Mapa

Víkendové letenky z Brna: Londýn - 754 Kč.

0 komentářů
2013-02-18T12:35:24+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

V současné chvíli lze rezervovat zpáteční letenky na prodloužený víkend z brněnského letiště Tuřany do londýnského Lutonu. Zpáteční letenka vč. tax a poplatků vychází na 754 Kč pro členy Wizzair Discount klubu. Současně je nutné zaplatit letenku převodem, nikoliv online kartoun a cestovat s příručním zavazadlem.

Na datum 15.-18.března jsou k dispozici poslední 2 volné letenky za tuto cenu. Na větší množství dat lze zakoupit letenky za 1.024 Kč.

Wizzair Discount klub

Nezáleží na tom, zda budete létat často nebo pouze 1x za rok. Discount členství se vyplatí již při první cestě. Neboť za jednorázový roční poplatek 750 Kč získáte ceny i o 250 Kč levnější. Pokud tedy poletíte alespoň ve dvou (poplatek platí jen 1 osoba) tak ušetříte na této první cestě. Nehledě na to, že příště poletíte opravdu za hubičku!

Tedy - 750 Kč na rok Vám umožní létat za klubové ceny, a to nejen pro majitele členství, ale až pro dalších 9 osob cestujících s ním na jedné rezervaci!

Výše uvedené 2 víkendové letenky stojí 2.588 Kč, nebo 2 letenky + členství 2.258 Kč. Vy vybíráte.

St. Patrick day festival

Na 17.března - neděli - je plánovaný festival v oblíbené zelené barvě! Proto se vyhákněte taktéž do zelené a garantuji Vám celoživotní zážitek. Info o festivalu.

Z letiště Luton do centra

Není nic jednoduššího než nasednou na přímý spoj z letiště Luton (LTN) do centra Londýna. Zpáteční jízdenka vyjde na 22 liber - linka Green line v předprodeji u Terravision >>

Pokud by Vás let měl zpoždění, jednoduše pojedete tím spojem, který stihnete. Pracovníci společnosti mají letové data u sebe.

Levné hotely v Londýně

Nejen při cestách do Londýna můžete využít denně aktualizovaných slev na vybrané hotely. Nabídku pro dnešní den naleznete zde Londýn 50% >>

V samotném Londýně pak naleznete přes 1.100 hotelů. Nejlevnější začínají na 674 Kč, dejte však pozor na polohu hotelu. Při cestě do centra byste také mohli strávit i hodinu v mhd. Nabídka ubytování v Londýně >>

 

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-02-18T13:35:24+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce