy a alpským masivům rozléhajícím se po celé jižní polovině země je Švýcarsko vyhledávanou destinací pro všechny milovníky hor a aktivit s nimi spojených. Ale nejen to, Švýcarsko zaujme i svou bohatou historií a kulturou – města jako Ženeva, Curych či hlavní město Bern určitě stojí za návštěvu.

Průvodce pro Švýcarsko

Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie