Mapa

Wizzair: 20% sleva na všechny letenky (ceny od 438 Kč).

28 komentářů
2014-05-27T00:07:09+02:00

O akci

Aerolinka Wizzair nás poslední dobou velmi dobře zásobuje slevovými nabídkami. Ještě aby ne, když se blíží hlavní sezona roku. Tentokrát mohou nakupovat všichni členové WDC, neboli Wizz Discount Clubu letenky s cenovým zvýhodněním 20% ze základního tarifu.

Níže uvádím dostupné ceny s již zahrnutou slevou v zimním letovém řádu. Spoustu termínů naleznete taktéž na víkendový pobyt!

Letenky rezervujte na www.wizzair.com.

* všechny odkazy vedou na kalendář termínů ve vyhledávači airixo.com. Ceny na airixu jsou tvořeny standardní cenou, tedy bez WDC členství a 20% slevy. Kalendář slouží pro názorný přehled dostupnosti a nejlevnějších termínů.

Pokud platíte letenky převodem - uhraďte přesnou částku včetně halířů.

O čem je WDC? Toto členství vám garantuje letenky se slevou 270 Kč / let. Tzn. 540 Kč / zpáteční letenka. Na jednu rezervaci potřebujete pouze 1 členství, a to až na maximálně 10 osob. Ve dvou tedy ušetříte 1.080 Kč. Členství pak na rok stojí 750 Kč - vyplatí se tedy již při první cestě. ! Máte-li v plánu nakoupit více letenek a chtěli byste hned využívat výhody členství, uhraďte první rezervaci letenek a WDC platební kartou. Pokud byste rezervaci hradili bankovním převodem, členství bude aktivní teprve v momentě potvrzení platby ze strany WizzAiru.

Výhodné nabídky na ubytování naleznete na portálu booking.com, agoda.com nebo hostelworld.com. Apartmány najdete na airbnb.com.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-05-27T00:07:09+02:00

28 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce