Výlet do Pobaltí: Riga a Vilnius z Prahy - 2.818 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Poznejte dvě krásné pobaltské země na jeden zátah. První zastávkou bude hlavní město Lotyšska, Riga. Toto město vás rozhodně nadchne, bude vám svou secesní architekturou připomínat třeba Vídeň. Nesmíte vynechat např. Dům Černohlavců nebo Dóm a Rižský zámek, také si nenechte ujít výhled na celé město z věže Kostela sv. Petra.

Po pár dnech v Rize a 4 hodinách jízdy autobusem se přesunete do hlavního města Litvy, Vilniusu. Řím severu a město kaváren, tak by se také Vilnius dal nazvat. Na Starém Městě můžete obdivovat okázalé měšťanské domy, kostely i kláštery. Vilnius má svou slavnou Panenku Marii v Ostré bráně a čtyřicet kostelů, cerkví nebo synagog.

Pokud zvolíte prázdninové termíny, určitě si vychutnejte koupání v Baltském moři, v Lotyšsku to bude Jürmala, v Litvě třeba nekonečná a překrásná písečná Kurská kosa s letoviskem Klaipeda.

K poznávacímu výletu do Pobaltí se bude hodit kombinace open jaw letenek s levným pozemním přesunem.

Letenky za tuto cenu lze rezervovat jen u nás!

V ceně letenky je přeprava příručního zavazadla max. rozměrů 55x40x20 cm a hmotnosti 8 kg a bezplatné online odbavení, na letišti je pak za poplatek.

Příkladové termíny (termíny jsou až na výjimky dostupné téměř na všechny dny) 14.-21. V., 30. V.–6. VI., 20.-27. VI., 3.-11. VII., 15.-22. VIII.

Letenky do Lotyšska a Litvy

Změnu dat provedete kliknutím na odkaz Nové vyhledávání.

Doprava mezi Rigou a Vilniusem

Jízdenku pro přesun mezi Lotyšskem a Litvou zakoupíte u dopravce SIMPLE Express, nejlevnější jízdenka vás vyjde na 3 eura, tj. 83 Kč.

Simple Express

Kdybyste se náhodou chtěli přesunout letadlem, máte možnost si za 39 € koupit jednosměrnou letenku z Rigy do Vilniusu taktéž s AirBaltic.

Ubytování

Ceny ubytování v Pobaltí vás příjemně překvapí, rozhodně nebudou tvořit největší položku vašeho rozpočtu. Na booking.com najdete nejširší nabídku ubytovacích kapacit v Rize i ve Vilniusu.

Použité fotografie: Nahoře: Riga View / Katrina - http://www.flickr.com/photos/lafalott/161263177/ Dole: Panorama de Vilnius / Jean-Pierre Dalbéra - http://www.flickr.com/photos/dalbera/7669683144/

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Pred časom som si kúpil letenky z tejto akcie. Chcem sa spýtať či je možné na spiatočnej ceste nastúpiť až v Rige a vynechať tak let Vilnius-Riga. Dakujem

Bohužel, je nutné podstoupit celou cestu, jinak letenka propadne.

Rigu všem moc doporučuji! Po 4 měsících, co tu jsem, ji miluju pořád víc!

Super. Diký moc za clánok. Uz sme si aj s 3 kamaratmi kupili letenky na Jul/August a ideme popozerat Rigu, Vilnius a trochu dobrodruzstva v Minsku :D

Avatar uživatele Beafiter

Díky!!! Termín v srpnu už byl za 3600, ale stačilo posunout přílet i odlet o 2 dny a jsme na původní ceně :-D Už se těšíme na poznávání Pobaltí!!!

Avatar uživatele nikola.malonova

super. Mít chechtáky tak neváhám. Mám ráda takové destinace

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To bude jízda!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Litva  

Země čápů a pasoucích se krav

Litva (litevsky Lietuvos Respublika) sousedí s Polskem, Běloruskem, Lotyšskem a ruskou Kaliningradskou oblastí. Naleznete zde přívětivé obyvatele a zachovalou krajinu drobných zemědělců. Na své si přijdou milovníci lesů, jezer a cykloturistiky.

Průvodce pro Litva