Víkendové letenky z Prahy do Neapole - 1.058 Kč.

Jak akci využít?

Na podzimní víkendový výlet můžete vyrazit například do města Neapol ve stejnojmenné provincii na jihu Itálie. Díky zpátečním letenkám za 1.058 Kč si tak můžete prohlédnout nejen samotné město, ale třeba vyrazit do okolí na sopku Vesuv nebo starořímského města Pompeje, které bylo zničeno právě výbuchem zmiňované sopky. Nejnižší cena je dostupná pouze na dva listopadové víkendy.

  • Rezervuj letenku na wizzair.com
  • Víkendové termíny: 1-4. a 8-11.listopadu
  • Ceny platí pro členy WDC
V ceně je zdarma přeprava příručního zavazadla o rozměrech 42 x 32 x 25 centimetrů. WDC neboli Wizz Discount Club je věrnostní program uvedené společnosti. Členství stojí 750 Kč  a je platné po dobu jednoho roku. WDC se vyplatí již při první rezervaci letenek pro 2 a více osob. Nevíte jak rezervovat letenky? Přečtěte si náš návod. Z letiště v Neapoli (NAP) dojdete do centra bez problémů i pěšky.

3* hotely od 750 Kč

Díky mimo sezonní době padají nejen ceny letenek, ale také ceny ubytování. Nejlevnější hotel v Neapoli zakoupíte za 827 Kč pro 2 osoby. Více než nejnižší cena v následujícím období bude jistě cena za víkend ve zmíněných termínech, tedy:

Nejlevnější a zároveň nejvýhodnější nabídku tvoří 3* hotel Ideal. Za 3 noci pro 2 osoby zaplatíte 2.250 Kč, a to i se snídaní. Tato nabídka je platná pro oba zmíněné víkendy: 1-4 a 8-11 listopadu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Všude dobře, co doma!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Tam jsi ještě nebyl!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

To bude jízda!

Další akce