Jak akci využít?

Na podzimní víkendový výlet můžete vyrazit například do města Neapol ve stejnojmenné provincii na jihu Itálie. Díky zpátečním letenkám za 1.058 Kč si tak můžete prohlédnout nejen samotné město, ale třeba vyrazit do okolí na sopku Vesuv nebo starořímského města Pompeje, které bylo zničeno právě výbuchem zmiňované sopky. Nejnižší cena je dostupná pouze na dva listopadové víkendy.

  • Rezervuj letenku na wizzair.com
  • Víkendové termíny: 1-4. a 8-11.listopadu
  • Ceny platí pro členy WDC
V ceně je zdarma přeprava příručního zavazadla o rozměrech 42 x 32 x 25 centimetrů. WDC neboli Wizz Discount Club je věrnostní program uvedené společnosti. Členství stojí 750 Kč  a je platné po dobu jednoho roku. WDC se vyplatí již při první rezervaci letenek pro 2 a více osob. Nevíte jak rezervovat letenky? Přečtěte si náš návod. Z letiště v Neapoli (NAP) dojdete do centra bez problémů i pěšky.

3* hotely od 750 Kč

Díky mimo sezonní době padají nejen ceny letenek, ale také ceny ubytování. Nejlevnější hotel v Neapoli zakoupíte za 827 Kč pro 2 osoby. Více než nejnižší cena v následujícím období bude jistě cena za víkend ve zmíněných termínech, tedy:

Nejlevnější a zároveň nejvýhodnější nabídku tvoří 3* hotel Ideal. Za 3 noci pro 2 osoby zaplatíte 2.250 Kč, a to i se snídaní. Tato nabídka je platná pro oba zmíněné víkendy: 1-4 a 8-11 listopadu.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 80%
Tam chceš!
ušetříš až 56%
To musíš vidět!
ušetříš až 28%
Jedem!
ušetříš až 28%
Tam jsi ještě nebyl!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 3 komentáře
4429 starších akcí