Z Ostravy do Irska - Dublin, Cork, Shannon, Knock - 1.448 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Veskrze zajímavou variantou, jak se dopravit ze Severní Moravy do hlavních irských metropolí, může být kombinace levných letenek z Ostravy do Londýna a dále pak do Dublinu, s návratem taktéž z Dublinu nebo také z Corku, Shannonu či Knocku. Letenky v této sestavě vyjdou na velmi lákavých 1.448 Kč.

Příkladem budiž letenky z Ostravy na únorový pobyt v Dublinu a Corku zahrnující Den svatého Valentýna. Přestupy v Londýně jsou v jeden den s minimální dvouhodinovou rezervou. Mezi Dublinem a Corkem se dopravíte autobusem společnosti Aircoach za 10 eur.

  • 11. února | Ostrava – Londýn | 17:45 19:10 | 399 Kč
  • 11. února | Londýn – Dublin | 22:05 23:30 | £10 / 375 Kč
  • 16. února | Cork – Londýn | 10:35 12:05 | 10 € / 275 Kč (za stejnou cenu Dublin, Knock i Shannon)
  • 16. února | Londýn – Ostrava |14:10 17:20 | 399 Kč
Letenku z Ostravy do Londýna zakoupíte jako zpáteční, ostatní jako jednosměrné, pokud neplánujete pobyt jen v Dublinu. Před samotným nákupem vždy ověřte ceny všech letenek. Při cestování s Ryanairem se můžete na cestu zabalit do dvou příručních zavazadel, jejichž rozměry a hmotnost nepřesahují 55×40×20, 35×20×20 cm a 10 kg u většího kusu. Odbavit na všechny lety se můžete pomocí mobilní aplikace.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele valentovicova.r

Objevila jsem vaše supr stránky. Koupila jsem si přes ryanair Brno-Londýn (STN)a zpět na 23.1-24.1.16 Prvotní nadšení, že jsem si koupila super levnou letenku mě opouští. Ještě jsem nikam sama(jen dovolená u moře s cestovkou) neletěla, zjistila jsem teprve teď, že stanton je 80 km od Londýna a přepadá mě panika. Přílet 22.40 Neplánuji noc v hotelu, ale chci počkat do raních hodin v hale. Je to možné? Pak bych jela prvním raním busem směr Londýn. Odlet v 18.h z Staneted. Bude mi stačit, když pojedu tím Stansted expresem kolem 15.h na letiště? Budu vděčná za jekékoli rady, typy, odkazy

Avatar uživatele VitaR

Stansted expresem kolem 15h bude úplně ok, vlak je pohodlný. Z Liverpool Street nám to trvalo 1:10 a vlak zajíždí přímo pod letiště, přesun zabere pár minut. Doporučoval bych ho na obě cesty, tam i zpět.

Avatar uživatele ivo.zhanel

Já bych doporučil tuto společnost. Byl jsem vždy spokojen, jezdí i v noci a za dobré peníze. http://www.easybus.com/en/london-stansted

Avatar uživatele speedy

Souhlasím s Ivošem. Easybus se dá vychytat za 2 libry z ST do Central. Vlakem/nadzemkou či co to je je to Xkrát dražší.

Avatar uživatele badboy.majkl

Škoda, že je odlet z Ostravy. Myslíte, že budou letenky za podobnou cenu z Prahy do Dublinu? S odletem konec února začátek března? :)

Avatar uživatele cruznadya

A tak snad to není vlakem do Ostravy z Prahy tak daleko. Já také z Moravy cestuju kvůli letům až do Prahy.

Avatar uživatele aaa

A z Plzne ? Pres celou republiku. To je fakt pro me lepsi Praha.

skypicker ponúka 10€ zľavový kupón https://www.skypicker.com/newyear/ , Dave odporúčam napísať článok :-)

Platnost bude v řádu minut, nebo už nejdou ani letenky rezervovat :-) Je tam minimální buy 100 EUR (https://www.cestujlevne.com/diskuze/viewtopic.php?p=20694#p20694)

aha, som si to nevšimol na fóre :-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Lyon s Ženevou jako víkendové 2v1 z Vídně
-60 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Na druhou stranu Země z Německa: Austrálie, Nový Zéland a ještě dál
-34 %

Hurá za zážitky!

Ideální víkendové lety do Bergama z Prahy (so–ne)
-60 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Irsko  

Země zelené barvy

Není Irsko jako Irsko, název ostrova se v tomto případě nerovná názvu státu. A mnohá klišé o Irsku a o Irech už dávno neplatí. Třeba že Irové jsou chudí příbuzní Britů (ti by vám dali!) nebo že jde o zemi, kde se většina obyvatel pachtí při práci na farmách.

Irsko udělalo od počátku druhé poloviny 20. století fantastický pokrok a i přes nedávné hospodářské potíže mají Irové do budoucna dobře našlápnuto. Země přitom neztratila mnoho ze své autentičnosti – pořád je tolik odlišná od Británie a vlastně od všech ostatních evropských zemí.

Už to by stačilo jako důvod pro návštěvu; přidejte k tomu krásnou, zadumanou krajinu, srdečné a hrdé obyvatele i mimořádné památky a máte turistickou destinaci, o jaké je v Evropě pomalu už nouze.

Průvodce pro Irsko