WizzAir: 20 % sleva na všechny letenky.

Jak akci využít?

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele sutyova.monika

Ahoj, cez wizzair je len priručná batožina?

Ahoj Moniko, v základní ceně je jen malé příruční zavazadlo ve velikosti brašny na notebook, vše ostatní je za příplatek.

Avatar uživatele sutyova.monika

a aka cena je za batozinu? neviem to tam najst

V druhém kroku je nabídka na dokoupení zavazadla včetně cen. Ty se odvíjí od vzdálenosti a velikosti zavazadla.

Avatar uživatele terinja

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli nevíte o nějakých opravdu levných zpátečních letenkách do Evropy mezi 1.-9.3.? Odlety z Brna, Vídně, popř. Prahy. Předem moc děkuji za odpověď

Terez, aktuální ceny najdeš na wizzair.com, mrkni také na ryanair.com ;) výhodnější letenky jinde nenajdeš.

Avatar uživatele alikishax

Ahoj, ked mi plati wizzair Discount Club do června a budem chcieť letieť v srpnu, za tu cenu a letenku si kupim teraz, mozem letiet ze ano? :)

Ahoj Niki, je to přesně tak!

Avatar uživatele tripper

Nuz neviem, ked som si stranku pozeral vcera, tak cena leteniek po ktorych uz dlhsie poskulujem boli s WDC nizsie ako dnes s 20% zlavou. Kedze dnes vlastne WDC ceny neplatia, pre clenov dnesny nakup nie je podla mojho nazoru nijako vyhodny.

Avatar uživatele lenka.balcarova

Trippere, ráno byly ceny opravdu o 20% nižší, než několik dní před tím, co jsem sledovala. Přes den prodejem stouply i ceny...

Avatar uživatele davincii

Dobrý den, děkujeme za upozornění! Rozumím tomu tedy správně, že zakoupením členství v discount clubu k této akci již nic neušetřím?. Díky Adam!

Dobrý den Adame, zakoupením členství rozhodně ušetříte, v přehledu máte uvedeny ceny bez/s člentsvím. Jednoduchou matematikou přijdete na to, že členství se vyplatí již při cestě dvou osob, a to bez ohledu na to, zda členství ještě někdy využijete.

Avatar uživatele lenka.balcarova

Dobrý den, dnes jsem s touto akci rezervovala letenku, ale určitě lze ušetřit ještě navíc zakoupením členství v discount clubu? Totiž zobrazena je jen 1 cena a to cena standardní a cenu pro club to vůbec nezobrazuje...Kupuji pro 9 lidí, tak by se nám ještě vyplatilo dnes rezervaci zrušit a udělat novou s clubem.Děkuji Lenka

Avatar uživatele lenka.balcarova

Ano děkuji, už jsem to tak udělala, ale máte pravdu, už je pozdě. Letenky jsou za jinou cenu než ráno a s celkovým počtem letenek ještě dražší. Škoda, že jsem to takto prokaučovala :-/ Díky za odpověd

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen víkendovky v Malaze se Smartwings
-53 %

Hurá za zážitky!

Z Prahy do Gruzie, Íránu, Kuvajtu a dalších se 40% slevou Pegasus Airlines
-41 %

Tam jsi ještě nebyl!

Na víkend do Francie či Benátek
-70 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít
Ikona pinu
Nizozemí  

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemí

Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království  

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království

Zavřít
Ikona pinu
Izrael  

Země protikladů a poznání

Dle našeho názoru by návštěva Izraele měla být povinná pro každého z nás. Rozšíří nám obzory a otevře oči dokořán. Pokud se rozhodnete tuto zemi navštívit, domníváme se, že vás obohatí nábožensky, politicky, ale i lidsky.

Průvodce pro Izrael