New York

Zájezd: Florida, USA (letenky + ubytování na 14dní) - 10.510 Kč.

6 komentářů
2012-08-22T19:04:09+02:00

O akci

Velmi přívětivou nabídkou disponuje nizozemská CK Arke.nl Ta nyní nabízí slevu 100 € na osobu u vybraných zájezdů a v kombinaci se šikovně vybraným zájezdem, můžeme docílit 14 denního výletu na Floridu za cenu značně drtící všechny nabídky tuzemských CK !

Možností je opravdu mnoho, budeme se však věnovat té nejzajímavější, tedy nejlevnější. Touto nabídkou je právě zájezd na Floridu s odletem z Amsterdamu (AMS) a ubytováním na 12 nocí za celkovou cenu 423€ (10.510 Kč) při cestě 4 osob a to v datech 29.8.-10.9.2012. (další nabídky naleznete v průběhu následujících měsíců s tím, že vyšší cena zájezdu bude vykompenzována nižší cenou přípoje atd. [méně osob = o něco dražší cena, stále však extrémně levné]).

Háček je v tom, že web Arke je pouze v nizozemštině. Proto jsem udělal pár obrázků s postupem.

1. Navolíme počet osob (v našem případě 4 + jejich data narození)

2. Změníme požadovaný rozsah odletů a délku pobytu

3. Seřadíme si nabídku od nejlevnějšího a vybíráme tu svou

4. Vybereme konkrétní termín + typ pokoje

5. Už klasický průběh rezervace

Do Amsterdamu se dostanete se společností easyJet přímo z Prahy nebo můžete letět do Eindhovenu (EIN) za nižší cenu z Prahy, Brna a jiných letišť se společností Wizzair. Na uvedené data lze zakoupit přípoj v kombinaci Praha - Eindhoven / Amsterdam - Praha za 3.000 Kč. Celkem za takový last minute zaplatíte zhruba 14 tisíc, srovnatelné nabídky s Tunisem, Řeckem atd. :-)

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2012-08-22T20:04:09+02:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele annett.rommy
annett.rommy
před 9 lety

Mohu se prosím zeptat, kde jste došli na tuto částku, když jednu osobu stojí letenka 20 tisíc a celkově za pobyt na týden na Floridě je zcela obyčejný pobyt částka 150 000.- Kč? zajímavé, to je ubytovaní někde na plaáži na zemi nebo pod mostem zřejmě :-D nebo v tom nejšpinavějším hotelu z hororu?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Anet.. Projdi si naše stránky, pak pochopíš, že to co ti masírují CK nejsou "standardní" ceny ale lichva. Navíc tato nabídka je z období 8/2012 - tedy aktuálně neplatná.

Avatar uživatele magda.cadova
magda.cadova
před 11 lety

Dobrý den, můžu se zeptat, jakým způsobem ten zájezd rezervujete ? Chtěli jsme přes tuto společnost jet na dovolenou, ale při rezervaci nešla zadat země Česká Republika a při chatu mi paní odpověděla, že neakceptují platby ze zahraničí. Dá se to nějak obejít ? Děkuji

Avatar uživatele
David Eiselt
před 11 lety

Dobrý den, v případě online platby by mělo být jedno z které země jste. Ale raději bych dal na názor člověka, který zde pracuje.

Avatar uživatele dump
dump
před 11 lety

Super nabidka, skoda jen nemoznosti cestovat bez viz se starym pasem bez biometrickych udaju. Sakra...

Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne
před 11 lety

Byrokracie nepřítel člověka :-)

Další akce