Žlutá jízda do Norimberku, Kodaně, Milána, Lucemburku... od 398 Kč.

Polsko , Německo , Lucembursko , Dánsko
Před 2 měs

Jak akci využít?

Regiojet spouští již čtvrtou akci během ledna zvanou Žlutá jízda, díky níž můžete využít citelné slevy na autobusové jízdenky napříč Evropou. Vydejte se tentokrát již za 398 Kč (zpáteční) například do Krakova, Regensburgu, Norimberku a Mnichova nebo za 598 Kč dále do Frankfurtu, Lucemburku, Milána, Kodaně a spoustu dalších měst.

Jízdenky jsou v prodeji pouze do dnešní půlnoci!

  • Rezervuj jízdenky za 398 Kč nebo 598 Kč na regiojet.cz >>
  • Cestovní období do 28.2.2017
  • Prodej pouze dnes (25.1.) do půlnoci
  • Jízdenky rezervujte jako 2x jednosměrnou, nikoliv zpáteční a max pro 2 osoby v jednom nákupu

Z Prahy: Vratislav, Regensburg, Norimberk, Mnichov, Kodaň, Milán, Frankfurt, Lucemburk, Štrasburk, Metz a Freiburg

Z Brna: Řím

Z Ostravy: Krakov a Katovice

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

5 komentářů

Avatar uživatele jenda.smakal

Ahoj :-) Jedeme s takovou "akcí" zítra poprvé :-) Protože chceme toto využívat častěji a máme u nás geocachingovou partu, můžu se stát, že nevím, kdo ještě pojede. Myslím v případě, že bych kupoval třeba 2x2 jízdenky a nevím kdo se přidá na ty zbylé dvě. Je problém s tím, když na ní pojede někdo jiný? U letenky bych to pochopil, kdyby byl problém, ale u autobusu... Předem děkuji za info :-)

Avatar uživatele nejezchlebova.t

Většinou jim to vadi spíše na cestě zpet - nevím, jestli to tak bylo vždycky, ale ani když dopředu zavoláte ze z nějakého důvodu potřebujete nastoupit později, i když třeba jen o zastávku, tak to neberou...vyzkoušeno včera na trase Geneva - praha

Avatar uživatele go.kujawa

Terez... jak jste kupovala jízdenky do Genevy? sháníme něco levneho

Avatar uživatele brauerova.sara

Jak se budou dívat na to, když si koupím lístek do Kodaně a vyhupnu v Hamburku? Povezu s sebou krosnu. Ale teoreticky by to mohlo být všem jedno, viďte?

Avatar uživatele petmik81

jj jim je to jedno, uz sem to tak udelal nekolikrat, koho to zajima :-D

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Lucembursko  

Největší z nejmenších

Velkovévodství lucemburské (nejčastěji prostě Lucembursko), jak už název napovídá, je země s bohatým historickým dědictvím rodu Lucemburků. Jedná se o jeden z evropských ministátů (ten největší), leží v západní Evropě na křižovatce mezi Německem na východě, Francií na jihu a Belgií na severozápadě.

Lucembursko je zakládajícím členem Beneluxu, NATO, Evropské unie, OECD a hlavní a největší město Lucemburk je sídlem mnoha jejich institucí. Ruku v ruce je jednou z nejrozvinutějších zemí světa a zároveň stát s nejvyšší paritou kupní síly (HDP) na obyvatele na světě. Při návštěvě této země lze tedy počítat s nadstandardní úrovní veřejných služeb, kulturního vyžití i možnostmi rekreace.

Průvodce pro Lucembursko