Zájezd: Omán (30°C) na 9 dní se snídaní - 10.908 Kč.

Jak akci využít?

Atypickou destinací pro strávení předvánočního shonu může být zajisté Omán, ležící na Arabském poloostrově. Teploty v nadcházejících dní se šplhají až k 32°C a ani teplota Arabského moře na tom nebude o poznání hůře.

Využijte last-minute zájezdu rakouské cestovky a užijte si celých 9 dní v Ománu. Rezervace probíhá přes český portál dovolena.cz, který nabízí k zájezdu dopravu či parkování na letišti zdarma. Víza za Vás vyřídí cestovka a pokud ne, za 13$ jej obdržíte po příletu na letiště.

Aktualizace v 16:36 (1.12.): Nejlevnější cena je již vyprodána.

  • Rezervuj dovolenou v Ománu za 10.908 Kč na dovolena.cz/omán
  • Termín zájezdu: 07.-15.12.2013
  • Ubytování v 2* resortu Beach Resort Salalah se snídaní
Resort je situován přímo u plážích Arabského moře. Vzdálenost od mezinárodního letiště činí pouhých 25 km. Vzhledem k opravdu výhodné ceně je nutné počítat s adekvátní kvalitou ubytování. Hledáte-li však dopravu a nocleh, tato nabídka je ideální volbou! Salalah je druhé nejvýznamnější přístavní město Ománu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kastan39

Necelou hodinu po zveřejnění neaktuální?

Netroufám si tvrdit, zda šlo o poslední místa nebo chybu (proběhla aktualizace dat a cena byla ověřená - viz. screen).. Každopádně cena byla příliš lákavá a určitě by i tak na sebe nenechala dlouho čekat. Zájezdy jsou problematické téma - dostupnost je v řádu jednotek.

Avatar uživatele David

Dívám se 21:10 a dovolená tam pořád je...cena 10 638,- Odlet Düsseldorf a Berlín...

Avatar uživatele b3t0n

Díval jsem se na nabídku a opravdu muselo jít o horké zboží, protože zhruba po 40. minutách od uveřejnění nabídky tady na stránkách už nebylo možné sehnat místo v daném resortu pod 15 tisíc na osobu.

Avatar uživatele marcelo66

Tak já jsem si zajel na stránky fti.de a normálně je ještě volno na termín 7.12.-15.12. z Vídně, Mnichova, Berlína a mnoho dalších měst za cenu od 400 Eur což je zhruba těch 10 tis.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

To musíš vidět!

Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote z Lipska (i přes Vánoce)
-31 %

To bude jízda!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

Všude dobře, co doma!

Další akce