Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Žlutý BOOM, tak se nazývá aktuální promo akce autobusového dopravce Student Agency. V rámci ní můžete zakoupit jednosměrné jízdenky po Evropě za 270 Kč, avšak ne do standardních destinací typu Berlín či Vídeň, nýbrž třeba do Amsterdamu, Paříže, Kodani či Hamburku! Neváhejte, akce platí jen pro odjezdy do 15.3.

  • Jízdenky zakoupíte na studentagency.cz
  • Cestovní období: 01. - 15.3.2016
  • Prodej do 4.3. nebo vyprodání
  • Jízdenky nelze stornovat
  • Nutno rezervovat jako 2x jednosměrnou jízdenku (nikoliv zpáteční!)
  • Max počet dvou osob na jednu rezervaci
Jaké destinace tedy můžete navštívit? Amsterdam, Hamburk, Frankfurt, Kolín nad Rýnem, Düsseldorf, Hannover, Kodaň, Miláno, Mnichov, Curych, Ženeva a Paříž!

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele lida.musilova
lida.musilova

víkendy už jsou pryč.-)...dobrá nabídka.-)

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele kuba77.zeli
kuba77.zeli

Jde vám ta Kodaň.. mě to třeba AMS najde, ale Kodaň ne?

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele sunmichelle
sunmichelle

Kodaň vyprodaná. Škoda. Nebo koukám špatně? Mám tam jednosměrnou

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele miska.cerm
miska.cerm

Připadá mi to jako reakce na jízdenky od Flixbusu, stejná cena, téměř stejná města, tady je navíc Paříž. My se zrovna vrátili z akce s Flixbusem do Amsterdamu za 20 euro a Flixbus teda doporučuju všema deseti, mnohem luxusnější cestování než se Studentem.

před 6 lety
Avatar uživatele praguna
praguna

Mě Flixbus ráno do Hamburku vůbec nepřijel .Hlásili postupně zpozdění a po 3 hodinách jsem to zabalil a musel zrušit koncert v Hamburku.Alespoň jízdné vrátili.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele sompet
sompet

Koukám na Ženevu a akční jízdenky jsou jen TAM, zpátky už ne :(

před 6 lety
Avatar uživatele veri.p
veri.p

Já stihla Praha-Ženeva-Praha koupit ještě za akční (ale na 2x - jednou již byly nazpět za plnou cenu, cca za půl hoďky nato ve stejném termínu "znovu" za akční cenu = takže storno té původní a koupě zpět znovu).

před 6 lety
Avatar uživatele veri.p
veri.p

Aktuálně 12:47hod trasa Ženeva-Praha opět za 270Kč.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele patrik.muchka
patrik.muchka

Student nejak nesleduju...da se neco podobneho ocekavat i duben/kveten :) ?

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Zatím žádné info o pokračování nemám.

před 6 lety
Avatar uživatele Machacmichal
Machacmichal

Něco podobného měli cca před jedním až dvěma měsíci, tak je možné, že se něco objeví. Předpokládám, že potřebují vytížit spoje :))

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele Maarket_ka
Maarket_ka

Dave, nevíš jak je to tam nejvýhodnější s dopravou? Brala bych víkend čt-ne, tři noci :) a v těch obvodech se nevyznám. Je tam nějaká jízdenka, která se vyplatí? Díky

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Jaké obvody? :D volil bych destinaci, kterou unesu na základě doby jízdy a bude mě nejvíce zajímat.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele test_2
test_2

Kruci! Toto nemohli dát do konce března. :-D Potřeboval bych to kolem 24.3. :-/

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele o-jakub
o-jakub

Už je to pryč. Teda to byla rychlost.

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Není.. Hledáš jednosměrné? Zpáteční musíš nakombinovat jako 2x jednosměrnou jízdenku.. Ty ceny jsou tam stále :)

před 6 lety
Avatar uživatele o-jakub
o-jakub

A jo, jsem dement. Promiň. Už mám dva páry lístků koupené :-) Díky za super tip.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Dominikánská republika
ušetříš až 35%
A už tam budem?
Doprava v Berlíně
ušetříš až 90%
Tam jsi ještě nebyl!
Duny Maspalomas
ušetříš až 27%
Všude dobře, co doma!
Lapad
ušetříš až 66%
Tam chceš!
5459 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít boční panel
Nizozemsko
Nizozemsko

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemsko

Zavřít boční panel
Německo
Německo

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo

Zavřít boční panel
Švýcarsko
Švýcarsko

Kousek velehor uprostřed Evropy

Švýcarská konfederace se nachází ve střední Evropě, jihozápadně od České republiky. Sousedí s Německem, Francií, Itálií, Rakouskem a Lichtenštejnskem. Vzhledem ke své snadno dostupné poloze uprostřed Evropy a alpským masivům rozléhajícím se po celé jižní polovině země je Švýcarsko vyhledávanou destinací pro všechny milovníky hor a aktivit s nimi spojených. Ale nejen to, Švýcarsko zaujme i svou bohatou historií a kulturou – města jako Ženeva, Curych či hlavní město Bern určitě stojí za návštěvu.

Průvodce pro Švýcarsko

Zavřít boční panel
Francie
Francie

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie

Zavřít boční panel
Dánsko
Dánsko

Nejmenší evropská severská země s nejšťastnějším obyvatelstvem

Dánsko je nejmenší z evropských severských zemí. Leží na Jutském poloostrově a na stovkách ostrovů a ostrůvků v okolí, z nichž největší je Sjælland, na němž se nachází i hlavní město Kodaň a soustřeďuje se zde nejvíce obyvatel, protože 6 z 10 Dánů osidluje právě území kodaňské aglomerace. Dánsko má dvě autonomní území – Faerské ostrovy a Grónsko, tento celek se pak nazývá Dánské království. Dánsko patří do EU, zatímco Faerské ostrovy a Grónsko tam nepatří. Jediným pevninským sousedem Dánska je Německo, dalšími zeměmi v těsné blízkosti jsou Polsko, Norsko a Švédsko.

Dánové patří k nejšťastnějším národům na světě a není se čemu divit, protože kvalita života v Dánsku je podle celosvětových statistik jedna z nejvyšších. Dánsko je země Hanse Christiana Andersena, země ikonické stavebnice lego, můžete se zde kochat nádhernými přírodními scenériemi, malebnými vesničkami na venkově nebo navštěvovat starobylé hrady a pevnosti připomínající dřívější vliv Vikingů. Dánsko je posedlé kvalitním designem, detaily a dokonalým zpracováním i v něčem tak všedním, jako je kodaňské metro nebo dánské vlaky. 

Kodaň sama o sobě je opravdovou výkladní skříní Dánska a každý si zde přijde na své. Pokud vás omrzí dánský venkov, tak můžete strávit (nejen) v Kodani noc v jednom z místních nejvyhlášenějších barů, nebo alespoň při teplém letním večeru navštívit s přáteli nějakou z místních restaurací, protože ty mají nejvíce michelinských hvězd ze všech měst severní Evropy. Noční život je v dánských velkých městech velice pestrý a často je k němu i nějaký kulturní doprovod. Dánsko je zkrátka ideální zemí prakticky pro každého cestovatele, jedinou vadou na kráse jsou místní poměrně vysoké ceny.

Průvodce pro Dánsko