Wizz Air - druhá letenka za polovinu: Tel Aviv, Dubaj nebo Island - 1.804 Kč.

Jak akci využít?

Wizz Air dnes spustil promo akci v podobě druhé letenky za polovinu ceny, která se však nevztahuje na poplatky. Sleva je proto u levnějších letenek do 1.000 Kč spíše 15%, což představuje pár desítek korun. Opak ovšem přichází u tras s dlouhodobě vyššími cenami, mezi které se z Prahy řadí linka do Tel Avivu, z Budapešti pak do Dubaje či na Island.

Nejnižších cen jako vždy dosáhnete s členstvím Discount club.

  • Praha - Tel Aviv od 1.804 Kč (nejlevněji leden-březen)
  • Budapešť - Dubaj od 32.000 huf / 2.790 Kč (nejlevněji červen)
  • Budapešť - Island od 28.500 huf / 2.490 Kč (nejlevněji last-minute v dubnu)
Cena zahrnuje malé příruční zavazadlo o rozměrech 42x35x25 cm, další pouze za příplatek.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele lukas.gebousky

Tak koupeny 4 letenky na březen do Tel -Avivu. Nějaká zkušenost s ubytováním? Mám to i s autem , tak ubytování nemusí být přímo v Tel-Avivu. Díky za radu.

Avatar uživatele tomas.zamostny

TA, resp. Izrael obecně je na ubytování docela drahá, a je potřeba si uvědomit "nižší standart" východních zemí... takže hledat minimálně *** a výš. POZOR, když máš auto, všude, ale úplně všude je naprosto předražeý parkování, když seženeš 20 USD za noc, můžeš si gratulovat. Na ulici se parkuje těžko. Já osobně byl tady a můžu jen doporučit, doslova pár metrů od pláže, absolutní čistota, nové vybavení, fajn personál a podzemní garáže (vš. půjčovny Eldan) přes ulici. https://www.booking.com/hotel/il/liber-sea-shore-suites.cs.html?aid=304142;label=gen173nr-1FCAEoggJCAlhYSDNiBW5vcmVmaDqIAQGYAQW4AQbIAQzYAQHoAQH4AQuoAgM;sid=19280d7a274d170dd8fb9c511fca9a7c;dcid=2

Avatar uživatele lukas.gebousky

Jsme zvyklí na destinace jako je Kazachstán, Vietnam,Albánie,takže nižší standard není na překážku. O parkování jsem slyšel, že je to drahota. Snad něco najdeme, máme na to skoro rok. Díky za radu.

Avatar uživatele prix

Ahoj, já taky čekám na Dubaj:)termín někdy letos, dívala jsem se na tuto akci a vychází mi to na 7 871 Kč bez členství pro dva, ale bohužel bez zavazadla, to pak naskočí o 2232 Kč/os, takže jsme na 6 167 Kč s odletem z Budapešti. Mě už pak vychází líp letět se Smart Wings za 6 565 Kč z Ostravy (viz nabídka co sem dávali kluci minulý týden)

Avatar uživatele peto

Island zabookovany :) 28.9-2.10 hadam bude stacit na tuto krajinu, ci?

Avatar uživatele j.budka

No to hádám, že stačit nebude :)

Avatar uživatele neji

No, jak se to vezme - na Islandu můžeš být klidně i 14 dnů, ale stejně Ti to může přijít jako málo.... ale na mnohé místa stačí i ty 4 dny. :) Já byl loni kvůli výhodným letenkám a práci na Islandu taky jen tři nebo 4 dny, a i tak jsem toho stihl dost a nelituju. :) Takže šanci si užít tu krásnou přírodu máš i za 4 dny hodně. :)

Avatar uživatele classic

my zabookovali trajekt, na 5 týdnů. to snad už stačit bude.

Avatar uživatele gerony

Ahoj, já sháním letenku do Dubaje v termínech 15.2.2017 být tam a 2.3.2017 se vrátit. Našlo mi to celkem slušnou cenu 8300 i s koupí členství pro dva. Myslíte, že se vyplatí kupovat již teď nebo počkat na další akci. Děkuji za rady.

Avatar uživatele myspulka13

Díky za tip, jsou tam taky dobré ceny na Kypr v květnu z Katowic :) za 286 PLN 23.5. - 3.6. se členstvím ;)) treba se někomu hodí

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

A už tam budem?

Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote z Lipska (i přes Vánoce)
-31 %

Tam to bude krásný!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Spojené Arabské Emiráty  

Země všeho nej a kde nic není nemožné

Spojené Arabské Emiráty (zkráceně SAE), jakožto federace 7 emirátů, se nachází na Blízkém Východě ve východní části Arabského poloostrova. Pevninské hranice sdílí s Ománem a Saudskou Arábií, námořní s Katarem, Íránem a Pákistánem. 

V minulosti zde byl hlavním způsobem obživy rybolov, lov perel a dálkový obchod. V současné době je to čím dál méně ropa a naopak více turismus. SAE je absolutistickou monarchií v čele s prezidentem a viceprezidentem, kteří jsou voleni emíry jednotlivých Emirátů.

Průvodce pro Spojené Arabské Emiráty

Zavřít
Ikona pinu
Izrael  

Země protikladů a poznání

Dle našeho názoru by návštěva Izraele měla být povinná pro každého z nás. Rozšíří nám obzory a otevře oči dokořán. Pokud se rozhodnete tuto zemi navštívit, domníváme se, že vás obohatí nábožensky, politicky, ale i lidsky.

Průvodce pro Izrael