Víkend v Curychu: 4* hotel, letecky - 4.540 Kč.

Jak akci využít?

Pro příznivce švýcarské čokolády, hor a vůbec této země je určen tento příspěvek. Využijte současné promo nabídky na 4* hotel v centru Curychu a levných letenek z Prahy se společností Swiss. Prodloužený víkend v této švýcarské metropoli pak nevyjde dráž jak 4.540 Kč.

Letenky z Prahy - 2.675 Kč

Letenky z Prahy rezervujte u společnosti Swiss, kteří nabízejí na víkendové pobyty letenky za 2.675 Kč. Odlet zvolte v pátek v průběhu dne - záleží, zda půjdete ještě do práce nebo si uděláte volno. Návrat z Curychu pak vyberte klidně až v 21:30 a využijte čas na maximum. V ceně je samozřejmě plný standard leteckého dopravce. Vedle občerstvení a zavazadel máte také možnost si vyzkoušet mobile check-in. Pokud byste si chtěli užít víkend v plné parádě, za zajímavou cenu zakoupíte byznys letenku - 7.575 Kč.

4* hotel Ramada - 1.865 Kč

Tento 4* hotel se nachází na kraji centra Curychu. Od hotelu pojedete necelých 15 minut tramvají č. 2 až k Curyšskému jezeru. Hotel patří do celosvětové sítě Ramada a poskytuje volný vstup do sauny nebo fitness centra. Cenové zvýhodnění 50% platí po 4 dny nebo vyprodání pokojů. Pokoje jsou dostupné jen na víkendové pobyty od pátku do neděle v červnu, červenci nebo srpnu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Tam to bude krásný!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Všude dobře, co doma!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce