Německo

Zářijové letenky z Prahy do hanzovních Brém - 558 Kč.

18 komentářů
2015-07-29T10:23:22+02:00

O akci

Využít jeden z posledních letů na lince mezi Prahou a německými Brémami budete moci do 1.listopadu, kdy oficiálně tato linka zřejmě skončí. Tyto letenky patří k nejlevnější možnosti, jak se proletět z pražského letiště. Spolková země Svobodné hanzovní město Brémy je srdcem jiné spolkové země Dolní Sasko. I přesto že Brémy díky své rozloze shlédnete během pár hodin, nezoufejte. Za 5 € přejedete do sousedního Hamburku nebo Hannoveru.

Mezi nejvýznamnější památky Brém se řadí Dóm sv. Petra, Gotická radnice, Univerzita a Socha čtyř muzikantů z Brém.

  • Praha - Brémy a zpět za 558 Kč rezervujte na ryanair.com
  • Aktuální termíny: 17, 22, 24, 26, 29. září
V ceně je příruční zavazadlo o rozměrech 50x40x20 cm a jedno menší v podobě kabelky či tašky na notebook. Před odletem se nezapomeňte odbavit on-line nebo pomocí mobilní aplikace Ryanair.

Jízdenky z Brém do okolí nakoupíte na webu dopravce Flixbus.de od 5 € / 135 Kč.

Ubytování? Buď v akci nebo jiném městě

Hotely v Brémách se rozhodně neřadí k nízkorozpočtovým variantám. Sem tam se objeví nabídky na portálu HRS, kdy i nyní lze zakoupit 4* hotel za 59 €, avšak ne ideálně pro naše termíny. Lze proto nakombinovat noc v Brémách a noc v okolních městech, které nabízí levnější varianty. Levnější varianty nabízí sdílené pokoje v hostelech, případně pronájem pokojů od soukromníků pomocí služby Airbnb.cz - bonus 612 Kč za registraci.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-07-29T10:23:22+02:00

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele pinqinho_1
pinqinho_1
před 7 lety

Určitě této nabídky využijte. Byl jsem v Brémách minulý týden a můžu jen doporučit!

Avatar uživatele nedulezity
nedulezity
před 7 lety

Pokud se pamatuji, ryanair lety do brém z prahy zasadil tuším před asi půl rokem, ne? Tak proč že to končí?

Avatar uživatele Karel
Karel
před 7 lety

Co se řešilo i zde, tak špatné odletové časy, tím slabá zaplněnost letů,...

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Toto je běžné v letecké dopravě. Někdy se prostě zkusí otevřít určitá linka a buď se chytne nebo zase zavře. Naštěstí je Ryanair Leteckou společností, a nezavře linku v polovině prodejů, jak to dělá Travel Service / Smart Wings a jejich legendární Miami a spoustu dalších příkladů.

Avatar uživatele terezka.vavr
terezka.vavr
před 7 lety

Zajímalo by mě to samé co Martinu.Díkx

Avatar uživatele
MichaelH
před 7 lety

Čau Dejve, chtěl jsem se zeptat, zda si myslíš, že ještě budou za tuto cenu letenky do Brém někdy na podzim? Já už letenky mám z minulého týdne, ale kamarádka by se tam take ráda někdy na podzim podívala. Vím, že byly za tuto cenu minulý týden, pak je zdražili. Teď koukám, že byly zase levnější, ale už jsou zase dražší. Co myslíš?

Avatar uživatele kepler
kepler
před 7 lety

Já ti nevím, ale v článku se píše - Využít jeden z posledních letů na lince budete moci do 1.listopadu, kdy tato linka skončí. Listopad je u mě podzim.

Avatar uživatele
MichaelH
před 7 lety

To sice samozřejmě ano, ale už ne za tuto cenu...

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Další lety po 1.listopadu nebudou, ani dražší.. Říjen půjde cenově ještě dolů.

Avatar uživatele
MichaelH
před 7 lety

Díky, to jsem přesně chtěl vědět.

Avatar uživatele andy_4
andy_4
před 7 lety

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda-li jste si všimli změny času odletu 25.10 a 28.10., kdy to letí po osmé ráno. Chtěla bych toho využít, protože jak píšete, hotely jsou v Brémách docela drahé a tak, jak jsou ty časy nastaveny dnes, se den spotřebuje na cestu tam a další den na cestu zpět. Myslíte, že je nezmění, lze z toho něco vyvodit, proč to mění? Zpátky bych zřejmě volila cestu vlakem z Hamburku. A opravdu myslíte, že tu linku zruší? Děkuji Monika.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Od 25.října je nový letový řád - proto změna letů. Momentálně nejsou od listopadu nasazeny žádné další lety, není důvod tedy předpokládat prodloužení linky.

Avatar uživatele mikeline
mikeline
před 7 lety

Tak bys té změně časů i věřil? Nerada bych tu linku propasla, to by me mrzelo.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Určitě není důvod nevěřit. Jen doufám, že neproběhne zrušení dřív, než v listopadu.

Avatar uživatele Zoharejda
Zoharejda
před 7 lety

Zkoušela jsem koupit, ale konečná cena 24. 9. tam a 29. 9. zpět pro dva je 2 696,- Kč, i když původní nabídka je stále 279,- tam a 270,- zpět. Dělám něco špatně? Díky

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Letenky byly vyprodány, nyní jsou ceny vyšší.

Avatar uživatele terezka.vavr
terezka.vavr
před 7 lety

Takže za nízké ceny se sehnat nedají ani na jiný termín? Popravdě jsem laik a nikdy jsem neletěla tak, abych si to sama zařídila, vždy jen přes cestovku. Je někde český návod jak letenky objednat a kam se pak dostavit, odbavení a všechno okolo?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Situace se má takto: upozorňujeme na nízké ceny v cestovním ruchu. Někdy jsou ceny tak absurdní, jako dnes, že je nutná rychlá reakce. Míst v daném spoji je vždy omezené množství - třeba 6 v daném spoji. Prvních 6 poletí za tuto cenu, další mají dražší letenku.Neznamená to však, že se v průběhu času ještě neobjeví další termíny, nebo znovu ty samé nezlevní. Je to marketingová strategie let. společností. Návod na rezervaci a check-in zde - https://www.cestujlevne.com/rezervace-letenek-ryanair/

Další akce