Jak akci využít?

Na zimní poznávací cestu po ostrovech Malta, Gozo a Comino si můžete zaletět z nedalekého Norimberku, odkud aerolinie Ryanair právě nabízí zpáteční letenky za 24 € / 650 Kč. Termínů je dostupná celá řada po čas ledna a začátku února, a to každé úterý a pátek. Průměrné teploty se pohybují mezi 12-15 °C.

  • Norimberk – Malta za 24 € / 650 Kč rezervuj >>
  • Cesty v období leden–únor 2017
V ceně letenek jsou zahrnuty 2 kusy příručních zavazadel – první s rozměrem 55 x 40 x 20 cm a druhé 30 x 20 x 20 cm.

Jak do Norimberku?

Ideálně autem. Parkování na letišti vychází do 6 dní na 34 €, alternativou jsou místa v přilehlých čtvrtí v obydlené zástavbě, např. Ziegelstein.

Naopak pokud vyjíždíte na cestu z Prahy či Plzně, využijte autobusů Eurolines. Zejména u večerních příletů uplatníte spoj z Norimberku v 1:45. Z centra na letiště jezdí vlak linky U2 za 3 €.

Ubytování a doprava na Maltě

Ceny běžných hotelů vás na Maltě určitě nezruinují, sehnat studio nebo apartmán pro dva můžete už od 600 Kč na noc. Vybírejte spíše hotely mimo hlavní město Vallettu, kde bývá standardně nejdražší.

Vzdáleností se ale bát nemusíte, Malta má velmi hustou a kvalitní autobusovou síť. Jednotné jízdné činí 1,50 €, alternativně si kupte lístek za 15€ na 12 jízd během jednoho dne, která je platná pro neomezený počet osob (tedy pokud budete dva, můžete celkem uskutečnit 6 jízd za den).

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele pbrtinsky
pbrtinsky

Pokud poletíte ještě v zimním řádu, tak upozorňuji všechny na to, že letadlo přiletí na Maltu z Norimberka cca ve 23.00, po odjezdu posledního busu směrujícího z letiště do města, Valetty, či jinam, poslední linka X2 z letiště odjíždí ve 23.00. Měl jsem objednán taxi, pro 4 cestující do Sliemy, resp Valetty stál 14,5 Euro ke vchodu hotelu. Fungovalo to tak bezvadně, že jsme to objednali i na cestu domů, kdy ten bus ze Sliemy, X2, jsme mohli využít, jede tu trasu na letiště přes hodinu přes všelijaký vesnice, dali jsme nakonec přednost tomu taxi, je tam za 20 minut. Objednáte např. na suntransfers.com.

před 3 lety
mikir

Mozna tam prileti az rano ,kdyz se nemci poperou v letadle ,jako se to stalo ted pri letu z Bruselu na Maltu, kdy se 10 cestujich zapojilo do hromadne rvacky ) Letadlo nouzove pristalo v Pize

před 3 lety
Avatar uživatele creyman
creyman

Kdy se to stalo? Nebyl to pátek 29.10.? Sestra letěla z Prahy na Maltu, měli sekeru cca tři hodiny s AirMalta Když jsem se díval jak to ten den létá létá, byl tam ten divert a říkal jsem si co se to asi stalo.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele czechdude
czechdude

zadnou cenu za EUR 11.99 nevidim. je uz vsechno pryc?

před 3 lety
David Eiselt

Skutečně je, teď za 15 € v jednom směru...

Přidat odpověď
před 3 lety
Jiri Sindelar

Ahoj, co koukam tak v lednu celkem i teplo..ma nekdo zkusenost? zda je taqm vitr takze pocitove je to tam na nule?:)

před 3 lety
Avatar uživatele pbrtinsky
pbrtinsky

V pátek jsem se vrátil, v noci teplota neklesla pod 18st. C, přes den cca 23-24 C, dnes tam je 24C ve stínu, lidé se koupají. Průměrná teplota v zimních měsících je 15 C, občas sprchne. K pobytu doporučuji hotely v Sliema, je zde bus terminál a trajekt do Valetty, staví tam hop - on - hop autobusy.

před 3 lety
Avatar uživatele creyman
creyman

Byl jsem tam v lednu a pocitově v pohodě. Někdy mikina, jinak tričko s krátkým rukávem a turistika v pohodě. Když svítí sluníčko je tam krásně. Občas sprchlo.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele email
email

Jak je to s tím parkováním na letišti? Letím na 4 dny teď v listopadu a podle jejich ceníku mi to ukazuje 64 € v nejlevnější variantě - http://www.airport-nuernberg.de/parking-fares

před 3 lety
David Eiselt

http://www.holidayextras.de/nuernberg-flughafen-parken.html

před 3 lety
David Eiselt

A tady je ofiko aplikace pro parking + aktuální ceny https://parken.airport-nuernberg.de

před 3 lety
Avatar uživatele email
email

Díky!

před 3 lety
Avatar uživatele ptakra
ptakra

Nazdárek, v jakém termínu letíš?

před 3 lety
Avatar uživatele email
email

22. - 25. listopadu

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 36%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 51%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 35%
Všude dobře, co doma!
4481 starších akcí
Zavřít boční panel
Malta

Rozmanitý ostrovní stát ve Středozemním moři

Málokterý ostrov ve Středozemí toho může nabídnout tolik jako Malta. I přes to, že se jedná o nejmenší stát v Evropské unii, naleznou tu své snad všechny věkové skupiny s rozličnými zájmy.

Rodinám s dětmi poskytne moře, pláže, teplo, slunce, mladším rušný noční život a starším naopak klid ve slunci souostroví. Na každém rohu na vás navíc bude dýchat bohatá historie se všudypřítomnými památkami, které ani nestihnete všechny projít. To vše pouhé 2,5 hodiny letu z Prahy.

Průvodce pro Malta