Za Šikmou věží z Německa do Pisy - 625 Kč.

Jak akci využít?

Na pár dní si užít italské atmosféry mohou zejména obyvatelé západních Čech. Díky akční nabídce společnosti Ryanair můžete zakoupit zpáteční letenky z Norimberku do italského Pisy za 24€ / 625 Kč. Nejlevnější letenky do Toskánska zakoupíte ve úterky a čtvrtky, díky promo akci od německého Müllera.

  • Rezervuj letenku v promo akci na ryanair.com/muller
  • (na webu klikni na Book now a vyber daný let)
  • Cestovní období: 1. - 17. října 2013
Sleva 5€ se počítá na let a osobu. Není tedy nutné rezervovat letenky zvlášť, sleva je odečtena hromadně. O pár eur dražší letenky zakoupíte taktéž s odletem z Lipska. V ceně je samotná letenka vč. tax a poplatků + příruční zavazadlo o maximální hmotnosti 10kg a rozměrech 55 x 40 x 20 cm. Na letišti v Norimberku zaparkujete za 39€ na 8 dní. Přehled cen najdete zde – parkování v Německu.

Pisa nebo Florencie?

Pokud se vydáte spíše na průzkum a procházku městy než pro pobyt u Tyrhénského moře, hledejte ubytování ve Florencii. Pisa, stejně tak jako Lucca, Vám zabere na nejvýš jedno odpoledne. Florencie toho může nabídnout o mnoho více a hlavně díky větší konkurenci hoteliérů lze sehnat zajímavější ceny. Dopravu mezi městy bezpochyby zvládnete lokálními pohodlnými vlaky. Lísky zakoupíte na nádraží a cena se pohybuje v průměru okolo 7€. Pokud se však vydáte svobodně brouzdat silnice v Toskánsku, rezervujte si automobil na letišti v Pise.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Všude dobře, co doma!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Všude dobře, co doma!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

To budou fotky!

Další akce