Jízdenky z Ostravska do polských Katovic, Krakova a nově i Vratislavi - 99 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

I v čase vánočním můžete přemýšlet nad tím, jak v příštím roce snížíte svůj cestovatelský rozpočet. Například cestovatelé z Ostravska mohou využít akci společnosti Tiger Express k návštěvě polských měst, kterými jsou Katovice, Krakov a nově od 23. února taktéž Vratislav. Z nabídky nesmíme opomenout i Vídeň a všechna letiště u daných měst, na která můžete mířit za levnými letenkami společností Ryanair či Wizzair.

  • Jízdenky z Ostravy rezervujte na tigerexpress.eu
  • Cestovní období: 15.01. - 15.03.2016
Destinace a ceny v jednom směru:
  • Krakov, Katovice - 99 Kč
  • Vratislav - 129 Kč
  • Vídeň - 199 Kč
  • libovolné letiště - 199 Kč
Během jízdy je k dispozici bezdrátové připojení k internetu a šálek teplého nápoje. Termínů je v aktuální chvíli více než dostatek, a to včetně víkendů.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele sylvabartakovicova

Škoda, že to z Prahy moc nenavazuje... :(

Avatar uživatele dadynek

Ahoj všichni, prosím můžete někdo poradit nějak podrobněji jak se dostat z letiště v Manchestru na megabus -Shudehill Interchange, Stand G. Za měsíc jede má 16-ti letá dcera sama ke známým, tak bych potřebovala radu, nebyla jsem tam, tak vůbec netuším. Pojede do Leeds tak zatím mi nejlepší přišel megabus. Díky mooc za každou radu

v pohode :) a nevieš či bude možné prebookovať lety z Prahy bez toho aby som musel platiť niečo naviac? Z Košíc ma to vyšlo veľmi málo, ale z Prahy to cez hlavnú sezónu stojí 2x toľko.

Záleží na konkrétní domluvě, většinou vrací 120% kreditu, což je v tvém případě k ničemu. Už ti psali o zrušení?

Áno, písali s tým, že sa mi ozvú cez telefón(síce si to neviem predstaviť riešiť cez telefón ale budiž) :-) ale keďže sú sviatky tak je otázne kedy sa ozvú. A hej napísali, že je možnosť 120% refund, ale naozaj neviem čo spraviť nakoľko na sumu 20€/letenka sa už asi nedostanem :-)

Avatar uživatele kaina

Jéjda, já myslela, že už jste zavřeli krám na svátky, jak se tu nic nedělo :D Takže přeju pěkné svátky a hodně levných letenek! P.S. nejde mi odeslat komentář, asi je blbej :D a pak tu bude 5x

Avatar uživatele kaina

Takže odeslání komentu lze kliknutím úplně na spodní hranu pole, tam zčerná. Taky mi tu při psaní vynechávají písmenka a pak mi to hlásilo 2x error, musela jsem psát znovu :D

Avatar uživatele kaina

Ale pěkné vločky! :D

Prvně jsem okusil pravý předvánoční shon, zatímco Lukáš se válel na Kanárech :-) takže asi tak.. Děkujeme za přání, i tobě pohodové a klidné vánoční svátky.

Dave nevieš náhodou prečo sa zrušili všetky lety z Košíc do Milána od wizzair? (posledný je 11. januára potom už nič)

p.s. na tlačidlo odešli komentár sa blbo kliká lebo tam máte nejaký div zabugovaný viz. http://prntscr.com/9hptn4

Konkrétní situaci neznám, ale omezují se i lety do Anglie, takže Itálie mě v tomto případě moc nepřekvapuje.. Wizzair dlouho pokukuje po Slovensku, začíná létat z Bratislavy. Tak uvidíme co vymyslí.

Díky, opraveno :)

Avatar uživatele Karel

Ad Wizzair a více letů z Blavy: je někde už více informací Dave?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S 50% slevou do Turecka, Bahrajnu, SAE, Kuvajtu, Kataru, Íránu, Libanonu a dalších
-50 %

To bude jízda!

Výprodej letenek z Prahy do zimního Norska
-36 %

Honem, dokud jsou místa!

Dvacka Wizzu: Neapol, zimní Island nebo Maroko
-20 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Polsko  

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko