Jak akci využít?

Oblíbené výprodeje autobusových jízdenek dopravce RegioJet dostávají nový rozměr. Tentokrát se akce vztahuje na celé období letních prázdnin a všechny polské destinace obsluhované žlutými autobusy. Udělejte si na pár dní výlet za 278 Kč do Vratislavi, Krakova, Lodže či Varšavy.

Ideální kombinací je pak Vratislav s Varšavou, kde mezi městy přeletíte za 119 Kč s ryanair.com.

  • Destinace: Vratislav, Krakov, Lodž a Varšava
  • Cestovní období: 1.7. - 31.8.2016
  • Dostupnost do 12.6. či vyprodání
Do Krakova se jezdí pouze z Ostravy, z Prahy pak v kombinaci s vlakem za 179 Kč. Zbylé destinace jsou klasicky obsluhovány přímým spojem z Prahy přes Hradec a Náchod.

Příklad kombinace Praha - Vratislav - Varšava - Praha za účasti 2 autobusových spojů a jednoho vnitrostátního letu. Cestopis z mé cesty najdete zde - Polskem za dvě stovky.

Jízdenky:

Letenka:

Hotely po Polsku bývají velmi levné, a to i v případě luxusních 5* hotelů v řetězci Accor. Klasickou nabídku naleznete na portálu Booking.com.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

To budou fotky!
ušetříš až 50%
To bude jízda!
ušetříš až 25%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 62%
Hurá za zážitky!
4378 starších akcí
Zavřít boční panel
Polsko

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko