Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Foto: Saffron Blaze / wikipedia

Delší dobu jsme tu neměli akce společnosti Wizzair s odletem z Prahy. Dnešní den je ve znamení 20% slev na veškeré letenky této společnosti. Cena se vztahuje na ceny platné pro členy Wizz Discount klubu - pravidelní čtenáři již ví, že být členem je výhodné již od prvního nákupu, proto neberte tuto podmínku jako limitující. Letenky jsou dostupné za 211,20 Kč či 323,20 Kč. Samozřejmě naleznete další odstupňované ceny, které zde již neuvádím.

 • Rezervujte na wizzair.com
 • Dostupné termíny:
  • Praha - Benátky (TSF): 6, 9, 13, 16, 20, 23. dubna
  • Benátky (TSF) - Praha: 6, 9, 13, 16, 23. dubna
  • + další jeden termín v květnu za 534,40 Kč - 25.-28.května
Jako způsob platby zvolte platbu převodem na účet. Je nutné uhradit přesnou částku vč. halířových jednotek! Vyhnete se tak možnosti nepřiřazení platby k Vaší rezervaci.

Letenky pro členy WDC dnes se slevou 20%

WDC neboli Wizz Discount Club je členství pro zákazníky této společnosti, kdy za jednorázový poplatek 750 Kč získají možnost rezervovat zlevněné letenky až o 10€ – 250 Kč. Členem stačí být pouze 1 osoba ze skupiny až 10 lidí. Zvýhodněné letenky tak mají všichni, kdo s tímto členem poletí na stejnou rezervaci.

Pokud cestujete alespoň ve dvou, vyplatí se členství již při první cestě! Členství Vám bude automaticky nabídnuto při rezervaci. Po roce automaticky vyprší nebo ho budete moci za stejný poplatek prodloužit.

Transfer z letiště do Benátek

Společnost Wizzair létá z Prahy na letiště Treviso (TSF) nedaleko Benátek. Dopravit se z letiště do centra jednoho z nejromantičtějších měst v Evropě zvládnete za 4€ - detaily k přepravě naleznete v odkazu.

Ubytování

Hotely můžete hledat nejen v Benátkách, ale mnohdy cenově dostupnějším městečku Mestre, odkud do Benátek poplujete vodním taxi. Přehled dostupných hotelů naleznete pod odkazy. Před nákupem letenek si prosím překontrolujte cenovou dostupnost hotelů v daném termínu.

TIP od Cestujlevne.com

Naše tipy jsou samozřejmě vždy nejlevnější, proto Vás budu směřovat do městečka Mestre, a to konkrétně do hotelů:
 • Ariston *** tento hotel je cenově nejdostupnější (13. - 16.dubna za 3.260 Kč / 2 osoby) a ihned před hotelem naleznete autobusovou zastávku, odkud do Benátek dojedete do 20 ti minut
 • Centrale *** dalším tipem je hotel (4.060 Kč / 2 osoby, stejné datum) umístěný v centru města, stejně jako hotel Ariston, se zastávkou autobusu přímo před dveřmi hotelu. Každé ráno se podává lehčí snídaně
 • Před rezervací se podívejte na akční nabídky vybraných hotelů
Oba hotely zahrnují možnost bezplatného zrušení rezervace a samozřejmostí je garance nejnižší ceny! Rezervujte s námi bez starostí a pochybností.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Kris
Kris

Můžu se zeptat, jak je to s městskou dopravou v Benátkách a z Mestre do Benátek? Je to vše Vaporreto? Musím si tedy koupit jízdenku na Vaporreto za 7E na 60 min nebo na 3 dny za 35E? Má smysl tedy bydlet v Mestre a platit drahou MHD? Děkuji za radu

před 9 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Na benátském ostrově přesuny jedině vaporetty nebo pěšky, rozhodně se vyplatí turistická vícedenní jízdenka, která pak platí i na dopravu mezi Mestre a ostrovy v benátské laguně, např. Murano, Burano, Lido atd. Jinak mezi Mestre a ostrovem jezdí spoustu autobusů a také vlaky, jízdenka na autobus stojí jen 1,30 EUR.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele capkova_l
capkova_l

Mám letenku už z minulý akce a hledat ubytování je fuška, takže upozorňuji předem.

před 9 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

V samotných Benátkách je ubytování rozhodně docela drahé, určitě bych se poohlédl po hotelích v okolí Mestre!

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Cedulka GR-221
ušetříš až 63%
Tam jsi ještě nebyl!
Přístav v Göteborgu
ušetříš až 56%
Tam to bude krásný!
Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
To musíš vidět!
Sofie
ušetříš až 60%
To budou fotky!
5562 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?