Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Zažijte úchvatnou a neopakovatelnou atmosféru, kdy se Benátčané na pár dní oblečou do honosných kostýmů s typickými benátskými maskami a kdy celé město v laguně žije jedinečným a proslulým karnevalem s velmi bohatým a pestrým programem.

Benátský karneval se v příštím roce bude konat od 15. února do 4. března, hlavní bod programu - přehlídka kostýmů a masek probíhá od 22. února až do konce karnevalu.

Na období karnevalu jsou k mání v rezervačním systému dopravce AirOne zpáteční letenky z Prahy do Benátek v cenách začínajících na 66,4 €, tj. 1.803 Kč, např. termín: 3. - 5. března, za ceny nepatrně vyšší (74,4 € / 2.020 Kč) jsou dostupné letenky i na jiná karnevalová data.

V ceně letenky u AirOne je příruční zavazadlo do max. rozměrů 55x35x25 cm a hmotnosti 8 kg. Sedadlo vám bude přiděleno při online check-inu nebo na přepážce na letišti.

Doprava z/na letiště a v Benátkách

AirOne nalétává na letiště Marca Pola, které je situováno na dohled od benátského ostrova. Z letiště jezdí několik autobusových linek, které zajíždí přímo do Benátek (linka 5 Aerobus) nebo do Mestre (linka č. 15), ve kterém budete pravděpodobně bydlet. V obou případech stojí zpáteční jízdenka 11 €, případně 8 €, pokud si koupíte jakoukoli turistickou jízdenku na 12 hodin až 7 dnů, která pak platí na dopravu v celé benátské laguně vodními autobusy – tzv. vaporetty, např. na dopravu na ostrovy Murano, Burano a další, taktéž platí pro spoje mezi Benátkami a Mestre. Jízdenky zakoupíte po příletu na letišti.

Hotely

Ubytování v Benátkách je v karnevalové sezóně velmi drahé, určitě hledejte hotely v městečku Mestre, které je od Benátek vzdálené jen pár minut, jak autobusem, tak i vlakem. Pokud byste se jen přeci rozhodli složit hlavu v Benátkách, počítejte s částkou min. 1.000 Kč na osobu a noc.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Petr Kolar

Hlavne WizzAir lita v casech jako 6.00 rano a podobne.. to je za trest

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele David
David

jo jasně...tak to bude asi ten fígl:-)

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele David
David

A není levnější s WIZZAIR?? našel jsem za 1 458 v termínu 1.3.-4.3...Zas se mi to nezdá tak výhodné za 1 803,- Pokud v tom není nějaký jiný fígl:-)

před 8 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Může to být levnější s WizzAir a nemusí, u Wizzairu je v základní ceně jen malé příruční zavazadlo velikosti brašny na notebook nebo malého batohu, levnější letenky jsou podmíněny nákupem/vlastnictvím členství a poslední věc, přilétáte na hlavní letiště v Benátkách, ne do Trevisa.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Maják v Málaze
ušetříš až 58%
Tam jsi vždycky chtěl!
Jambiani
ušetříš až 39%
Všude dobře, co doma!
Enna
ušetříš až 71%
Tam chceš!
Pickalbatros Dana Beach Resort
ušetříš až 43%
To budou fotky!
5285 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?