Jak akci využít?

Letenky na víkend do Paříže poslouží nejen jako příjemné zpestření zimních dnů, ale též jako ideální dárek pod stromeček. Letecká společnost easyJet nabízí zpáteční lety v období ledna a února za 1.021 Kč, k ceně je nutné připočíst poplatek za platbu ve výši 430 Kč, který se automaticky rozpočítá mezi cestující. V případě dvou letenek tak bude konečná cena 1.236 Kč.

  • Praha – Paříž za 1.236 Kč rezervuj >>
  • Dostupnost během zimy 2017
V ceně je zahrnuto příruční zavazadlo o rozměrech 56 x 45 x 25 cm a před odletem se nezapomeňte on–line odbavit.

Před cestou

Z letiště Charles de Gaulle se do centra Paříže dopravíte nejlevněji autobusy linky 350, uplatníte 3x lístek na MHD (6 €). Nejrychleji pak železnicí RER B za 10 €.

Hotely najdete od 850 Kč za noc, avšak se společnými sociálkami. Standardní 3* hotel se pohybuje v cenovém rozpětí 1.600 – 2.200 Kč za noc a v dobré dostupnosti k metru. Zobrazit nabídky hotelů v Paříži >>.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jiri.petrakk
jiri.petrakk

Super, funguje to i na Březen. Potřeboval jsem přípoj na Bombaj takže paráda a moc děkuju.

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 22%
Jedem!
ušetříš až 50%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 36%
Tam chceš!
4471 starších akcí
Zavřít boční panel
Francie

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie