Mapa

Wizzair: letenky z Prahy do Londýna - 758 Kč.

11 komentářů
2014-02-20T13:04:45+01:00

O akci

Společnost Wizzair, největší nízkonákladová aerolinka ve střední a východní Evropě, aktuálně nasadila lety na zimní letový řád roku 2015 a ceny jsou po dlouhé době velmi sexy! Například si můžeme zaletět na předvánoční nebo i povánoční výprodeje do města gentlemanů - Londýna. Zpáteční letenky vyjdou jen na 758 Kč. Více termínů (skoro neomezeně) je stále za atraktivních a dlouhodobě nejnižších 1.058 Kč.

Cena je platná pro členy WDC - členství však musí být platné v době nákupu, nikoliv cesty. Rezervujte si tedy letenky do zásoby za nižší ceny.

  • Rezervuj letenky Praha - Londýn za 758 Kč (wizzair.com)
  • odlet 2015: 17, 25, 26, 27.únor a 22.březen
  • návrat 2015: 22, 24, 28.únor a 24.březen
Mnoho termínů od listopadu do března je však za 1.058 Kč - téměř na každý den! Wizzair umožňuje bezplatnou přepravu zavazadla o rozměrech 42x32x25 cm.

Vzhledem k odletu za poměrně dlouhou dobu nedoporučuji rezervovat nyní ubytování ani dopravu z letiště z důvodů, že mohou být časy letů upraveny. Cenu za kterou však letenky dnes nakoupíte, poletíte.

Ubytování nyní rezervujte pouze s možností bezplatného zrušení rezervace!

Členství ve WDC nebo-li Wizz Discount Club stojí 750 Kč a lze jej zakoupit během rezervace letenky. Díky členství můžete po dobu 1 roku kupovat letenky pro sebe a dalších až 9 osob za zvýhodněné  “klubové“ ceny. Výše úspory činí 270 Kč na každý let. Tedy při své první cestě v počtu alespoň dvou osob činí úspora 1.080 Kč, proto se nákup členství vyplatí bez ohledu na to, zda jej ještě využijete.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-02-20T14:04:45+01:00

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele teri.tris
teri.tris
před 10 lety

Jsem asi trubka, ale nemůžu najít žádný let za 758 ani za 1058..dostala jsem se nejlépe na nějakých 1300..

Avatar uživatele hoggins
hoggins
před 10 lety

ahoj, prosim ta a pariz nahodou nebude? dakujem

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 10 lety

Misko, Paříž WizzAir kdysi z Prahy lítal, protože nalétávají letiště Beauvais, které není už tolik atraktivní, tak linku stáhli. V současnosti léta za celkem pěkné ceny easyJet nebo nově od dubna Transavia.

Avatar uživatele ivo.gorlich
ivo.gorlich
před 10 lety

Je možný, že když dám letenku pro dva, tak se mi v jednom z těch vašich termínů objeví cena ještě nižší? Např. 25.2.15 za 729kč(WDC) tam? Nebo to je cena za jednoho a je to naopak dražší? A ještě jeden dotaz: Musím u obou letenek již nyní určit jméno pasažéra, nebo to lze doplnit později?

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 10 lety

Ivo, cena může zůstat stejná nebo se zvýšit podle dostupnosti míst za danou cenu. Jména se musí zadat v průběhu rezervace, později je můžete akorát změnit za vysoký poplatek.

Avatar uživatele ivo.gorlich
ivo.gorlich
před 10 lety

A kdybych se zaregistroval do toho wdc, zarezervoval na ten termín jednu letenku na svý jméno a pak znova na ten samej let zarezervoval na kamarádovo jméno? To by nešlo? (sorry za možná blbý otázky, ale zatím sem takhle ještě nic nekupoval :) )

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 10 lety

Ivo, ne ne, jestli budete zároveň kupovat i WDC, tak provádějte rezervaci i pro další osobu(y), protože při další rezervaci s přihlášením k účtu k myWizz musíte rezervovat letenku opět i pro sebe, jinak nelze kupovat letenky za "členské" ceny, vždy kupujete i pro sebe.

Avatar uživatele ivo.gorlich
ivo.gorlich
před 10 lety

Lukáši, díky moc za info. :)

Avatar uživatele matej.sedlak
matej.sedlak
před 10 lety

tieto datumy uz boli nie? :D

Avatar uživatele rewewe
rewewe
před 10 lety

2015

Avatar uživatele ulcovalucie
ulcovalucie
před 10 lety

Sharm el-Sheikh - dají se sehnat levné letenky třeba na květen ?

Další akce