Žlutý boom: jízdenky do Hamburku, Hannoveru a Kodaně za 780 Kč.

Německo , Dánsko
Před 7 měs

Jak akci využít?

Nová várka zlevněných jízdenek autobusového dopravce Regiojet vás tento týden láká k návštěvě historických měst na severu Německa a hlavní metropole Kodaně. Noční spoje při ceně 390 Kč za cestu budou v porovnání s leteckou přepravou minimálně třikrát levnější, ale také šestkrát delší. Jede se však přes noc, proto pokud nemáte problém se spaním v polosedě, udělejte si celodenní výlet přes noc tam, večer zpět.

Zpáteční cestu je nutné sestavit pomocí dvou jednosměrných jízdenek.
  • Rezervuj akční jízdenky za 390 Kč na regiojet.cz
  • Cestovní období do 30.9.2016
  • Prodej do vyprodání, maximálně 18.9.
  • Jízdenky je nutné koupit jako 2x jednosměrnou

Na lince z Prahy do Magdeburgu, Wolfsburgu, Hannoveru, Brém a Hamburku se odjíždí v 23:00 s příjezdem do Hamburku v 11:25 (celý jízdní řád). Z Prahy do Kodaně vyjedete v 18:00 s příjezdem v 6:25.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

13 komentářů

Avatar uživatele Janeet

Nevíte, zda lístek lze stornovat, jako u běžných lístků od regiojetu?

Avatar uživatele Pavel_Starecky

Pozn. Pokud pojedete na této trase do Německa, tak se stejně neobejdete bez 1 noci v Německu

Avatar uživatele Kubi

Stejná akce je i na severní Itálii MIlano, Janov, Trento, Verona, Bolzano

Avatar uživatele SDAN

Edit: Z Prahy do Paříže lze dojet vlakem za 856Kč. http://vlakem.net/praha-paris-1-jednosmerne

Avatar uživatele padrino11

Ne není to narážka, děkuji za informaci. Potřebuji ve 3 lidech 30/1 z Prahy do Paříže a 20/2 zpět a řeším možnosti. Přemýšlel jsem o vlaku místo letadla, ale je to dražší než letadlo i s hotelem.

Avatar uživatele vitkuvcestopiss

Stopem sem tam rychleji

Avatar uživatele SDAN

Že máte jistou náklonnost k firmám R. Jančury je jasné dlouho. Ale do Německa přes noc autobusem je trochu úlet, když všechny uvedené destinace jsou dostupné vlakem za 386-524Kč vlakem z Prahy v 6:27. Například příjezd do Hamburgu je jen o 2h později než autobusem, s tím, že nemusím trávit noc v autobuse...Neříkám, že to nikdo nevyužije, ale na hlavní stranu mi to přijde trochu úlet, myslím, že by se daly najít lepší tipy.

Avatar uživatele padrino11

Měl byste tip jak vlakem do Paříže z Prahy?

Avatar uživatele SDAN

Jestli je to myšleno jako narážka, tak připomenu, že se jedná o Německo. Jinak. Paříže do Prahy je nejlevnější samozřejmě autobus, za 524Kč, ale při nákupu u Českých drah, Regiojet si za stejnou linku účtuje minimálně 1650Kč. Vlakem se lze z Paříže do Prahy dostat od 1380Kč, viz: http://vlakem.net/paris-praha-1-jednosmerne

Avatar uživatele eremi

Na úvod chci říct, že ve většině případů preferuji vlak před busem. Nicméně v tomto případě vidím smysl právě v tom, že nestrávím celej den ve vlaku, ale jede se přes noc a den je pak na prohlídku města a večer opět přes noc zpět. Navíc je to v textu vyloženě zmíněo, že to je pro ty, kterým nevadí strávit noc v buse, určitě ne pro každého, ale určitě to sem patří. A místo cesty vlakem, kde v daném místě musím strávit minimálně jednu noc, spíše dvě to tady vyjede opravdu jen za tu jízdenku, takže pro lowcost cestovatele určitě fajn.

Avatar uživatele SDAN

Samozřejmě, to nepopírám, ale příjezd do Hamburgu v 11:25 mi přijde trochu úlet. Trochu mi to přijde jako reklama na každou akci nevytížených linek žlutého dopravce. Vzhledem k aktuálnímu počasí by mi přišlo vhodnější upozornit na akci někam do přírody, například na Slovensko odkudkoliv z ČR do 276Kč/OW.

Avatar uživatele eremi

Tak mně přijde 11:25 pořád ještě v pohodě na prohlídku města. Jinak je fakt, že jak jsem neměl na ČD dlouho dobrého slova, tak se poslední dobou dost snaží - akce, ceny, mobilní aplikace a začal jsem zase s nimi i občas jezdit. Nicméně po včerejším zážitku z první třídy v rychlíku (na rozdíl od railjetu nebo IC/EC) musím říct, že mají pořád hodně co dohánět. Za tohle chtít cokoliv navíc, to už chce teda hodně odvahy. Jediný pozitivum je, že je tam člověk sám.

Avatar uživatele SDAN

Abych strávil ve městě půl dne a 2 noci v autobusech na to vážně nemám. ČD se za poslední léta hodně změnily (samozřejmě k tomu přispěla i konkurence) a i rychlíky začínají postupně vylepšovat. První třída v rychlíku znamená většinou lepší sedačky, více místa a méně spolucestujících. Příplatek 30% mi přijde ok. CL mám zatím za jedničku ve svém zaměření a doufám, že se to nezmění. Nicméně věci na zlepšení se najdou vždy. Když pomineme tento článek, tak bych u článků nezaměřených na letenky uvítal, aby se tipy nevztahovaly především pro Prahu, přeci jen 90% obyvatel ČR žije jinde. Dále by bylo vhodné místo stručného vypisování dopravy na letiště v okolí ČR (opět použitelné vetšinou jen pro Prahu a max. jedno město po cestě) udělat pro daná letiště vlastní stránky, kde by byly podrobně popsány všechny možnosti dopravy a parkování a na ní v článku odkazovat. Neberte to jako rýpání, ale jako tip, jak poskytovat komplexní a přehledné informace, které vás odliší od konkurence.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)