Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Vydejte se do 4. největšího města Polska - Wroclawi. Projděte se po nábřeží řeky Odry, navštivte japonskou či botanickou zahradu a poseďte u kávy na starém a malebném náměstí Rynek. Pokud by snad počasí nepřálo, relaxujte v jednom z největších aquaparků východní Evropy. K večeři doporučuji restauraci Kuchnia Marche v centru města, kde se po 20. hodině podávají jídla za 50%.

Velmi zajímavou nabídkou totiž láká své hosty 4* hotel HP Park Plaza, který je umístěn v samém historickém centru Vrastislavy. Nabízí 50% zvýhodnění a tím pádem dvoulůžkové pokoje pouze za 32€ / 819 Kč! Hotel mimo svou polohou zaujme i dodatečnou nabídkou, která zahrnuje pozdní odhlášení z hotelu (o 15:00), volným vstupem do sauny, bezplatným půjčením kol a parkováním zdarma!

  • Rezervuj pokoj ještě dnes - hrs.de/deals-wroclaw
  • Dostupné jsou víkendové termíny od října do prosince
Návštěvu tedy můžete naplánovat i na adventní víkendy. Jízda autem z Prahy zabere přibližně 3,5 - 4 hodiny. Nejste-li řidiči, přímé spojení zakoupíte u dopravce Polskibus.com, který nabízí jízdenky v rozmezí 200 - 400 Kč.

Ubytování

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kralikvpoli
kralikvpoli

Doporučuji platit ve zlotých. Ačkoliv je objednávka v eurech, v hotelu je nechtějí. Směnárny byly zavřené, v hotelu také jednu mají, ale tam je výměna extra drahá. Musela jsem pana recepčního alespoň třikrát upozornit na to, že objednávka byla v eurech a tedy ve zlotých platit nebudu. Nakonec to přepočítal a místo 32 jsme platily 35, což zase tak hrozné není, ale výsledná cena se vyhoupne trošku výš. Jinak pozor na to, že téměř za vše se v hotelu platí. S výjimkou enormně měkké postele bylo všechno fajn, krásné ubytování s dobrou polohou.

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Černá pláž
ušetříš až 59%
Tam chceš!
Manchester
ušetříš až 59%
Honem, dokud jsou místa!
Zátoka Ha-Long
ušetříš až 13%
To bude jízda!
Santa Maria dei Servi
ušetříš až 74%
Tam jsi ještě nebyl!
5449 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Poznaň
Polsko

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko