Víkendové letenky z Prahy do Brém - 1.098 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Nová linka Ryanairu z Prahy do Německa láká k plánování příjemných víkendových pobytů v historických hanzovních Brémách nebo k výletu do přístavního Bremerhavenu, který má výhodnou polohu pro poznávání severomořského pobřeží. Zajímavým místem k návštěvě může být historický maják Obereversand, u kterého si vychutnáte u stánku typickou specialitu, herinka s cibulí v housce.

V rezervačním systému irského dopravce jsou k mání zpáteční letenky z Prahy do Brém za 1.098 Kč, které umožňují sestavit víkendový termín na začátku května.

  • Rezervuj letenku Praha - Brémy za 1.098 Kč na www.ryanair.com
  • Termíny:
  • → tam
  • 2, 5, 12, 19, 21, 28, 30. května
  • 2, 4, 9, 11, 16, 18. června
  • ← zpět
  • 2, 5, 12, 19, 21, 26, 28, 30. května
  • 2, 4, 9, 11, 16, 18, 23. června
Ryanair umožňuje bezplatnou přepravu dvou kusů zavazadel, které si můžete vzít s sebou na palubu, jestliže splňují rozměry 55 × 40 × 20 cm a 35 × 20 × 20 cm a hmotnostní limit 10 kg.

Odbavení na lety Ryanairu můžete provést i přes mobilní aplikaci, která zároveň vygeneruje palubní vstupenku, jež se zobrazí na displeji, tu stačí předložit na odletové bráně, případně na vyžádání při průchodu bezpečnostní kontrolou.

Poznáváme okolí Brém

K cestám do okolních měst nebo k Severnímu moři vám může přijít vhod nabídka Německých drah, u nichž lze pořídit celodenní regionální jízdenku, se kterou můžete libovolně cestovat po celém území Dolního Saska vč. Hamburku a Brém všemi prostředky mimo vlaků vyšší kategorie. Jízdenku lze pořídit na webu DB za 23 €, každá další osoba +4 €. Více informací a podmínky využití jízdenky naleznete na webu DB.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele nicolegiacca

Doporucuju necestovat DB ale naopak vyuzit soukrome firmy a ceadtovat autobusm jako napr.meinfernbus nebo flixbus...daj se vychYtatjizdenky za cca 10€ apod

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Všude dobře, co doma!

Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote z Lipska (i přes Vánoce)
-31 %

Tam to bude krásný!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Německo  

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo