Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nová linka Ryanairu z Prahy do Německa láká k plánování příjemných víkendových pobytů v historických hanzovních Brémách nebo k výletu do přístavního Bremerhavenu, který má výhodnou polohu pro poznávání severomořského pobřeží. Zajímavým místem k návštěvě může být historický maják Obereversand, u kterého si vychutnáte u stánku typickou specialitu, herinka s cibulí v housce.

V rezervačním systému irského dopravce jsou k mání zpáteční letenky z Prahy do Brém za 1.098 Kč, které umožňují sestavit víkendový termín na začátku května.

  • Rezervuj letenku Praha - Brémy za 1.098 Kč na www.ryanair.com
  • Termíny:
  • → tam
  • 2, 5, 12, 19, 21, 28, 30. května
  • 2, 4, 9, 11, 16, 18. června
  • ← zpět
  • 2, 5, 12, 19, 21, 26, 28, 30. května
  • 2, 4, 9, 11, 16, 18, 23. června
Ryanair umožňuje bezplatnou přepravu dvou kusů zavazadel, které si můžete vzít s sebou na palubu, jestliže splňují rozměry 55 × 40 × 20 cm a 35 × 20 × 20 cm a hmotnostní limit 10 kg.

Odbavení na lety Ryanairu můžete provést i přes mobilní aplikaci, která zároveň vygeneruje palubní vstupenku, jež se zobrazí na displeji, tu stačí předložit na odletové bráně, případně na vyžádání při průchodu bezpečnostní kontrolou.

Poznáváme okolí Brém

K cestám do okolních měst nebo k Severnímu moři vám může přijít vhod nabídka Německých drah, u nichž lze pořídit celodenní regionální jízdenku, se kterou můžete libovolně cestovat po celém území Dolního Saska vč. Hamburku a Brém všemi prostředky mimo vlaků vyšší kategorie. Jízdenku lze pořídit na webu DB za 23 €, každá další osoba +4 €. Více informací a podmínky využití jízdenky naleznete na webu DB.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele nicolegiacca
nicolegiacca

Doporucuju necestovat DB ale naopak vyuzit soukrome firmy a ceadtovat autobusm jako napr.meinfernbus nebo flixbus...daj se vychYtatjizdenky za cca 10€ apod

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Canal Grande most
ušetříš až 66%
Hurá za zážitky!
Sicílie
ušetříš až 59%
Honem, dokud jsou místa!
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
Honem, dokud jsou místa!
Bordeaux most
ušetříš až 66%
To musíš vidět!
5551 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Německo
Německo

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo