Mapa

Z Prahy do Benátek a zpět - 534 Kč.

4 komentáře
2013-04-04T00:29:45+02:00

O akci

Foto: Saffron Blaze / wikipedia

Delší dobu jsme tu neměli akce společnosti Wizzair s odletem z Prahy. Dnešní den je ve znamení 20% slev na veškeré letenky této společnosti. Cena se vztahuje na ceny platné pro členy Wizz Discount klubu - pravidelní čtenáři již ví, že být členem je výhodné již od prvního nákupu, proto neberte tuto podmínku jako limitující. Letenky jsou dostupné za 211,20 Kč či 323,20 Kč. Samozřejmě naleznete další odstupňované ceny, které zde již neuvádím.

 • Rezervujte na wizzair.com
 • Dostupné termíny:
  • Praha - Benátky (TSF): 6, 9, 13, 16, 20, 23. dubna
  • Benátky (TSF) - Praha: 6, 9, 13, 16, 23. dubna
  • + další jeden termín v květnu za 534,40 Kč - 25.-28.května
Jako způsob platby zvolte platbu převodem na účet. Je nutné uhradit přesnou částku vč. halířových jednotek! Vyhnete se tak možnosti nepřiřazení platby k Vaší rezervaci.

Letenky pro členy WDC dnes se slevou 20%

WDC neboli Wizz Discount Club je členství pro zákazníky této společnosti, kdy za jednorázový poplatek 750 Kč získají možnost rezervovat zlevněné letenky až o 10€ – 250 Kč. Členem stačí být pouze 1 osoba ze skupiny až 10 lidí. Zvýhodněné letenky tak mají všichni, kdo s tímto členem poletí na stejnou rezervaci.

Pokud cestujete alespoň ve dvou, vyplatí se členství již při první cestě! Členství Vám bude automaticky nabídnuto při rezervaci. Po roce automaticky vyprší nebo ho budete moci za stejný poplatek prodloužit.

Transfer z letiště do Benátek

Společnost Wizzair létá z Prahy na letiště Treviso (TSF) nedaleko Benátek. Dopravit se z letiště do centra jednoho z nejromantičtějších měst v Evropě zvládnete za 4€ - detaily k přepravě naleznete v odkazu.

Ubytování

Hotely můžete hledat nejen v Benátkách, ale mnohdy cenově dostupnějším městečku Mestre, odkud do Benátek poplujete vodním taxi. Přehled dostupných hotelů naleznete pod odkazy. Před nákupem letenek si prosím překontrolujte cenovou dostupnost hotelů v daném termínu.

TIP od Cestujlevne.com

Naše tipy jsou samozřejmě vždy nejlevnější, proto Vás budu směřovat do městečka Mestre, a to konkrétně do hotelů:
 • Ariston *** tento hotel je cenově nejdostupnější (13. - 16.dubna za 3.260 Kč / 2 osoby) a ihned před hotelem naleznete autobusovou zastávku, odkud do Benátek dojedete do 20 ti minut
 • Centrale *** dalším tipem je hotel (4.060 Kč / 2 osoby, stejné datum) umístěný v centru města, stejně jako hotel Ariston, se zastávkou autobusu přímo před dveřmi hotelu. Každé ráno se podává lehčí snídaně
 • Před rezervací se podívejte na akční nabídky vybraných hotelů
Oba hotely zahrnují možnost bezplatného zrušení rezervace a samozřejmostí je garance nejnižší ceny! Rezervujte s námi bez starostí a pochybností.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-04-04T01:29:45+02:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce