Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Na krátkou cestu do jihovýchodní Asie jako alternativu ke klasické dovolené v evropských letoviscích je možné vyrazit díky akční nabídce společnosti Oman Air. Ta v rámci červnových letů nabízí letenky z Mnichova do Singapuru či v kombinaci s Kuala Lumpur za 296 €, v přepočtu necelých 8 tisíc korun.

Variantu je možné pojmout jako open-jaw s příletem do KL a návratem ze Singapuru, případně jako trojúhelník s přeletem v ceně s o 15 € dražší letenkou.

  • Letenky rezervujte na stránkách omanair.com
  • Mnichov - Singapur za 296 € / 7.998 Kč
  • Mnichov - Kuala Lumpur / Singapur - Mnichov za 296 € / 7.998 Kč (bez přeletu KUL-SIN)
  • Mnichov - Kuala Lumpur - Singapur - Mnichov za 310 € / 8.380 Kč
  • Cesty do 25.6.2016
V ceně je zahrnuto zavazadlo o celkové hmotnosti 30 kg. Letenky v případě cesty 2 osob můžete rezervovat také na letenky.cestujlevne.com.

Víza a další náklady

Malajsie i Singapur umožňují vstup do maximální délky pobytu 90 dní bez víz.

Největší nákladovou položkou v tomto případě budou samotné letenky. Pobyt na místě již není nikterak drahý, hotely v KL se pohybují okolo 800 Kč za pokoj v lepší kvalitě. Singapur je o něco dražší, proto počet nocí v tomto městě spíše minimalizujte a nebo si rovnou naplánujte jednu noc v legendárním hotelu Marina Bay Sands s nekonečným bazénem na střeše hotelu.

V Kuala Lumpur doporučuji hotel Pacific Express, který se nachází v samotném centru města a ihned vedle Central Marketu s velkým množstvím restaurací. Výhodou je taktéž bazén na střeše s dokonalým nočním výhledem.

Do Mnichova

Ideální dopravou budou autobusy Flixbus, které jezdí cestu Praha - Mnichov několikrát denně při ceně 379 Kč za jeden směr. V případě cesty přímo na letiště počítejte s jedním spojem denně.

Alternativou je spolujízda, kterou si v rychlosti vyhledáte na evropském portálu Blablacar.cz.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kout.m
kout.m

výbornej comment tam nahoře :-D :-D

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele mrchrkrt
mrchrkrt

škoda že mám červen zasekanej. Hned bych letěl za kamarádem na Sumatru do Siantaru a pak se válet na samosir :) prdět po tuaku a jíst psí oháňky.

před 6 lety
Avatar uživatele
zelig

a proč jsi nám to celé tak sáhodlouze, ale zajímavě vyprávěl, co by kdyby?

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele
Eva B

Neísť vďaka Vám v júni za super cenu do NY, hneď kupujem ?

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Canal Grande most
ušetříš až 66%
Tam to bude krásný!
Sicílie
ušetříš až 59%
To bude jízda!
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
A už tam budem?
Bordeaux most
ušetříš až 66%
Honem, dokud jsou místa!
5551 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Kuala Terrangu
Malajsie

Vyspělá kráska jihovýchodní Asie

Malajsie se rozkládá na jižní části malajského poloostrova, kde sousedí s Thajskem na severu a Singapurem na jihu. K zemi rovněž patří severní část ostrova Borneo, který sdílí s Indonésií a Brunejí. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice.

Ačkoli stále ve stínu populárnějšího Thajska, Malajsie je jedna z „nejstravitelnějších” asijských zemí. Díky svému ekonomickému rozvoji posledních desetiletí má infrastrukturu plně připravenou pro své návštěvníky, na druhé straně je to fascinující směsice tří hlavních etnických skupin a několika podskupin. V kombinaci s nádhernou přírodou, neposkvrněnými plážemi, chutným jídlem a tepajícím velkoměstem Kuala Lumpur je tu jen málo důvodů, proč říci Malajsii ne.

Průvodce pro Malajsie

Zavřít boční panel
Singapur
Singapur

Ekonomická džungle Asie, kterou chcete vidět

Singapur je městským státem v jihovýchodní Asii na jižním cípu Malajského poloostrova oddělený od pevniny Johorským průlivem. Ze severu sousedí s Malajsií a jih země omývá Jihočínské moře. Název Singa-pura znamená v překladu Lví město.

Město, které se stalo ekonomickým zázrakem posledních desetiletí, jednoduše nesmíte minout při svých cestách jihovýchodní Asií. Krátká dvou- až třídenní zastávka nabídne to nejdůležitější, co z celé země můžete zažít.

Pokochejte se krásou zahrad v Gardens by the Bay s fantasy nočním představením, navštivte největší vodní akvárium světa na ostrově Sentosa a večer se posaďte v okouzlující čtvrti Marina Bay nebo si vychutnejte drink v baru 1-Altitude. Náročnější cestovatelé se vykoupají v nekonečném bazénu na střeše nejznámějšího asijského hotelu Marina Bay Sands. Singapur prostě chcete zažít.

Průvodce pro Singapur