Žlutá jízda do Norimberku, Kodaně, Milána, Lucemburku... od 398 Kč.

Před 9 měs

Jak akci využít?

Regiojet spouští již čtvrtou akci během ledna zvanou Žlutá jízda, díky níž můžete využít citelné slevy na autobusové jízdenky napříč Evropou. Vydejte se tentokrát již za 398 Kč (zpáteční) například do Krakova, Regensburgu, Norimberku a Mnichova nebo za 598 Kč dále do Frankfurtu, Lucemburku, Milána, Kodaně a spoustu dalších měst.

Jízdenky jsou v prodeji pouze do dnešní půlnoci!

  • Rezervuj jízdenky za 398 Kč nebo 598 Kč na regiojet.cz >>
  • Cestovní období do 28.2.2017
  • Prodej pouze dnes (25.1.) do půlnoci
  • Jízdenky rezervujte jako 2x jednosměrnou, nikoliv zpáteční a max pro 2 osoby v jednom nákupu

Z Prahy: Vratislav, Regensburg, Norimberk, Mnichov, Kodaň, Milán, Frankfurt, Lucemburk, Štrasburk, Metz a Freiburg

Z Brna: Řím

Z Ostravy: Krakov a Katovice

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jenda.smakal

Ahoj :-) Jedeme s takovou "akcí" zítra poprvé :-) Protože chceme toto využívat častěji a máme u nás geocachingovou partu, můžu se stát, že nevím, kdo ještě pojede. Myslím v případě, že bych kupoval třeba 2x2 jízdenky a nevím kdo se přidá na ty zbylé dvě. Je problém s tím, když na ní pojede někdo jiný? U letenky bych to pochopil, kdyby byl problém, ale u autobusu... Předem děkuji za info :-)

Avatar uživatele nejezchlebova.t

Většinou jim to vadi spíše na cestě zpet - nevím, jestli to tak bylo vždycky, ale ani když dopředu zavoláte ze z nějakého důvodu potřebujete nastoupit později, i když třeba jen o zastávku, tak to neberou...vyzkoušeno včera na trase Geneva - praha

Avatar uživatele go.kujawa

Terez... jak jste kupovala jízdenky do Genevy? sháníme něco levneho

Avatar uživatele brauerova.sara

Jak se budou dívat na to, když si koupím lístek do Kodaně a vyhupnu v Hamburku? Povezu s sebou krosnu. Ale teoreticky by to mohlo být všem jedno, viďte?

Avatar uživatele petmik81

jj jim je to jedno, uz sem to tak udelal nekolikrat, koho to zajima :-D

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Jízdenky 1+1 do Francie a Nizozemí s Regiojetem
-50 %

Honem, dokud jsou místa!

Na víkend a víc z Prahy i Bratislavy do Dublinu
-54 %

To musíš vidět!

Marocký Agadir během listopadového víkendu z Lipska
-50 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Polsko  

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko

Zavřít
Ikona pinu
Německo  

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo

Zavřít
Ikona pinu
Lucembursko  

Největší z nejmenších

Velkovévodství lucemburské (nejčastěji prostě Lucembursko), jak už název napovídá, je země s bohatým historickým dědictvím rodu Lucemburků. Jedná se o jeden z evropských ministátů (ten největší), leží v západní Evropě na křižovatce mezi Německem na východě, Francií na jihu a Belgií na severozápadě.

Lucembursko je zakládajícím členem Beneluxu, NATO, Evropské unie, OECD a hlavní a největší město Lucemburk je sídlem mnoha jejich institucí. Ruku v ruce je jednou z nejrozvinutějších zemí světa a zároveň stát s nejvyšší paritou kupní síly (HDP) na obyvatele na světě. Při návštěvě této země lze tedy počítat s nadstandardní úrovní veřejných služeb, kulturního vyžití i možnostmi rekreace.

Průvodce pro Lucembursko