Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Šiřte zprávu - letíme z Prahy do Mekky letectví. Na nizozemský ostrov Svatý Martin - Sint Maarten  - poletíme z Prahy na křídlech American Airways za pouhých 14.910 Kč. Sv. Martin je znám především díky své pláži Maho Beach, přes kterou přistávají největší wide-body letouny - Boeing 777, Boeing 747, Airbus 330 a jiné.

Tarif je platný pro odlety z Prahy a návratem do nejrůznějších letišť v Evropě. Cestovní období je do konce května 2013 s  minimálním pobytem nocí ze soboty na neděli a naopak maximálním pobytem 30 dní od odletu.

Z Mnichova do Prahy autobusem za 550 Kč

Zpět do Prahy z letiště v Mnichově pojedeme se společností Student Agency za 550 Kč. Výhodou této nabídky je fakt, že autobus opravdu odjíždí od terminálů letiště, takže odpadá přesun do města na autobusové nádraží v Mnichově.

Praha - Sv. Martin a zpět - 16.650 Kč

Letenky jsou dostupné na několik málo termínů od ledna do března letošního roku - tedy na největší sezonu. Všechny termíny naleznete v tomto přehledném kalendáři letenek do St. Maarten z Prahy za 16.650 Kč

Ostrov Svatý Martin v Karibiku

Kromě známé Maho Beach nabízí tento ostrov spoustu míst pro zimní relaxaci v příjemném podnebí. Teploty se zde celoročně pohybují okolo 28°C. Vstupní víza nejsou potřeba, postačí platný pas členských států Evropské Unie.

Ubytování na Sv. Martinu

Ubytování na Sv. Martinu můžete vybírat z nabídky společnosti Booking.com, kde levnější hotely začínají na cenách 2.000 Kč za pokoj pro 2 osoby.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele supkar
supkar

Ne není to špatná cena, je rozumná.....

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele Honza.nahodil
Honza.nahodil

Nedělej si s tím hlavu... Vždycky chce být někdo chytřejší a další...mu tleskají.. V první řadě si každý musí uvědomit, že nikoho do toho letadla necpeš násilím.. Díky za práci, kterou zde děláš

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Díky :) Hlavní je také mít tu trochu pestřejší nabídku, ne jenom Milán a Benátky :) Navíc ta cena opravdu není špatná :D

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele supkar
supkar

V r.2010 jsem byl na SXM za 6.500,-Kč ale z ORY, k této ceně je nutmo připočítat letenku na CDG(pokud vím tak přímo na ORY lita jen jedna společnost z VIE) a ještě přesun z CDG na ORY což je 20 eur busem v jednom směru,nebo méně kombinací busu a vlaku. To byla ale vyjimecna cena.Letos o vanocich jsem tam byl 9.000,-Kč ale zase z ORY. Cena 16.600,- z Prahy neni zadny zazrak,na druhou stranu je nutno rict ze na sxm je plna sezona a navic,pokud ja moravak poletim z Prahy,je vyhoda,ze cely let je na jedne letence.Jakykoliv zadrhel resi let.spolecnost.To ze jeden nocleh je na letisti je stejne jako kdyz se leti z ORY.Nepamatuji si,ze bych na sxm letel tak,abych mel aslespon jednu noc na letisti.Ja tedy uz mam letenku koupenou.Radas

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Nemáš tip na levnější ubytko ?

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele jakuv.lesy
jakuv.lesy

To co zde píšete je přeci nesmysl. Vámi zmíněná nabídka byla chyba. Zatímco nabídka letenek na SXM z ORY je standartní akce. O uvedenou nabídku se rád podělím - tedy pokud si k ní budu moci přilepit affilate_id, tak jako to děláte vy na jiných webech. Souhlas?

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Pokud mi sem dáte nabídku na ORY - SXM zpáteční za 8 tisíc, rád Vám nechám Váš affiliate ocásek. AA inzerují promo tarif, nikoliv chybu v cenění.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele jakuv.lesy
jakuv.lesy

To je teda WAU, když se tam běžně nechá dostat kolem 8.000 z ORY

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Můžete nadhodit tip. Letenky z ORY za 8 tisíc nebyly tak 2 roky co vím :) Takže slovo běžně není na místě. To bychom potom nemuseli hledat žádný New York, protože se tam dá běžně letět za 1.350 Kč ...

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Želva v Abu Dabbab, Marsa Alam
ušetříš až 11%
To budou fotky!
Náměstí Dam
ušetříš až 36%
A už tam budem?
Maják v Málaze
ušetříš až 58%
Tam jsi vždycky chtěl!
Jambiani
ušetříš až 39%
A už tam budem?
5287 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Svatý Martin
Svatý Martin

Tam, kde nad hlavami přistávají letadla

Svatý Martin je ostrov ležící ve východní části Karibského moře asi 250 km východně od Portorika. Patří do severní části Závětrných ostrovů a je součástí Malých Antil. Jedná se o nejmenší ostrov, který je rozdělený mezi dva státy, a to Francii a Nizozemsko. Ostrov má pouhých 87 km2 a 75.000 obyvatel.

Největšími lákadly ostrova jsou jak krásné pláže a příroda, tak především světoznámá Maho Beach, na které je možné z bezprostřední blízkosti zažít start i přistání takového letadla, jako je například čtyřmotorový Airbus A-340. Na ostrově se také neplatí DPH, a tak je možné zde pořídit elektroniku, alkohol, tabák a spoustu dalších věcí za velmi příznivé ceny. 

Průvodce pro Svatý Martin