Zaleťte si na předvánoční nákupy do Londýna z Prahy i Brna - 658 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Proč nespojit příjemné s užitečným? Vydejte se na průzkum anglické metropole a během pobytu nakupte dárky pro své blízké v jednom z mnoha nákupních domů, doporučuji Harrods a Westfield London. Opomenout však nemůžeme ani vyhlášenou nákupní ulici Oxford street. Do Londýna a zpět se nyní můžete dopravit letecky se společností Wizzair již za 658 Kč při odletu z Brna a za 858 Kč s odletem z Prahy.

Na nejnižší cenu dosáhnete se členstvím WDC, pokud jej nemáte získáte ho nyní za 624 Kč při použití kódu WDCSEP15.

V ceně je kabinové zavazadlo o rozměrech 42x35x25 cm což vám na plnohodnotné nákupy stačit nebude, na cestu zpět si proto přikoupíte společné zavazadlo k odbavení do 23 kg za 415 Kč nebo 32 kg za Kč.

Dostupné termíny za nejlepší ceny uvádíme níže.

Z letiště do centra Londýna využijete dopravce easyBus, který vás přepraví za 1 libru v jednom směru.

Praha

Odlety za 429 Kč:
  • listopad: 17, 18, 20, 21, 24, 25, 26, 28
  • prosinec: 3, 11, 13, 17, 20
Zpáteční za 529 Kč (429 Kč*)
  • listopad: 24, 25, 30
  • prosinec: 1, 5, 6, 7, 8*, 9*

Brno

Odlety za za 329 Kč:
  • listopad: 18, 25, 27, 30
  • prosinec: 2, 4
Zpáteční za 329 Kč:
  • listopad: 23, 25
  • prosinec: 2, 4, 7

Nepodceňte cenu ubytování

Ještě než zakoupíte letenky zvažte, zda není lepší vzít o 200 Kč dražší letenku a strávit v Londýně o jednu noc méně. Ušetříte tak náklady za ubytování. Vše je samozřejmě otázkou priorit. Ubytování najdete na booking.com.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jackie

Jen varovani vsem , kteri se nechaji zlakat nabidkou levnych autobusovych jizdenek z/na letiste Luton v Londyne. Vcera jsme cekali na bus pres hodinu na Gloucester Place od 17:15 do 18:24 , byli tam lide s listky na 17:14,17:44 a my meli listky na 18:14. Projelo kolem nekolik autobusu a ani jeden nezastavil, i kdyz garantuji misto v autobuse. Nakonec nas spasila Green Line. Uz nikdy vice, za ty nervy to fakt nestoji.

Avatar uživatele jackie

Nenapsala jsem , ze to byl easy bus operovany National Express. Sorry.

Avatar uživatele tomasmalecha

jak je to s tou slevovou kartou? můž koupit jednu kartu a pak na ní koupit víc letenek nebo je třeba aby každej měl kartu svou... díky

Jakou kartou? Myslíš WDC https://www.cestujlevne.com/wizzair-discount-club/?

Avatar uživatele tomasmalecha

díky dave to je to co sem potřeboval vědět...

Avatar uživatele literakl

Kolik je potřeba času pro ten easybus v sobotu večer z Victoria coach na Luton? Mám vybrat termín, abych byl na letišti 2h předem nebo postačí 90 minut? V objednacím formuláři chybí podmínky - je pevná rezervace na konkrétní čas s místenkou nebo mohu jet, jak chci? Děkuji

Avatar uživatele Karel

Jel bych na 2h předem. Včera jsem se z Londýna vrátil. Cesta Lond/Luton cca 90 minut ofiko. Odjížděli jsme z Londýna v 17 hodin a řidičovi celkem často zvonil telefon z dispečingu, načež řidič oznamoval, že je nehoda, tak jedem jinama, pak že je nehoda i na náhradní cestě, tak jedem zase jinama. Cestou k Lutonu kolony a dost lidí bylo očividně nervozních, bo spěchali na odlet. Ale v sobotu špička určitě nebude tak hrozná, jako ve všední dny. EB máš booknutý na pevný čas, nicméně pokud je volno v autobuse, vezme Tě řidič i dřív, nebo později.

Avatar uživatele literakl

Nakonec jsme se vraceli pohodlným vlakem ThamesLink, tři osoby za 19 liber. Easybus chtěl 10 liber za osobu. Na Luton Airport parkway nám ale zabavili jízdenky a v autobusu po nás chtěli další 1,8 libry za osobu.

Avatar uživatele Kathuuuska

Dobry den, da se koupit letenka tam i zpet ve stejny den?

Avatar uživatele Karel

Občas jeden den naskládat jde, ale silně nedoporučuji. Velmi únavné a zážitek z Londýna to nehezky pokazí.

Avatar uživatele dipsy.lala

27.11.ukazuje cenu 799kc..

Ano, ceny jsou aktuální vždy k datu zveřejnění, pak na základě zájmu ostatních čtenářů se nejlevnější letenky vyprodávají.

Avatar uživatele tommy

Ceny z Brna neplati.

Avatar uživatele monca.hortova

Nedívala jsem se na všechny termíny, ale 2.12. tam a 4.12. zpátky platí

Avatar uživatele domcasi

Platí všechny termíny, které zde jsou vypsané...

Avatar uživatele domcasi

*Platí ceny všech termínů, které zde jsou vypsané…

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Honem, dokud jsou místa!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Tam jsi ještě nebyl!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království  

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království