Vratislav (Wroclaw): luxusní 4*h v centru - 819 Kč.

Polsko
Před 3 lety

Jak akci využít?

Vydejte se do 4. největšího města Polska - Wroclawi. Projděte se po nábřeží řeky Odry, navštivte japonskou či botanickou zahradu a poseďte u kávy na starém a malebném náměstí Rynek. Pokud by snad počasí nepřálo, relaxujte v jednom z největších aquaparků východní Evropy. K večeři doporučuji restauraci Kuchnia Marche v centru města, kde se po 20. hodině podávají jídla za 50%.

Velmi zajímavou nabídkou totiž láká své hosty 4* hotel HP Park Plaza, který je umístěn v samém historickém centru Vrastislavy. Nabízí 50% zvýhodnění a tím pádem dvoulůžkové pokoje pouze za 32€ / 819 Kč! Hotel mimo svou polohou zaujme i dodatečnou nabídkou, která zahrnuje pozdní odhlášení z hotelu (o 15:00), volným vstupem do sauny, bezplatným půjčením kol a parkováním zdarma!

  • Rezervuj pokoj ještě dnes - hrs.de/deals-wroclaw
  • Dostupné jsou víkendové termíny od října do prosince
Návštěvu tedy můžete naplánovat i na adventní víkendy. Jízda autem z Prahy zabere přibližně 3,5 - 4 hodiny. Nejste-li řidiči, přímé spojení zakoupíte u dopravce Polskibus.com, který nabízí jízdenky v rozmezí 200 - 400 Kč.

Ubytování

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kralikvpoli

Doporučuji platit ve zlotých. Ačkoliv je objednávka v eurech, v hotelu je nechtějí. Směnárny byly zavřené, v hotelu také jednu mají, ale tam je výměna extra drahá. Musela jsem pana recepčního alespoň třikrát upozornit na to, že objednávka byla v eurech a tedy ve zlotých platit nebudu. Nakonec to přepočítal a místo 32 jsme platily 35, což zase tak hrozné není, ale výsledná cena se vyhoupne trošku výš. Jinak pozor na to, že téměř za vše se v hotelu platí. S výjimkou enormně měkké postele bylo všechno fajn, krásné ubytování s dobrou polohou.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)