Akropole v Athénách

Z Varšavy přes Kyjev a New York až do Athén - 6.582 Kč.

54 komentářů
2015-01-31T17:06:21+01:00

O akci

Využití aktuálního tarifu ukrajinských aerolinek k návštěvě Velkého jablka by bylo přinejmenším příliš strohé. Nákupem této letenky můžete zažít nejen atmosféru nikdy nespícího New Yorku, ale také moderní Varšavy, porevolučního Kyjeva a mýtických Athén. Letenky s Ukraine International Airlines za 5.777 Kč jsou dostupné s odletem z Varšavy, denním stopem v Kyjevě a návratem do Athén. Z Athén se po libovolně dlouhé pauze přesunete nejlevněji do Bratislavy, případně přímým letem do Prahy či Vídně.

Co vše stihnout a jak si poradit se stopem v Kyjevě se dočtete v mém cestopise, společně s recenzí ukrajinských aerolinek.

  1. Varšava - New York - Athény za 5.777 Kč rezervuj >>
  2. Athény - Bratislava za 805 Kč (28.99€) na ryanair.com
Letenka není určena těm, kteří chtějí navštívit pouze New York, ale všem, jenž chtějí ze své cesty vytěžit maximum a cesta je pro ně zároveň cílem a výzvou. Prosíme, zdržte se komentářů na téma vzdušného prostoru nad Ukrajinou a kvalitou aerolinek UIA, nemáte-li s nimi osobní zkušenost, děkujeme.

Jedná se o chybný tarif, proto si cenu nikde neověřujte a za žádných okolností nekontaktujte aerolinku!

Tarifní podmínky k letenkám do New Yorku:

  • Cestovní období: celý rok 2015 mimo hlavní sezónu 14.06. - 18.08.2015
  • Maximální pobyt 3 měsíce
  • Prodej do aktualizace tarifu
Nejlevnější termíny naleznete pro odlety do konce března, pak je cena o 500 Kč vyšší, před i po prázdninách. Pokud budete chtít cestovat zpět s odbaveným zavazadlem, je potřeba jej doplatit u společnosti Ryanair, a to za 35 € v případě 15 kg limitu.

Budete potřebovat

Výhodné ubytování pro destinace:

Dopravu z Athén je vhodné řešit přímými lety. S přestupem se lze dostat do Prahy v hranici 1.500 Kč. Letenky s klasickými dopravci zakoupíte za 3.000 Kč, pozor však u Aegeanu, který též nemá odbavené zavazadlo v ceně.

Autobusy do Varšavy a z Bratislavy

Přípoje na začátek a konec letecké cesty je vhodné řešit autobusovou dopravou. Z Prahy do Varšavy se dopravíte autobusy Polskibus nebo Simple Express. Cena za jízdenku vždy startuje na 7 Kč, aktuálně ji pořídíte v březnu do 300 Kč. S Polskibus.com můžete vyjet také z Bratislavy.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-01-31T17:06:21+01:00

54 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce