Mapa

Z Prahy na benátský karneval - 1.803 Kč.

4 komentáře
2013-11-19T12:04:47+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Zažijte úchvatnou a neopakovatelnou atmosféru, kdy se Benátčané na pár dní oblečou do honosných kostýmů s typickými benátskými maskami a kdy celé město v laguně žije jedinečným a proslulým karnevalem s velmi bohatým a pestrým programem.

Benátský karneval se v příštím roce bude konat od 15. února do 4. března, hlavní bod programu - přehlídka kostýmů a masek probíhá od 22. února až do konce karnevalu.

Na období karnevalu jsou k mání v rezervačním systému dopravce AirOne zpáteční letenky z Prahy do Benátek v cenách začínajících na 66,4 €, tj. 1.803 Kč, např. termín: 3. - 5. března, za ceny nepatrně vyšší (74,4 € / 2.020 Kč) jsou dostupné letenky i na jiná karnevalová data.

V ceně letenky u AirOne je příruční zavazadlo do max. rozměrů 55x35x25 cm a hmotnosti 8 kg. Sedadlo vám bude přiděleno při online check-inu nebo na přepážce na letišti.

Doprava z/na letiště a v Benátkách

AirOne nalétává na letiště Marca Pola, které je situováno na dohled od benátského ostrova. Z letiště jezdí několik autobusových linek, které zajíždí přímo do Benátek (linka 5 Aerobus) nebo do Mestre (linka č. 15), ve kterém budete pravděpodobně bydlet. V obou případech stojí zpáteční jízdenka 11 €, případně 8 €, pokud si koupíte jakoukoli turistickou jízdenku na 12 hodin až 7 dnů, která pak platí na dopravu v celé benátské laguně vodními autobusy – tzv. vaporetty, např. na dopravu na ostrovy Murano, Burano a další, taktéž platí pro spoje mezi Benátkami a Mestre. Jízdenky zakoupíte po příletu na letišti.

Hotely

Ubytování v Benátkách je v karnevalové sezóně velmi drahé, určitě hledejte hotely v městečku Mestre, které je od Benátek vzdálené jen pár minut, jak autobusem, tak i vlakem. Pokud byste se jen přeci rozhodli složit hlavu v Benátkách, počítejte s částkou min. 1.000 Kč na osobu a noc.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2013-11-19T13:04:47+01:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce