Víkendové letenky s ČSA (pá/so-ne) - 2.381 Kč.

Jak akci využít?

S novoroční promo akcí společnosti Českých aerolinií Všichni na palubu! přichází zřejmě zásadní zlom pro všechny víkendové cestovatele. Dříve bylo podmínkou zůstat v dané destinaci alespoň 3 dny, nyní však stačí pouze noc ze soboty na neděli. Není tedy problém odletět v sobotu dopoledne a vrátit se v neděli k večeru.

  • Rezervujte víkendové letenky z Prahy na csa.cz/promo
  • Cestovní období: 20.01.-31.03.2014 (Valentýn pátek 14.2.)
  • Minimální pobyt: 3 dny nebo noc so/ne
  • Prodej do 19.ledna / vyprodání míst
Nemusím zdůrazňovat, že takovýto časový komfort Vám žádný jiný dopravce do těchto destinací nenabídne. Kam se tedy vydat na víkend? Doporučuji: Samozřejmostí jsou lety za tuto cenu i v jiných dnech, nejen víkendových. V takovém případě platí omezení v podobě 3 dnech v destinaci (2 nocí). V ceně letenky je zahrnuto bezplatné odbavení na letišti, zavazadlo do 23 kg a lehké občerstvení během letu.

Chcete-li srazit ceny za ubytování na minimu, podívejte se na nabídky hostelů.

Autosalón v Ženevě 2014

Jste-li příznivci automobilových novinek, neměli byste minout světově proslulý autosalón v Ženevě. Ženeva 2014 se koná 6.-16.března.

Vstupné na autosalón činí 16 švýcarských franků za dospělého, případně 9 za dítě. Tedy v přepočtu na české koruny 360 Kč (200 Kč za dítě). Otevírací doba je o víkendech od 9 do 19:00, přičemž vstup po 16:00 stojí 50% z původní ceny. Oficiální stránka autosalónu. Letenky do Ženevy na pár termínů zakoupíte i za 1.638 Kč (swiss.com).

Sdílej akci s přáteli

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele m.kollar
m.kollar

Travel period pro odlety jenom do 15.3.14 :)

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele rouca.d44
rouca.d44

Nevím,ale pravidlo minimálního pobytu ze soboty na neděli platilo a platí skoro u všech klasických leteckých společností.Já osobně jsem několikrát v minulosti takto cestoval na víkend i s ČSA.

před 5 lety
David Eiselt

Ahoj Pavle, 1) dlouho jsem váhal, zda tomu tak bylo/nebyla .. nakonec jsem se rozhodl to prezentovat, jak jsem prezentoval 2) do teď jsem měl zafixováno právě pravidlo pouze 3 dní, so/ne jsem viděl jen u longhaulů 3) už vím proč tomu tak bylo - jsem línej číst tarifní podmínky do konce :)) TRAVEL FROM TURNAROUND MUST COMMENCE NO EARLIER THAN 3 DAYS AFTER DEPARTURE FROM FARE ORIGIN OR - TRAVEL FROM TURNAROUND MUST COMMENCE NO EARLIER THAN THE FIRST SUN AFTER DEPARTURE FROM FARE ORIGIN. Ano, skončil jsem za první větou a to, co následuje za OR jsem nikdy nečetl .. Tímto ti děkuji za další ponaučení ;)

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 35%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 36%
Honem, dokud jsou místa!
3813 starších akcí