Lotyšsko

Výlet do Pobaltí: Riga a Vilnius z Prahy - 2.818 Kč.

6 komentářů
2013-12-12T10:25:45+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Poznejte dvě krásné pobaltské země na jeden zátah. První zastávkou bude hlavní město Lotyšska, Riga. Toto město vás rozhodně nadchne, bude vám svou secesní architekturou připomínat třeba Vídeň. Nesmíte vynechat např. Dům Černohlavců nebo Dóm a Rižský zámek, také si nenechte ujít výhled na celé město z věže Kostela sv. Petra.

Po pár dnech v Rize a 4 hodinách jízdy autobusem se přesunete do hlavního města Litvy, Vilniusu. Řím severu a město kaváren, tak by se také Vilnius dal nazvat. Na Starém Městě můžete obdivovat okázalé měšťanské domy, kostely i kláštery. Vilnius má svou slavnou Panenku Marii v Ostré bráně a čtyřicet kostelů, cerkví nebo synagog.

Pokud zvolíte prázdninové termíny, určitě si vychutnejte koupání v Baltském moři, v Lotyšsku to bude Jürmala, v Litvě třeba nekonečná a překrásná písečná Kurská kosa s letoviskem Klaipeda.

K poznávacímu výletu do Pobaltí se bude hodit kombinace open jaw letenek s levným pozemním přesunem.

Letenky za tuto cenu lze rezervovat jen u nás!

V ceně letenky je přeprava příručního zavazadla max. rozměrů 55x40x20 cm a hmotnosti 8 kg a bezplatné online odbavení, na letišti je pak za poplatek.

Příkladové termíny (termíny jsou až na výjimky dostupné téměř na všechny dny) 14.-21. V., 30. V.–6. VI., 20.-27. VI., 3.-11. VII., 15.-22. VIII.

Letenky do Lotyšska a Litvy

Změnu dat provedete kliknutím na odkaz Nové vyhledávání.

Doprava mezi Rigou a Vilniusem

Jízdenku pro přesun mezi Lotyšskem a Litvou zakoupíte u dopravce SIMPLE Express, nejlevnější jízdenka vás vyjde na 3 eura, tj. 83 Kč.

Simple Express

Kdybyste se náhodou chtěli přesunout letadlem, máte možnost si za 39 € koupit jednosměrnou letenku z Rigy do Vilniusu taktéž s AirBaltic.

Ubytování

Ceny ubytování v Pobaltí vás příjemně překvapí, rozhodně nebudou tvořit největší položku vašeho rozpočtu. Na booking.com najdete nejširší nabídku ubytovacích kapacit v Rize i ve Vilniusu.

Použité fotografie: Nahoře: Riga View / Katrina - http://www.flickr.com/photos/lafalott/161263177/ Dole: Panorama de Vilnius / Jean-Pierre Dalbéra - http://www.flickr.com/photos/dalbera/7669683144/

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2013-12-12T11:25:45+01:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce