Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Wizz Air dnes spustil promo akci v podobě druhé letenky za polovinu ceny, která se však nevztahuje na poplatky. Sleva je proto u levnějších letenek do 1.000 Kč spíše 15%, což představuje pár desítek korun. Opak ovšem přichází u tras s dlouhodobě vyššími cenami, mezi které se z Prahy řadí linka do Tel Avivu, z Budapešti pak do Dubaje či na Island.

Nejnižších cen jako vždy dosáhnete s členstvím Discount club.

  • Praha - Tel Aviv od 1.804 Kč (nejlevněji leden-březen)
  • Budapešť - Dubaj od 32.000 huf / 2.790 Kč (nejlevněji červen)
  • Budapešť - Island od 28.500 huf / 2.490 Kč (nejlevněji last-minute v dubnu)
Cena zahrnuje malé příruční zavazadlo o rozměrech 42x35x25 cm, další pouze za příplatek.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele lukas.gebousky
lukas.gebousky

Tak koupeny 4 letenky na březen do Tel -Avivu. Nějaká zkušenost s ubytováním? Mám to i s autem , tak ubytování nemusí být přímo v Tel-Avivu. Díky za radu.

před 6 lety
Avatar uživatele Tomáš _7
Tomáš _7

TA, resp. Izrael obecně je na ubytování docela drahá, a je potřeba si uvědomit "nižší standart" východních zemí... takže hledat minimálně *** a výš. POZOR, když máš auto, všude, ale úplně všude je naprosto předražeý parkování, když seženeš 20 USD za noc, můžeš si gratulovat. Na ulici se parkuje těžko. Já osobně byl tady a můžu jen doporučit, doslova pár metrů od pláže, absolutní čistota, nové vybavení, fajn personál a podzemní garáže (vš. půjčovny Eldan) přes ulici. https://www.booking.com/hotel/il/liber-sea-shore-suites.cs.html?aid=304142;label=gen173nr-1FCAEoggJCAlhYSDNiBW5vcmVmaDqIAQGYAQW4AQbIAQzYAQHoAQH4AQuoAgM;sid=19280d7a274d170dd8fb9c511fca9a7c;dcid=2

před 6 lety
Avatar uživatele lukas.gebousky
lukas.gebousky

Jsme zvyklí na destinace jako je Kazachstán, Vietnam,Albánie,takže nižší standard není na překážku. O parkování jsem slyšel, že je to drahota. Snad něco najdeme, máme na to skoro rok. Díky za radu.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele prix
prix

Ahoj, já taky čekám na Dubaj:)termín někdy letos, dívala jsem se na tuto akci a vychází mi to na 7 871 Kč bez členství pro dva, ale bohužel bez zavazadla, to pak naskočí o 2232 Kč/os, takže jsme na 6 167 Kč s odletem z Budapešti. Mě už pak vychází líp letět se Smart Wings za 6 565 Kč z Ostravy (viz nabídka co sem dávali kluci minulý týden)

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele peto
peto

Island zabookovany :) 28.9-2.10 hadam bude stacit na tuto krajinu, ci?

před 6 lety
Avatar uživatele
Butrusik

No to hádám, že stačit nebude :)

před 6 lety
Avatar uživatele neji
neji

No, jak se to vezme - na Islandu můžeš být klidně i 14 dnů, ale stejně Ti to může přijít jako málo.... ale na mnohé místa stačí i ty 4 dny. :) Já byl loni kvůli výhodným letenkám a práci na Islandu taky jen tři nebo 4 dny, a i tak jsem toho stihl dost a nelituju. :) Takže šanci si užít tu krásnou přírodu máš i za 4 dny hodně. :)

před 6 lety
Avatar uživatele classic
classic

my zabookovali trajekt, na 5 týdnů. to snad už stačit bude.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele gerony
gerony

Ahoj, já sháním letenku do Dubaje v termínech 15.2.2017 být tam a 2.3.2017 se vrátit. Našlo mi to celkem slušnou cenu 8300 i s koupí členství pro dva. Myslíte, že se vyplatí kupovat již teď nebo počkat na další akci. Děkuji za rady.

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele myspulka13
myspulka13

Díky za tip, jsou tam taky dobré ceny na Kypr v květnu z Katowic :) za 286 PLN 23.5. - 3.6. se členstvím ;)) treba se někomu hodí

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
To budou fotky!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
To budou fotky!
Ragusa
ušetříš až 60%
Tam jsi ještě nebyl!
Gambie
ušetříš až 36%
To bude jízda!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Mešita Šejcha Zayeda
Spojené arabské emiráty

Země všeho nej a kde nic není nemožné

Spojené arabské emiráty (zkráceně SAE), jakožto federace 7 emirátů, se nachází na Blízkém Východě ve východní části Arabského poloostrova. Pevninské hranice sdílí s Ománem a Saudskou Arábií, námořní s Katarem, Íránem a Pákistánem. 

V minulosti zde byl hlavním způsobem obživy rybolov, lov perel a dálkový obchod. V současné době je to čím dál méně ropa a naopak více turismus. SAE je absolutistickou monarchií v čele s prezidentem a viceprezidentem, kteří jsou voleni emíry jednotlivých Emirátů.

Průvodce pro Spojené arabské emiráty

Zavřít boční panel
Jeruzalém
Izrael

Země protikladů a poznání

Dle našeho názoru by návštěva Izraele měla být povinná pro každého z nás. Rozšíří nám obzory a otevře oči dokořán. Pokud se rozhodnete tuto zemi navštívit, domníváme se, že vás obohatí nábožensky, politicky, ale i lidsky.

Průvodce pro Izrael