Lotyšsko

Výlet do Pobaltí: Riga a Vilnius z Prahy - 2.818 Kč.

6 komentářů
2013-12-12T10:25:45+01:00

O akci

Poznejte dvě krásné pobaltské země na jeden zátah. První zastávkou bude hlavní město Lotyšska, Riga. Toto město vás rozhodně nadchne, bude vám svou secesní architekturou připomínat třeba Vídeň. Nesmíte vynechat např. Dům Černohlavců nebo Dóm a Rižský zámek, také si nenechte ujít výhled na celé město z věže Kostela sv. Petra.

Po pár dnech v Rize a 4 hodinách jízdy autobusem se přesunete do hlavního města Litvy, Vilniusu. Řím severu a město kaváren, tak by se také Vilnius dal nazvat. Na Starém Městě můžete obdivovat okázalé měšťanské domy, kostely i kláštery. Vilnius má svou slavnou Panenku Marii v Ostré bráně a čtyřicet kostelů, cerkví nebo synagog.

Pokud zvolíte prázdninové termíny, určitě si vychutnejte koupání v Baltském moři, v Lotyšsku to bude Jürmala, v Litvě třeba nekonečná a překrásná písečná Kurská kosa s letoviskem Klaipeda.

K poznávacímu výletu do Pobaltí se bude hodit kombinace open jaw letenek s levným pozemním přesunem.

Letenky za tuto cenu lze rezervovat jen u nás!

V ceně letenky je přeprava příručního zavazadla max. rozměrů 55x40x20 cm a hmotnosti 8 kg a bezplatné online odbavení, na letišti je pak za poplatek.

Příkladové termíny (termíny jsou až na výjimky dostupné téměř na všechny dny) 14.-21. V., 30. V.–6. VI., 20.-27. VI., 3.-11. VII., 15.-22. VIII.

Letenky do Lotyšska a Litvy

Změnu dat provedete kliknutím na odkaz Nové vyhledávání.

Doprava mezi Rigou a Vilniusem

Jízdenku pro přesun mezi Lotyšskem a Litvou zakoupíte u dopravce SIMPLE Express, nejlevnější jízdenka vás vyjde na 3 eura, tj. 83 Kč.

Simple Express

Kdybyste se náhodou chtěli přesunout letadlem, máte možnost si za 39 € koupit jednosměrnou letenku z Rigy do Vilniusu taktéž s AirBaltic.

Ubytování

Ceny ubytování v Pobaltí vás příjemně překvapí, rozhodně nebudou tvořit největší položku vašeho rozpočtu. Na booking.com najdete nejširší nabídku ubytovacích kapacit v Rize i ve Vilniusu.

Použité fotografie: Nahoře: Riga View / Katrina - http://www.flickr.com/photos/lafalott/161263177/ Dole: Panorama de Vilnius / Jean-Pierre Dalbéra - http://www.flickr.com/photos/dalbera/7669683144/

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2013-12-12T10:25:45+01:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Marek
před 9 lety

Pred časom som si kúpil letenky z tejto akcie. Chcem sa spýtať či je možné na spiatočnej ceste nastúpiť až v Rige a vynechať tak let Vilnius-Riga. Dakujem

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Bohužel, je nutné podstoupit celou cestu, jinak letenka propadne.

Avatar uživatele
Kačenka Pavlíková
před 9 lety

Rigu všem moc doporučuji! Po 4 měsících, co tu jsem, ji miluju pořád víc!

Avatar uživatele
Marek
před 9 lety

Super. Diký moc za clánok. Uz sme si aj s 3 kamaratmi kupili letenky na Jul/August a ideme popozerat Rigu, Vilnius a trochu dobrodruzstva v Minsku :D

Avatar uživatele Beafiter
Beafiter
před 9 lety

Díky!!! Termín v srpnu už byl za 3600, ale stačilo posunout přílet i odlet o 2 dny a jsme na původní ceně :-D Už se těšíme na poznávání Pobaltí!!!

Avatar uživatele nikola.malonova_1
nikola.malonova_1
před 9 lety

super. Mít chechtáky tak neváhám. Mám ráda takové destinace

Další akce