Wizzair: letenky z Prahy do Londýna - 758 Kč.

Jak akci využít?

Společnost Wizzair, největší nízkonákladová aerolinka ve střední a východní Evropě, aktuálně nasadila lety na zimní letový řád roku 2015 a ceny jsou po dlouhé době velmi sexy! Například si můžeme zaletět na předvánoční nebo i povánoční výprodeje do města gentlemanů - Londýna. Zpáteční letenky vyjdou jen na 758 Kč. Více termínů (skoro neomezeně) je stále za atraktivních a dlouhodobě nejnižších 1.058 Kč.

Cena je platná pro členy WDC - členství však musí být platné v době nákupu, nikoliv cesty. Rezervujte si tedy letenky do zásoby za nižší ceny.

  • Rezervuj letenky Praha - Londýn za 758 Kč (wizzair.com)
  • odlet 2015: 17, 25, 26, 27.únor a 22.březen
  • návrat 2015: 22, 24, 28.únor a 24.březen
Mnoho termínů od listopadu do března je však za 1.058 Kč - téměř na každý den! Wizzair umožňuje bezplatnou přepravu zavazadla o rozměrech 42x32x25 cm.

Vzhledem k odletu za poměrně dlouhou dobu nedoporučuji rezervovat nyní ubytování ani dopravu z letiště z důvodů, že mohou být časy letů upraveny. Cenu za kterou však letenky dnes nakoupíte, poletíte.

Ubytování nyní rezervujte pouze s možností bezplatného zrušení rezervace!

Členství ve WDC nebo-li Wizz Discount Club stojí 750 Kč a lze jej zakoupit během rezervace letenky. Díky členství můžete po dobu 1 roku kupovat letenky pro sebe a dalších až 9 osob za zvýhodněné  “klubové“ ceny. Výše úspory činí 270 Kč na každý let. Tedy při své první cestě v počtu alespoň dvou osob činí úspora 1.080 Kč, proto se nákup členství vyplatí bez ohledu na to, zda jej ještě využijete.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele teri.tris

Jsem asi trubka, ale nemůžu najít žádný let za 758 ani za 1058..dostala jsem se nejlépe na nějakých 1300..

Avatar uživatele hoggins

ahoj, prosim ta a pariz nahodou nebude? dakujem

Misko, Paříž WizzAir kdysi z Prahy lítal, protože nalétávají letiště Beauvais, které není už tolik atraktivní, tak linku stáhli. V současnosti léta za celkem pěkné ceny easyJet nebo nově od dubna Transavia.

Avatar uživatele ivo.gorlich

Je možný, že když dám letenku pro dva, tak se mi v jednom z těch vašich termínů objeví cena ještě nižší? Např. 25.2.15 za 729kč(WDC) tam? Nebo to je cena za jednoho a je to naopak dražší? A ještě jeden dotaz: Musím u obou letenek již nyní určit jméno pasažéra, nebo to lze doplnit později?

Ivo, cena může zůstat stejná nebo se zvýšit podle dostupnosti míst za danou cenu. Jména se musí zadat v průběhu rezervace, později je můžete akorát změnit za vysoký poplatek.

Avatar uživatele ivo.gorlich

A kdybych se zaregistroval do toho wdc, zarezervoval na ten termín jednu letenku na svý jméno a pak znova na ten samej let zarezervoval na kamarádovo jméno? To by nešlo? (sorry za možná blbý otázky, ale zatím sem takhle ještě nic nekupoval :) )

Avatar uživatele ivo.gorlich

Lukáši, díky moc za info. :)

Avatar uživatele matej.sedlak

tieto datumy uz boli nie? :D

Avatar uživatele rewewe

2015

Avatar uživatele ulcovalucie

Sharm el-Sheikh - dají se sehnat levné letenky třeba na květen ?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

Všude dobře, co doma!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

To bude jízda!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam chceš!

Další akce