Wizzair 20%: letenky z Brna do Londýna - 759 Kč.

Jak akci využít?

Na Velikonoční pondělí si aerolinka Wizzair připravila slevu ve formě 20% na všechny lety a destinace. Jednou ze zajímavých variant, jak slevu využít, je koupě zpáteční letenky z Brna do anglické metropole. Návštěvu jarního Hyde Parku včetně procházky kolem břehů Temže si užijete za 759 Kč.

Dostupné termíny za nejnižší cenu 759 Kč:
  • květen: 15, 27
  • červen: 7, 12
  • květen: 20, 29, 31
  • červen: 3, 12, 14, 17
Cena se vztahuje na členy WDC. Pokud členství ještě nemáte, připočtěte si k celkové rezervaci částku 750 Kč za roční členství – po tuto dobu pak budete cestovat za 270 Kč / let levněji (vyplatí se tedy již při první cestě 2 a více osob). Zavazadlo lze bezplatně přepravit do rozměrů 42 x 32 x 25 cm.

Hotely v centru

Chystáte-li se na krátký výlet do Londýna, doporučuji zvážit výběr hotelu. Levnější hotely jsou umístěné právě na okrajích Londýna, ze kterého Vám může zabrat dojíždění londýnským metrem i přes hodinu času, nehledě na finanční stránku veřejné dopravy z vnějších pásem Londýna. Ideální je proto okruh 2km a méně. Počítejte však s cenami kvalitnějších hotelů okolo 1.500 Kč / noc a pokoj.

Levnou variantou pak velmi často bývá přespání v hostelu, kdy se za rozumnou cenu dostanete i do hostelů v okolí Hyde Parku.

[start][prilet]Londýn[/prilet][mezikrok][ltn][konec]

Sdílej akci s přáteli

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele speedy
speedy

pozdě... :(

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
Tam chceš!
ušetříš až 35%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 36%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 27%
Honem, dokud jsou místa!
3813 starších akcí