Mapa

Za Šikmou věží z Německa do Pisy - 625 Kč.

0 komentářů
2013-08-06T14:06:10+02:00

O akci

Na pár dní si užít italské atmosféry mohou zejména obyvatelé západních Čech. Díky akční nabídce společnosti Ryanair můžete zakoupit zpáteční letenky z Norimberku do italského Pisy za 24€ / 625 Kč. Nejlevnější letenky do Toskánska zakoupíte ve úterky a čtvrtky, díky promo akci od německého Müllera.

  • Rezervuj letenku v promo akci na ryanair.com/muller
  • (na webu klikni na Book now a vyber daný let)
  • Cestovní období: 1. - 17. října 2013
Sleva 5€ se počítá na let a osobu. Není tedy nutné rezervovat letenky zvlášť, sleva je odečtena hromadně. O pár eur dražší letenky zakoupíte taktéž s odletem z Lipska. V ceně je samotná letenka vč. tax a poplatků + příruční zavazadlo o maximální hmotnosti 10kg a rozměrech 55 x 40 x 20 cm. Na letišti v Norimberku zaparkujete za 39€ na 8 dní. Přehled cen najdete zde – parkování v Německu.

Pisa nebo Florencie?

Pokud se vydáte spíše na průzkum a procházku městy než pro pobyt u Tyrhénského moře, hledejte ubytování ve Florencii. Pisa, stejně tak jako Lucca, Vám zabere na nejvýš jedno odpoledne. Florencie toho může nabídnout o mnoho více a hlavně díky větší konkurenci hoteliérů lze sehnat zajímavější ceny. Dopravu mezi městy bezpochyby zvládnete lokálními pohodlnými vlaky. Lísky zakoupíte na nádraží a cena se pohybuje v průměru okolo 7€. Pokud se však vydáte svobodně brouzdat silnice v Toskánsku, rezervujte si automobil na letišti v Pise.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-08-06T14:06:10+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce