Žlutými autobusy do 12 evropských metropolí z Prahy - 540 Kč.

Itálie , Nizozemí , Německo , Švýcarsko , Francie , Dánsko
Před rokem

Jak akci využít?

Žlutý BOOM, tak se nazývá aktuální promo akce autobusového dopravce Student Agency. V rámci ní můžete zakoupit jednosměrné jízdenky po Evropě za 270 Kč, avšak ne do standardních destinací typu Berlín či Vídeň, nýbrž třeba do Amsterdamu, Paříže, Kodani či Hamburku! Neváhejte, akce platí jen pro odjezdy do 15.3.

  • Jízdenky zakoupíte na studentagency.cz
  • Cestovní období: 01. - 15.3.2016
  • Prodej do 4.3. nebo vyprodání
  • Jízdenky nelze stornovat
  • Nutno rezervovat jako 2x jednosměrnou jízdenku (nikoliv zpáteční!)
  • Max počet dvou osob na jednu rezervaci
Jaké destinace tedy můžete navštívit? Amsterdam, Hamburk, Frankfurt, Kolín nad Rýnem, Düsseldorf, Hannover, Kodaň, Miláno, Mnichov, Curych, Ženeva a Paříž!

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

17 komentářů

Avatar uživatele lida.musilova

víkendy už jsou pryč.-)...dobrá nabídka.-)

Avatar uživatele kuba77.zeli

Jde vám ta Kodaň.. mě to třeba AMS najde, ale Kodaň ne?

Avatar uživatele sunmichelle

Kodaň vyprodaná. Škoda. Nebo koukám špatně? Mám tam jednosměrnou

Avatar uživatele miska.cerm

Připadá mi to jako reakce na jízdenky od Flixbusu, stejná cena, téměř stejná města, tady je navíc Paříž. My se zrovna vrátili z akce s Flixbusem do Amsterdamu za 20 euro a Flixbus teda doporučuju všema deseti, mnohem luxusnější cestování než se Studentem.

Avatar uživatele praguna

Mě Flixbus ráno do Hamburku vůbec nepřijel .Hlásili postupně zpozdění a po 3 hodinách jsem to zabalil a musel zrušit koncert v Hamburku.Alespoň jízdné vrátili.

Avatar uživatele sompet

Koukám na Ženevu a akční jízdenky jsou jen TAM, zpátky už ne :(

Avatar uživatele veri.p

Já stihla Praha-Ženeva-Praha koupit ještě za akční (ale na 2x - jednou již byly nazpět za plnou cenu, cca za půl hoďky nato ve stejném termínu "znovu" za akční cenu = takže storno té původní a koupě zpět znovu).

Avatar uživatele veri.p

Aktuálně 12:47hod trasa Ženeva-Praha opět za 270Kč.

Avatar uživatele patrik.muchka

Student nejak nesleduju...da se neco podobneho ocekavat i duben/kveten :) ?

Zatím žádné info o pokračování nemám.

Avatar uživatele Machacmichal

Něco podobného měli cca před jedním až dvěma měsíci, tak je možné, že se něco objeví. Předpokládám, že potřebují vytížit spoje :))

Avatar uživatele Maarket_ka

Dave, nevíš jak je to tam nejvýhodnější s dopravou? Brala bych víkend čt-ne, tři noci :) a v těch obvodech se nevyznám. Je tam nějaká jízdenka, která se vyplatí? Díky

Jaké obvody? :D volil bych destinaci, kterou unesu na základě doby jízdy a bude mě nejvíce zajímat.

Avatar uživatele test

Kruci! Toto nemohli dát do konce března. :-D Potřeboval bych to kolem 24.3. :-/

Avatar uživatele o-jakub

Už je to pryč. Teda to byla rychlost.

Není.. Hledáš jednosměrné? Zpáteční musíš nakombinovat jako 2x jednosměrnou jízdenku.. Ty ceny jsou tam stále :)

Avatar uživatele o-jakub

A jo, jsem dement. Promiň. Už mám dva páry lístků koupené :-) Díky za super tip.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít
Ikona pinu
Nizozemí  

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemí

Zavřít
Ikona pinu
Švýcarsko  

Kousek velehor uprostřed Evropy

Švýcarská konfederace se nachází ve střední Evropě, jihozápadně od České republiky. Sousedí s Německem, Francií, Itálií, Rakouskem a Lichtenštejnskem. Vzhledem ke své snadno dostupné poloze uprostřed Evropy a alpským masivům rozléhajícím se po celé jižní polovině země je Švýcarsko vyhledávanou destinací pro všechny milovníky hor a aktivit s nimi spojených. Ale nejen to, Švýcarsko zaujme i svou bohatou historií a kulturou – města jako Ženeva, Curych či hlavní město Bern určitě stojí za návštěvu.

Průvodce pro Švýcarsko

Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie