Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

V současné chvíli lze rezervovat zpáteční letenky na prodloužený víkend z brněnského letiště Tuřany do londýnského Lutonu. Zpáteční letenka vč. tax a poplatků vychází na 754 Kč pro členy Wizzair Discount klubu. Současně je nutné zaplatit letenku převodem, nikoliv online kartoun a cestovat s příručním zavazadlem.

Na datum 15.-18.března jsou k dispozici poslední 2 volné letenky za tuto cenu. Na větší množství dat lze zakoupit letenky za 1.024 Kč.

Wizzair Discount klub

Nezáleží na tom, zda budete létat často nebo pouze 1x za rok. Discount členství se vyplatí již při první cestě. Neboť za jednorázový roční poplatek 750 Kč získáte ceny i o 250 Kč levnější. Pokud tedy poletíte alespoň ve dvou (poplatek platí jen 1 osoba) tak ušetříte na této první cestě. Nehledě na to, že příště poletíte opravdu za hubičku!

Tedy - 750 Kč na rok Vám umožní létat za klubové ceny, a to nejen pro majitele členství, ale až pro dalších 9 osob cestujících s ním na jedné rezervaci!

Výše uvedené 2 víkendové letenky stojí 2.588 Kč, nebo 2 letenky + členství 2.258 Kč. Vy vybíráte.

St. Patrick day festival

Na 17.března - neděli - je plánovaný festival v oblíbené zelené barvě! Proto se vyhákněte taktéž do zelené a garantuji Vám celoživotní zážitek. Info o festivalu.

Z letiště Luton do centra

Není nic jednoduššího než nasednou na přímý spoj z letiště Luton (LTN) do centra Londýna. Zpáteční jízdenka vyjde na 22 liber - linka Green line v předprodeji u Terravision >>

Pokud by Vás let měl zpoždění, jednoduše pojedete tím spojem, který stihnete. Pracovníci společnosti mají letové data u sebe.

Levné hotely v Londýně

Nejen při cestách do Londýna můžete využít denně aktualizovaných slev na vybrané hotely. Nabídku pro dnešní den naleznete zde Londýn 50% >>

V samotném Londýně pak naleznete přes 1.100 hotelů. Nejlevnější začínají na 674 Kč, dejte však pozor na polohu hotelu. Při cestě do centra byste také mohli strávit i hodinu v mhd. Nabídka ubytování v Londýně >>

 

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Vesnička Pepka námořníka
ušetříš až 75%
Tam jsi vždycky chtěl!
Želva v Abu Dabbab, Marsa Alam
ušetříš až 11%
Tam jsi ještě nebyl!
Náměstí Dam
ušetříš až 36%
To musíš vidět!
Maják v Málaze
ušetříš až 58%
To musíš vidět!
5288 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?