Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pro příznivce švýcarské čokolády, hor a vůbec této země je určen tento příspěvek. Využijte současné promo nabídky na 4* hotel v centru Curychu a levných letenek z Prahy se společností Swiss. Prodloužený víkend v této švýcarské metropoli pak nevyjde dráž jak 4.540 Kč.

Letenky z Prahy - 2.675 Kč

Letenky z Prahy rezervujte u společnosti Swiss, kteří nabízejí na víkendové pobyty letenky za 2.675 Kč. Odlet zvolte v pátek v průběhu dne - záleží, zda půjdete ještě do práce nebo si uděláte volno. Návrat z Curychu pak vyberte klidně až v 21:30 a využijte čas na maximum. V ceně je samozřejmě plný standard leteckého dopravce. Vedle občerstvení a zavazadel máte také možnost si vyzkoušet mobile check-in. Pokud byste si chtěli užít víkend v plné parádě, za zajímavou cenu zakoupíte byznys letenku - 7.575 Kč.

4* hotel Ramada - 1.865 Kč

Tento 4* hotel se nachází na kraji centra Curychu. Od hotelu pojedete necelých 15 minut tramvají č. 2 až k Curyšskému jezeru. Hotel patří do celosvětové sítě Ramada a poskytuje volný vstup do sauny nebo fitness centra. Cenové zvýhodnění 50% platí po 4 dny nebo vyprodání pokojů. Pokoje jsou dostupné jen na víkendové pobyty od pátku do neděle v červnu, červenci nebo srpnu.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Černá pláž
ušetříš až 59%
To budou fotky!
Manchester
ušetříš až 59%
To musíš vidět!
Zátoka Ha-Long
ušetříš až 13%
Hurá za zážitky!
Santa Maria dei Servi
ušetříš až 74%
To musíš vidět!
5449 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?