Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Kdo by měl chuť navštívit místo všedního Tuniska či Egypta trochu vzdálenější destinace může vyrazit například do Dubaje. Zájezdy s polopenzí začínají na velmi zajímavé částce a to 10.290 Kč. Pokud upřednostňujete jen krátkodobý pobyt ve městě a delší dobu na pláži, vyberte si hotel, který je umístěn v oblasti Ras al-Khaimah.  Pokud máte pocit, že Vám polopenze nebude stačit, tak nejlevnější ALL INCLUSIVE pořídíte za 14.090 Kč !

Na výběr máte z nepřehledného množství variant odletů i hotelů. Online rezervaci provádějte zde. Před odjezdem si však nezapomeňte vyřídit vízum.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele strela1
strela1

Co je na tom komedie? Každý chce cestovat jinam a vidět něco jiného. Někomu vedra vadí někomu ne.Jste neskutečně hloupá paní Lenko...

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele Offloaded
Offloaded

Docela komedie, nabízet zájezd do Dubaje v době místní hromadně utíkají do Evropy (viz. Zell am See), protože teploty tam jsou nesnesitelné a  v podstatě se tam venku nedá být (neplatí pro otroky). Navíc právě začal ramadán, takže je to tam ještě větší "zábava" než obvykle.

před 9 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

Můžeme debatovat nad celkovou nabídkou letních dovolených. Nač jezdit do Turecka, Tunisu nebo Egypta? Teploty se také pohybují okolo 40°C. To ale není podstata těchto stránek, mi poukazujeme na levné a zajímavé tarify, ceny, promo akce! A myslím si, že být v Dubaii, nehledě na roční období, za 10 tisíc s letenkou i ubytováním a stravou, je hodně zajímavý úlovek.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Burano
ušetříš až 74%
A už tam budem?
Impressive Resort Spa
ušetříš až 29%
A už tam budem?
Ponte 25 de Abril
ušetříš až 62%
To bude jízda!
Cancun
ušetříš až 63%
Honem, dokud jsou místa!
5158 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Mešita Šejcha Zayeda
Spojené arabské emiráty

Země všeho nej a kde nic není nemožné

Spojené arabské emiráty (zkráceně SAE), jakožto federace 7 emirátů, se nachází na Blízkém Východě ve východní části Arabského poloostrova. Pevninské hranice sdílí s Ománem a Saudskou Arábií, námořní s Katarem, Íránem a Pákistánem. 

V minulosti zde byl hlavním způsobem obživy rybolov, lov perel a dálkový obchod. V současné době je to čím dál méně ropa a naopak více turismus. SAE je absolutistickou monarchií v čele s prezidentem a viceprezidentem, kteří jsou voleni emíry jednotlivých Emirátů.

Průvodce pro Spojené arabské emiráty