Volotea slaví - letenky nabízí za 6 €, my vám přidáme 10 €.

Před 2 lety

Jak akci využít?

V rámci aktuálních oslav španělského dopravce Volotea můžete ukořistit jednosměrné letenky za pouhých 6 € bez nutnosti jakéhokoliv členství. My však víme, že mnozí z vás mají kupón na 10 € a proto "zakoupí" letenky zdarma (kdo nemá, získá zde)! Výhodou je, že se kredit odečítá, proto vám stále na kontě budou zbývat další 4 €.

Co je však negativem celé akce, je dostupný počet termínů. Šestieurovek je sice více než dost, ale pouze na trase směrem "do Prahy". Jedinou alternativu se mi podařilo najít Mnichov - Nantes - Praha za 2 € (po odečtení kreditu) na 2.-5. října. Případně zpáteční do Bordeaux za 52 € (1.409 Kč).

Letenky za šest eur jsou dostupné i na dalších trasách mimo ČR. Z Prahy se létá do Nantes, Bordeaux a Benátek.

Jak řešit problém s letenkami "z Prahy"?

Nantes: Prvně zakoupíte letenky Praha - Paříž s easyJet za 1.000 Kč, k nim dále dokoupíte jízdu s TGV do Nantes za 20 € a nakonec letenku zdarma u Volotea.

Benátky: Letenky jsou dostupné na cestu Praha - Benátky, pro cestu zpět využijete lowcost dopravce Wizzair, ceny začínají na 329 Kč - viz. náhled níže.

Akce se hodí také těm, kteří s námi letí do Malajsie za 4.000 Kč - odlet je z Benátek.

Příklad kombinace letenek Volotea + Wizzair:

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

28 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jamaicab

Dík za bezva tip. Už mám trip Mnichov-Bordeaux-Nantens-Praha :-) Nemůžete prosím někdo poradit, jak je to s železniční dopravou ve Franci? Jde mi o to, že chtěla bych lístek z Bordeaux do Nantens, ale po cestě zastávky v Rochefort a La Rochelle. Když koupím lístek přes SNCF tak můžu z vlaku kdykoliv vystoupit a pak zas nastoupit, nebo je lístek vázaný pouze na daný spoj?

Pouze na daný spoj :)

Avatar uživatele jamaicab

Takže lístky do určitých destinací musím kupovat jednotlivě? Nejaký přestupní tam nemají? A je lepší přes internet nebo na místě?

Avatar uživatele smazak

Jizdenky na SNCF kupuj sncf-voyages.com nebo captaintrain.com a platí čím dříve tim lépe, já včera chytil Paris - Nantes do TGV first class za 32euro vytiskneš si je pak v automatu přímo na nádraží. Já díky pohotové reakci chytil i letenky s Easyjet Praha Paris za 804,- Tímto moc děkuji za zveřejnění tohoto vlákna a CL

Avatar uživatele deuren

Začínám chytat trochu hysterák z toho, že mám letenky z Nantes do Prahy za 0, z Prahy do Paříže za litr, zaplacený ubytování, ale ceny TGV Paříž - Nantes za ~ 70 € mi přijdou trochu moc. Dělám něco špatně nebo ceny klesnou nebo co mám sakra prosím dělat? :D

Ahoj, asi se ptám debilně, ale zaregistrovala jsem se na volotea a na email mi přišlo potvrzení o 10EUR kreditu, přihlásím se na stránkách, vyberu letenku a chci ji zaplatit (=uplatnit kredit 10 EUR) a nikde to tam nejde, jen rovnou zaplatit...ví někdo jak na to? Díky moc!

Možnosť použiť kredit sa objaví skoro až v poslednom kroku (ak nie v poslednom). V stĺpčeku naľavo sa potom objavi suma ktorá bude strhnutá z kreditu a suma z karty :)

Avatar uživatele petr

Tak se zdá, že přidali další termíny! Právě jsem pořídil na prosinec 2x Benátky za 6 EUR! :)

Avatar uživatele Snowkill

Hmm zadarmo bych si do Benátek zaletěl :) jen místo zadarmo to ukazuje 100 e :) :D

Avatar uživatele terry.benedikt

Už mi to taky nenašlo jedinej termín za 6 eur :) asi už rozebráno :)

Avatar uživatele japonec

jak ziskat pri registraci tech 10 ecek? me to nabizi pouze pri zadani emailovych adres pratel, kdyz nekde vyleti

To je druhá cesta, ale v základu máš 10€ za registraci i ty - bude v záložce Credit.

Avatar uživatele japonec

jo, uz mi to naskocilo, diky

Avatar uživatele baunka.arl

Podařilo se mi rezervovar dvě letenky 23.11. Nantes - Praha, když mi přišlo potvrzení rezervace do mailu, mohu to považovat za definitivní? Díky

Určitě není důvod rezervaci zpochybňovat. :)

Avatar uživatele jirkavitek14

Díky za info, stihnul jsem letenku na 19.11. z Prahy do Benátek. Teď už jenom naplánovat cestu zpět... :)

Avatar uživatele smazak

Spíš Benátky-Praha ne ?

Avatar uživatele jirkavitek14

Ne, Praha-Benátky. Viz screen v článku.

Avatar uživatele jedla

Barcelona nic?

Avatar uživatele houbajakub

Akorát jim moc nefrčej stránky :-(

Avatar uživatele frantisek.novaak

Proč mi to nechce přičíst těch 10 €?

Co si pamatuji, tak přičtení zabralo pár minut - přes facebook to snad i blokovalo.

Avatar uživatele frantisek.novaak

Aha, pardon jsem nedočkavý :) Stejně mi po výběru ceny 5,84 € z Prahy do Itálie naskočí v dalším kroku plná palba :)

Momentálně jsou už letenky na této trase dost probrané. Pokud se vyhledá klasicky z formuláře, mělo by to nahodit aktuální ceny.

Avatar uživatele petr

Přesně tak. Není to poprvý, co Volotea má nějakou akci a při kliknutí na další krok nebo dokonce zaregistrování Super Volotea členství, je najednou cena úplně jiná...

Avatar uživatele elka

az při platbe jsem místo vyplnovani udaju ke karte zaskrtnula, ze chci pouzit kredit volotea a mela jsem letenku z bari do catanie zadarmiko.

Avatar uživatele frantisek.novaak

Ok, už to fungovalo, nakoupil jsem, ale když jsem chtěl ještě z jinýho mailu teď večer, tak už to při transakci pod 10 € nechce nechat využít ten volný kredit :) No nic, nebudu hamižnej, jedny letenky zadarmo stačí :D

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Azory a Madeira během jedné cesty z Norimberka se zastávkou v Portu
-39 %

Jedem!

3v1: Hopsání po jihovýchodní Asii s EVA Air
-24 %

To musíš vidět!

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie