Jak akci využít?

Na krátkou cestu do jihovýchodní Asie jako alternativu ke klasické dovolené v evropských letoviscích je možné vyrazit díky akční nabídce společnosti Oman Air. Ta v rámci červnových letů nabízí letenky z Mnichova do Singapuru či v kombinaci s Kuala Lumpur za 296 €, v přepočtu necelých 8 tisíc korun.

Variantu je možné pojmout jako open-jaw s příletem do KL a návratem ze Singapuru, případně jako trojúhelník s přeletem v ceně s o 15 € dražší letenkou.

  • Letenky rezervujte na stránkách omanair.com
  • Mnichov - Singapur za 296 € / 7.998 Kč
  • Mnichov - Kuala Lumpur / Singapur - Mnichov za 296 € / 7.998 Kč (bez přeletu KUL-SIN)
  • Mnichov - Kuala Lumpur - Singapur - Mnichov za 310 € / 8.380 Kč
  • Cesty do 25.6.2016
V ceně je zahrnuto zavazadlo o celkové hmotnosti 30 kg. Letenky v případě cesty 2 osob můžete rezervovat také na letenky.cestujlevne.com.

Víza a další náklady

Malajsie i Singapur umožňují vstup do maximální délky pobytu 90 dní bez víz.

Největší nákladovou položkou v tomto případě budou samotné letenky. Pobyt na místě již není nikterak drahý, hotely v KL se pohybují okolo 800 Kč za pokoj v lepší kvalitě. Singapur je o něco dražší, proto počet nocí v tomto městě spíše minimalizujte a nebo si rovnou naplánujte jednu noc v legendárním hotelu Marina Bay Sands s nekonečným bazénem na střeše hotelu.

V Kuala Lumpur doporučuji hotel Pacific Express, který se nachází v samotném centru města a ihned vedle Central Marketu s velkým množstvím restaurací. Výhodou je taktéž bazén na střeše s dokonalým nočním výhledem.

Do Mnichova

Ideální dopravou budou autobusy Flixbus, které jezdí cestu Praha - Mnichov několikrát denně při ceně 379 Kč za jeden směr. V případě cesty přímo na letiště počítejte s jedním spojem denně.

Alternativou je spolujízda, kterou si v rychlosti vyhledáte na evropském portálu Blablacar.cz.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kout.m
kout.m

výbornej comment tam nahoře :-D :-D

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele mrchrkrt
mrchrkrt

škoda že mám červen zasekanej. Hned bych letěl za kamarádem na Sumatru do Siantaru a pak se válet na samosir :) prdět po tuaku a jíst psí oháňky.

před 3 lety
zelig

a proč jsi nám to celé tak sáhodlouze, ale zajímavě vyprávěl, co by kdyby?

Přidat odpověď
před 3 lety
Eva B

Neísť vďaka Vám v júni za super cenu do NY, hneď kupujem ?

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 56%
To budou fotky!
ušetříš až 28%
To musíš vidět!
ušetříš až 28%
To musíš vidět!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 2 komentáře
ušetříš až 31%
A už tam budem?
4428 starších akcí
Zavřít boční panel
Malajsie

Vyspělá kráska jihovýchodní Asie

Malajsie se rozkládá na jižní části malajského poloostrova, kde sousedí s Thajskem na severu a Singapurem na jihu. K zemi rovněž patří severní část ostrova Borneo, který sdílí s Indonésií a Brunejí. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice.

Ačkoli stále ve stínu populárnějšího Thajska, Malajsie je jedna z „nejstravitelnějších” asijských zemí. Díky svému ekonomickému rozvoji posledních desetiletí má infrastrukturu plně připravenou pro své návštěvníky, na druhé straně je to fascinující směsice tří hlavních etnických skupin a několika podskupin. V kombinaci s nádhernou přírodou, neposkvrněnými plážemi, chutným jídlem a tepajícím velkoměstem Kuala Lumpur je tu jen málo důvodů, proč říci Malajsii ne.

Průvodce pro Malajsie

Zavřít boční panel
Singapur

Ekonomická džungle Asie, kterou chcete vidět

Singapur je městským státem v jihovýchodní Asii na jižním cípu Malajského poloostrova oddělený od pevniny Johorským průlivem. Ze severu sousedí s Malajsií a jih země omývá Jihočínské moře. Název Singa-pura znamená v překladu Lví město.

Město, které se stalo ekonomickým zázrakem posledních desetiletí, jednoduše nesmíte minout při svých cestách jihovýchodní Asií. Krátká dvou- až třídenní zastávka nabídne to nejdůležitější, co z celé země můžete zažít.

Pokochejte se krásou zahrad v Gardens by the Bay s fantasy nočním představením, navštivte největší vodní akvárium světa na ostrově Sentosa a večer se posaďte v okouzlující čtvrti Marina Bay nebo si vychutnejte drink v baru 1-Altitude. Náročnější cestovatelé se vykoupají v nekonečném bazénu na střeše nejznámějšího asijského hotelu Marina Bay Sands. Singapur prostě chcete zažít.

Průvodce pro Singapur