Zářijové letenky z Prahy do hanzovních Brém - 558 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Využít jeden z posledních letů na lince mezi Prahou a německými Brémami budete moci do 1.listopadu, kdy oficiálně tato linka zřejmě skončí. Tyto letenky patří k nejlevnější možnosti, jak se proletět z pražského letiště. Spolková země Svobodné hanzovní město Brémy je srdcem jiné spolkové země Dolní Sasko. I přesto že Brémy díky své rozloze shlédnete během pár hodin, nezoufejte. Za 5 € přejedete do sousedního Hamburku nebo Hannoveru.

Mezi nejvýznamnější památky Brém se řadí Dóm sv. Petra, Gotická radnice, Univerzita a Socha čtyř muzikantů z Brém.

  • Praha - Brémy a zpět za 558 Kč rezervujte na ryanair.com
  • Aktuální termíny: 17, 22, 24, 26, 29. září
V ceně je příruční zavazadlo o rozměrech 50x40x20 cm a jedno menší v podobě kabelky či tašky na notebook. Před odletem se nezapomeňte odbavit on-line nebo pomocí mobilní aplikace Ryanair.

Jízdenky z Brém do okolí nakoupíte na webu dopravce Flixbus.de od 5 € / 135 Kč.

Ubytování? Buď v akci nebo jiném městě

Hotely v Brémách se rozhodně neřadí k nízkorozpočtovým variantám. Sem tam se objeví nabídky na portálu HRS, kdy i nyní lze zakoupit 4* hotel za 59 €, avšak ne ideálně pro naše termíny. Lze proto nakombinovat noc v Brémách a noc v okolních městech, které nabízí levnější varianty. Levnější varianty nabízí sdílené pokoje v hostelech, případně pronájem pokojů od soukromníků pomocí služby Airbnb.cz - bonus 612 Kč za registraci.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele pinqinho

Určitě této nabídky využijte. Byl jsem v Brémách minulý týden a můžu jen doporučit!

Avatar uživatele nedulezity

Pokud se pamatuji, ryanair lety do brém z prahy zasadil tuším před asi půl rokem, ne? Tak proč že to končí?

Avatar uživatele Karel

Co se řešilo i zde, tak špatné odletové časy, tím slabá zaplněnost letů,...

Toto je běžné v letecké dopravě. Někdy se prostě zkusí otevřít určitá linka a buď se chytne nebo zase zavře. Naštěstí je Ryanair Leteckou společností, a nezavře linku v polovině prodejů, jak to dělá Travel Service / Smart Wings a jejich legendární Miami a spoustu dalších příkladů.

Avatar uživatele terezka.vavr

Zajímalo by mě to samé co Martinu.Díkx

Čau Dejve, chtěl jsem se zeptat, zda si myslíš, že ještě budou za tuto cenu letenky do Brém někdy na podzim? Já už letenky mám z minulého týdne, ale kamarádka by se tam take ráda někdy na podzim podívala. Vím, že byly za tuto cenu minulý týden, pak je zdražili. Teď koukám, že byly zase levnější, ale už jsou zase dražší. Co myslíš?

Avatar uživatele kepler

Já ti nevím, ale v článku se píše - Využít jeden z posledních letů na lince budete moci do 1.listopadu, kdy tato linka skončí. Listopad je u mě podzim.

To sice samozřejmě ano, ale už ne za tuto cenu...

Další lety po 1.listopadu nebudou, ani dražší.. Říjen půjde cenově ještě dolů.

Díky, to jsem přesně chtěl vědět.

Avatar uživatele andy

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda-li jste si všimli změny času odletu 25.10 a 28.10., kdy to letí po osmé ráno. Chtěla bych toho využít, protože jak píšete, hotely jsou v Brémách docela drahé a tak, jak jsou ty časy nastaveny dnes, se den spotřebuje na cestu tam a další den na cestu zpět. Myslíte, že je nezmění, lze z toho něco vyvodit, proč to mění? Zpátky bych zřejmě volila cestu vlakem z Hamburku. A opravdu myslíte, že tu linku zruší? Děkuji Monika.

Od 25.října je nový letový řád - proto změna letů. Momentálně nejsou od listopadu nasazeny žádné další lety, není důvod tedy předpokládat prodloužení linky.

Avatar uživatele mikeline

Tak bys té změně časů i věřil? Nerada bych tu linku propasla, to by me mrzelo.

Avatar uživatele Zoharejda

Zkoušela jsem koupit, ale konečná cena 24. 9. tam a 29. 9. zpět pro dva je 2 696,- Kč, i když původní nabídka je stále 279,- tam a 270,- zpět. Dělám něco špatně? Díky

Letenky byly vyprodány, nyní jsou ceny vyšší.

Avatar uživatele terezka.vavr

Takže za nízké ceny se sehnat nedají ani na jiný termín? Popravdě jsem laik a nikdy jsem neletěla tak, abych si to sama zařídila, vždy jen přes cestovku. Je někde český návod jak letenky objednat a kam se pak dostavit, odbavení a všechno okolo?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Londýnské prodloužené víkendy z Ostravy
-48 %

A už tam budem?

Za akční cenu z Prahy a Vídně do Barcelony s Vuelingem
-23 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Levně na Zimní festival světel v Reykjavíku z Vratislavi, Katovic i Prahy
-20 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Německo  

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo