Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Za zimní slunečnou dovolenou či za vánočními nákupy se nyní můžete vydat do Spojených Arabských Emirátů. Při své návštěvě neopomeňte vyfotografovat nejvyšší budovu světa Burdž Chalifa, která měří úctyhodných 828 metrů.

Společnost Wizzair aktuálně spustila promo akci, při které nabízí 30% slevu z ceny letenek na trase Budapešť - Dubaj. Ceny začínají na 2.765 Kč (zpáteční, včetně tax a poplatků).

Alternativně se lze vydat na cestu z Prahy za 6.909 Kč se společností Smart Wings.

Nejnižší ceny v jednotlivém směru (k dispozici je více termínů jen o pár desítek korun dráž):

  • odlet: 3, 4, 6, 8, 10, 17, 18, 20, 24, 25, 27.listopad 1, 2, 4, 8, 9, 11, 13, 15, 16.prosinec
  • návrat: 4, 6, 8, 11, 13, 15, 18, 20, 22, 24, 27, 29.listopad 1, 2, 6, 8, 16.prosinec
letenky dubaj

V ceně je příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 42x32x25 cm bez váhového omezení. Rozhodnete-li se více nakupovat, 1 kus odbaveného zavazadla o maximální hmotnosti 32 kg si dokoupíte na cestu za 640 Kč.

WDC - Wizzair Discount klub

Členství WDC, neboli Wizz Discount klub, Vám umožní cestovat za ceny až o 270 Kč výhodnější, než jsou standardní. Členství lze kdykoliv během rezervace přikoupit a v ten samý okamžik letíte již za nižší ceny. Roční poplatek (jednorázový) činí 750 Kč a na 1 členství může cestovat až 10 osob. V praxi to vypadá tak, že letíte-li alespoň ve dvou, vyplatí se Vám jej přikoupit. Vzhledem k rezervaci v cizí měně, doporučuji zakoupit členství ještě před rezervací letenek v CZK.

Vízum do SAE

Před svou cestou však nezapomeňte na nutnost víz! Víza vyřídíte skrz agentury a ceny se pohybují mezi třemi až pěti tisíci. Například na viza.cz si můžete vyřídit vízum do SAE již za 3.890 Kč. Dle MZV nelze žádat o vízum individuálně. Máte-li s vyřizováním víz již zkušenosti, podělte se s námi pomocí komentáře.

Hotely v Dubaji od 812 Kč

Nejdražší položkou celého výletu jsou pouze víza, ubytování v Dubaji je totiž na stejné cenové úrovni, jako v v různých evropských metropolí. Nejlevnější nabídku ubytování v dvoulůžkovém pokoji naleznete již za 812 Kč. Zapátrat doporučuji také po výhodných nabídkách se slevou 50% a více.

Teploty se v Dubaji pohybují přes zimu nad 25°C a třicítky nejsou vůbec výjimkou.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele musique
musique

Já jsem to letos využil a zájezd jsem od nich tedy neměl.. prý to dělají nově i samostatně. Chtěli ale toho dost poslat emailem dopředu (pas, fotky, rezervace) ale fakt to vyšlo na těch 99€, platil jsem cca 2500 přes český účet. Měl jsem vízum do konce týdne na emailu. Jinak Emirates mi nabízeli vízum k letence free, ale to nejsou tyto případy.. našel jsem zde google - víza SAE nacesty: http://www.nacesty.cz/zajezdy/ZIEL=DXB&VON=31.10.2013/#duleziteTab-atlas-vstupni+viza

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele herpeto1000
herpeto1000

No pokud vím,tak zájezd nepotřebuješ, jen mít prokazatelně rezervované ubytování, a garanta, to může být ten hotel, jinak je myslím požadována nějaká částka na účtu. Taky je nutné si to jet vyřídit do Vídně na jejich velvyslanectví. Také je možné zvolit tranzitní vízum na 96 hodin, to jsem využil já při cestě z Číny a na tuhle dobu jsem zůstal v Dubaji na prohlídku,ale to asi nepůjde použít když budete mít letenku jen tam a zpět do Dubaje. Přes agenturu je to v tomhle případě vážně asi nejjednodušší cesta. Více na : http://idubaj.cz/viza-do-dubaje

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele musique
musique

nacesty.cz zprostredkovava vizum do 5 dnu za 99€

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Máš nějaké bližší info? Předpokládám, že víza budou podmíněna nákupem zájezdu - takže pro nás pasé.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele firerush
firerush

A co využít Dubaj jen jako tranzitní letiště někam dál ?:) Na to vizo nepotřebujeme, že? Dík

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Létá se na letiště Dubai World Central DWC, nikoliv klasické DXB :/ takže toto je pasé.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele Zbyna
Zbyna

ty viza... :(

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Borobudur
ušetříš až 59%
Jedem!
Zimní Amsterdam
ušetříš až 48%
Všude dobře, co doma!
Cabo Girao
ušetříš až 44%
Tam to bude krásný!
Edinburgh
ušetříš až 75%
Tam to bude krásný!
5556 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Mešita Šejcha Zayeda
Spojené arabské emiráty

Země všeho nej a kde nic není nemožné

Spojené arabské emiráty (zkráceně SAE), jakožto federace 7 emirátů, se nachází na Blízkém Východě ve východní části Arabského poloostrova. Pevninské hranice sdílí s Ománem a Saudskou Arábií, námořní s Katarem, Íránem a Pákistánem. 

V minulosti zde byl hlavním způsobem obživy rybolov, lov perel a dálkový obchod. V současné době je to čím dál méně ropa a naopak více turismus. SAE je absolutistickou monarchií v čele s prezidentem a viceprezidentem, kteří jsou voleni emíry jednotlivých Emirátů.

Průvodce pro Spojené arabské emiráty