Wizzair: očekávané letenky Praha - Tel Aviv jsou tu!.

Před 4 lety

Jak akci využít?

S nečekaným, ale o to více vítaným, dárkem přichází aerolinka Wizzair. Wizzair je největší nízkonákladový dopravce ve střední a východní Evropě, proto není divu, že rozšiřuje svou nabídku orientovanou na východ i v Praze.

Letiště Praha Václava Havla se tak nově dočká od zahájení letního letového řádu (31.03.) linky Praha - Tel Aviv. Wizzair bude létat na této lince 3x týdně, a to v pondělí, středu a pátek. Odlet je stanoven ráno v 6:00 a příletem do Tel Avivu v 10:50. V opačném směru se odlétá v 11:40 a do Prahy přilétá v 14:50. O plánované expanzi jsme Vás informovali již zde: Wizzair žádá o povolení k letům do Tel Avivu a Expanze na pražském letišti v roce 2014.

Letenky nekupujte!

Bohužel s čím se již dopravce na Štědrý den nevytáhl jsou ceny. V tuto chvíli se průměrná cena zpáteční letenky pohybuje okolo 4 tisíc korun, a to včetně klubové slevy.

Doporučuji a apeluji na vás, letenky nyní nekupujte!

Ceny padnou s lehce optimistickým nadhledem i pod 2 tisíce, realisticky by se však ceny měly dostat na 2.058 Kč v těch lepších akcích, o kterých budeme samozřejmě informovat!

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele stamgast

Dobrý den, chci se jen optat - slyšel jsem, že když poletím do Tel Avivu a budu mít v pase třeba izraelské razítko, mohu mít pak v budoucnu problém třeba při cestování do USA nebo jiných zemí, kde mě kvůli tomu nemusí pustit. Je to pravda, je na to potřeba dávat pozor nebo jak to řešit, nebo je to blbost?

Dobrý den Michale, Izraelci již údajně pasy nerazítkují právě z těchto důvodů.

Avatar uživatele Zrzek

Dobře, díky za odpověď...

Avatar uživatele Zrzek

Díky Dave za informace! Dalo by se zhruba odhadnout, kdy by měly ceny klesnout?

Každý den hlídám a zapisuji si statistiky ;) předpokládám že nejnižší budou přelom února/března ..

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Tam chceš!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Tam jsi ještě nebyl!

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Izrael  

Země protikladů a poznání

Dle našeho názoru by návštěva Izraele měla být povinná pro každého z nás. Rozšíří nám obzory a otevře oči dokořán. Pokud se rozhodnete tuto zemi navštívit, domníváme se, že vás obohatí nábožensky, politicky, ale i lidsky.

Průvodce pro Izrael