Žlutý BOOM dobývá Polsko: Krakov, Varšava, Lodž a Wroclaw - 278 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Oblíbené výprodeje autobusových jízdenek dopravce RegioJet dostávají nový rozměr. Tentokrát se akce vztahuje na celé období letních prázdnin a všechny polské destinace obsluhované žlutými autobusy. Udělejte si na pár dní výlet za 278 Kč do Vratislavi, Krakova, Lodže či Varšavy.

Ideální kombinací je pak Vratislav s Varšavou, kde mezi městy přeletíte za 119 Kč s ryanair.com.

  • Destinace: Vratislav, Krakov, Lodž a Varšava
  • Cestovní období: 1.7. - 31.8.2016
  • Dostupnost do 12.6. či vyprodání
Do Krakova se jezdí pouze z Ostravy, z Prahy pak v kombinaci s vlakem za 179 Kč. Zbylé destinace jsou klasicky obsluhovány přímým spojem z Prahy přes Hradec a Náchod.

Příklad kombinace Praha - Vratislav - Varšava - Praha za účasti 2 autobusových spojů a jednoho vnitrostátního letu. Cestopis z mé cesty najdete zde - Polskem za dvě stovky.

Jízdenky:

Letenka:

Hotely po Polsku bývají velmi levné, a to i v případě luxusních 5* hotelů v řetězci Accor. Klasickou nabídku naleznete na portálu Booking.com.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

Tam chceš!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Tam to bude krásný!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Polsko  

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko