Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

S novoroční promo akcí společnosti Českých aerolinií Všichni na palubu! přichází zřejmě zásadní zlom pro všechny víkendové cestovatele. Dříve bylo podmínkou zůstat v dané destinaci alespoň 3 dny, nyní však stačí pouze noc ze soboty na neděli. Není tedy problém odletět v sobotu dopoledne a vrátit se v neděli k večeru.

  • Rezervujte víkendové letenky z Prahy na csa.cz/promo
  • Cestovní období: 20.01.-31.03.2014 (Valentýn pátek 14.2.)
  • Minimální pobyt: 3 dny nebo noc so/ne
  • Prodej do 19.ledna / vyprodání míst
Nemusím zdůrazňovat, že takovýto časový komfort Vám žádný jiný dopravce do těchto destinací nenabídne. Kam se tedy vydat na víkend? Doporučuji: Samozřejmostí jsou lety za tuto cenu i v jiných dnech, nejen víkendových. V takovém případě platí omezení v podobě 3 dnech v destinaci (2 nocí). V ceně letenky je zahrnuto bezplatné odbavení na letišti, zavazadlo do 23 kg a lehké občerstvení během letu.

Chcete-li srazit ceny za ubytování na minimu, podívejte se na nabídky hostelů.

Autosalón v Ženevě 2014

Jste-li příznivci automobilových novinek, neměli byste minout světově proslulý autosalón v Ženevě. Ženeva 2014 se koná 6.-16.března.

Vstupné na autosalón činí 16 švýcarských franků za dospělého, případně 9 za dítě. Tedy v přepočtu na české koruny 360 Kč (200 Kč za dítě). Otevírací doba je o víkendech od 9 do 19:00, přičemž vstup po 16:00 stojí 50% z původní ceny. Oficiální stránka autosalónu. Letenky do Ženevy na pár termínů zakoupíte i za 1.638 Kč (swiss.com).

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele m.kollar
m.kollar

Travel period pro odlety jenom do 15.3.14 :)

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele rouca.d44
rouca.d44

Nevím,ale pravidlo minimálního pobytu ze soboty na neděli platilo a platí skoro u všech klasických leteckých společností.Já osobně jsem několikrát v minulosti takto cestoval na víkend i s ČSA.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Pavle, 1) dlouho jsem váhal, zda tomu tak bylo/nebyla .. nakonec jsem se rozhodl to prezentovat, jak jsem prezentoval 2) do teď jsem měl zafixováno právě pravidlo pouze 3 dní, so/ne jsem viděl jen u longhaulů 3) už vím proč tomu tak bylo - jsem línej číst tarifní podmínky do konce :)) TRAVEL FROM TURNAROUND MUST COMMENCE NO EARLIER THAN 3 DAYS AFTER DEPARTURE FROM FARE ORIGIN OR - TRAVEL FROM TURNAROUND MUST COMMENCE NO EARLIER THAN THE FIRST SUN AFTER DEPARTURE FROM FARE ORIGIN. Ano, skončil jsem za první větou a to, co následuje za OR jsem nikdy nečetl .. Tímto ti děkuji za další ponaučení ;)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Výroční Korunovační kapsle
ušetříš až 54%
Tam jsi vždycky chtěl!
Pohled ze střechy dómu
ušetříš až 60%
Honem, dokud jsou místa!
Wall Street
ušetříš až 36%
Tam jsi ještě nebyl!
New York z Prahy během zimy
8 373 Kč
2022-08-17T08:49:00+02:00 1 komentář
Source d'Argent
ušetříš až 47%
Honem, dokud jsou místa!
5568 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Švédsko
Švédsko

Zažijte polární záři nad zemí vikingů

Švédsko se nachází ve Skandinávii na severu Evropy. Díky Golfskému proudu je zde však překvapivě mírné klima.

Máte rádi nedotčenou přírodu a putování po horách? Chcete si užít klid na nádherných pláží bez turistů? Zajímá vás historie vikingů? Chtěli byste vidět polární záři? Nebo snad půlnoční slunce? To vše a nejen to můžete v této krásné severské zemi objevit.

Průvodce pro Švédsko

Zavřít boční panel
Švýcarsko
Švýcarsko

Kousek velehor uprostřed Evropy

Švýcarská konfederace se nachází ve střední Evropě, jihozápadně od České republiky. Sousedí s Německem, Francií, Itálií, Rakouskem a Lichtenštejnskem. Vzhledem ke své snadno dostupné poloze uprostřed Evropy a alpským masivům rozléhajícím se po celé jižní polovině země je Švýcarsko vyhledávanou destinací pro všechny milovníky hor a aktivit s nimi spojených. Ale nejen to, Švýcarsko zaujme i svou bohatou historií a kulturou – města jako Ženeva, Curych či hlavní město Bern určitě stojí za návštěvu.

Průvodce pro Švýcarsko