Wizz Air + 20% sleva na všechny letenky pro členy - 454 Kč.

Jak akci využít?

Naplánujte si krátký letecký výlet po Evropě díky zvýhodněným letenkám se společností Wizz Air. Tradiční 20% zvýhodnění jen zkrášlí již tak výhodné zpáteční letenky z Prahy, Brna či Bratislavy a dalších letišť. Nejnižších cen dosáhnete při cestách během května a června.

Pro nákup je nutné členství WDC za 899 Kč pro vás a jednoho spolucestujícího. Sleva sčítá 270 Kč na let, tzn. při první cestě máte členství splacené.

Zpáteční letenky z Prahy:

  • Bergamo (Miláno) od 454 Kč (př. 2. - 7.6.)
  • Bari od 614 Kč (př. 12. - 19.5.)
  • Benátky od 614 Kč (př. 1. - 5.6.)
  • Řím od 774 Kč (př. 7. - 9.6.)
  • Londýn od 774 Kč (př. 30.4. - 3.5.)
Další tipy na zpáteční letenky:
  • Brno - Londýn za 534 Kč (př. 29.4. - 4.5.)
  • Bratislava - Skopje za 19 € (př. 6. - 10.6.)
  • Košice - Bristol za 19 € (př. 20. - 23.5.)
  • Košice - Doncaster za 23 € (př. 10. - 14.5.)
  • Budapešť - Island za 25.000 ft / 2.150 Kč (př. 27.4. - 1.5.)
*ceny a termíny jsou aktuální k času zveřejnění příspěvku 8:15

V ceně je pouze malé příruční zavazadlo s rozměry 42x32x25 cm. Na cesty po Evropě jistě vystačí, je však nutné počítat s tím, že přesah o 2 cm není tolerován - vyberte si proto raději klasický batoh.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Honk

To je akce ještě nad rámec klasické slevy pro členy WDC nebo jen "promo" na slevu pro členy WDC? Kupuji jen jednosměrný let, tak potřebuji zjistit jestli se mi to vyplatí. Pokud je to jen promo na běžnou slevu WDC tak ne. A v článku není uvedena ani doba platnosti akce. Díky za info;)

Avatar uživatele troksy

Chci koupit letenku pro sebe a otce, který se jmenuje stejně jako já, ale systém Wizz Airu mě nenechá letenku rezervovat kvůli podmínce jedinečnosti jmen. Neměl by někdo tip, jak to obejít? Vzhledem k tomu, že jde o nákup přes WDC, tak to nelze obejít přes provedení rezervace nadvakrát... :/ Díky

Avatar uživatele lukas

V těchto případech stačí zadat za příjmení zkratku "jr." či "sr.", tzn. Novak jr., Novak sr.

Avatar uživatele j.casta

Sakra chci letět s kolem, zaplatil jsem si navíc přepravu sportovního zařízení a pak jsem doklikal, že ho musím mít složené v krabici nebo v nylon bagu. Letěl někdo s Wizzairem s jízdním kolem? Nejde to jen zafoliovat?

Avatar uživatele mucka.jir

Máte někdo zkušenosti s cestou do Skopje? Čtu o tom ledacos a i když nás to za ty peníze s přítelkyní extrémně láká, neradi bychom tam někde zůstali, nebo tak něco :D Hlavně by mě zajímalo, jak to vypadá v místní "Turecké/Staré" čtvrti - na tu jsou názory nejrozdílnější. Díky za rady :)

Avatar uživatele eremi

Moc nechápu dotaz, jako proč by jste tam měli někde zůstat nebo to máš jako obavy, že Vás tam někde stáhnou z kůže nebo co? Proboha, vždyť je to Evropa, děláš, jako by jste měli jet mezi lidojedy do Afriky. Skopje je úplně normální evropské město a v muslimské čtvrti se mi líbilo nejvíc, chodili jsme tam pravidelně na jídlo.

Avatar uživatele Ivo

Musím trochu oponovat.. V Nikósii jsme též byli v "muslimské", tzn. Turecké části (pravda, bylo to večer), nicméně moc bezpečně jsme se tam necítili, za mě spíš míň, než víc. A taky je to "normální" evropské město v mých očích, byť samozřejmě už to defacto Evropa není. Jen říkám.

To, že se člověk necítí bezpečně ještě neznamená, že je skutečně v nebezpečí... Chápu, že když nás média masírují tím čím masírují, je složité nevnímat bubáky jako možná rizika ;) Za mě Skopje mohu jen doporučit - trochu jiná Evropa a to se mi líbí, protože kvůli tomu přeci cestujeme - opustit zónu pohodlí.

Avatar uživatele Ivo

To rozhodně souhlasím Dave.. Nicméně o Nikósii se v médiích nepíše, takže mohu vyloučit, ze jsem byl částečně, byť nechtěně, ovlivněn jejich masáží. Nicméně každý člověk má nějakou intuici a vnímání, a já jsem to prostě v tý turecká části večer necítil moc dobře. Na tom snad není nic špatného, každý jsme přeci trochu jiný a člověk si pak díky tomuto fóru udělá svůj názor na dané místo, a o tom to přeci je, takovéto stránky (krom spousty dalších věcí :-)).

Avatar uživatele Ivo

Ještě dodám, že naopak v Bosně jsem se všude i v hluboké noci cítil 100% v pohodě. Je to věc názoru a myslím, že od toho fóra jsou.

Avatar uživatele eremi

A co má společného Nicosie se Skopjí? To ja jako ptát se na bezpečnost v Praze a říct, že jsem se úplně necítil v Berlíně, vždyť je to všechno střední Evropa.

Spíš mě zajímají faktory, na základě čeho jsi se cítil nebezpečně. Třeba jsi narazil na gang malých dětí co tě chtěli okrást a tím pádem bych se bál já sám :D

Avatar uživatele lu.bouma

Nemůžu najít Řím pod 1300/os. Nějakej aktuální tip? Díky

Avatar uživatele stuna.zdenek

Dá se někam letět jen na víkend? Všude mi to nabízí od čtvrtka nebo do uterý :(

Avatar uživatele brichta

Potřeboval bych Bari na září, ale ne za tyhle šílený ceny...:-/

Avatar uživatele divx

S tymi +2 cm to poslednu dobu az take tragicke nie je, pokial nemate kufor na kolieskach alebo vyslovene natrieskanu vecsiu batozinu, tak by ste mali prejst bez stresu :) Posledne 2 lety z Debrecina a Dubaia si tasky absolutne nevsimali, dalsich minulorocnych 8 letov si sem tam pomerali kufre, hyperaktivni zamestnanci sa najdu aj teraz, takze neda sa na to 100% spoliehat ... vkazdom pripade obrovsky pokrok vpred oproti letom 3 roky dozadu (kde si merali aj moju mikrotasku) :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na úchvatný ostrov Réunion z Prahy přes Paříž
-32 %

To budou fotky!

Na MS v hokeji 2018 do Kodaně proti Rusku

Jedem!

Přímé low-cost lety z Mnichova do Namibie
-40 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království  

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království