Zpáteční jízdenky do Varšavy (+ tip na hotely s 50% slevou) - 149 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Pouze během dnešního dne nabízí autobusový dopravce Ecolines zpáteční jízdenky do Varšavy s 85% slevou. Konečná cena zpáteční jízdenky činí 24 polských zlotý, v přepočtu 149 Kč. Cesty se vztahují na období do konce března. Zároveň běží od dnešního dne členský výprodej řetězců Accor - pro Varšavu se slevou 50% - více níže.

  • Jízdenky Praha - Varšava a zpět za 24 pln / 149 Kč rezervuj na ecolines.pl
  • Cestovní období: 15.2. - 31.3.2016
  • Prodej pouze dnes, 10.2.
Odjezdy jsou plánovány na 20:20 s příjezdem do Varšavy ráno v 6:05. Opačný směr odjíždí v 23:30 s příjezdem do Prahy v 9:55. Během jízdy je k dispozici internet, zábavní systém, zásuvky a "stevardka".

Výprodej hotelů na Accoru

Každý týden se obměňující akční nabídka na výprodej v hotelových řetězcích pod Accorem se dnes usmála právě na Varšavu (mimo jiné i na další města po Evropě). Získat tak můžeme nenáročné Ibis pokoje za 19 eur nebo kvalitní 4* Novotel za 29 eur. Využít můžete též královský 5* Sofitel za 45 eur! *slevy jsou reálné, několikrát prověřeno a nejsou rozhodně na oko (např. Sofitel za 45 eur / 1.220 Kč vs. na Booking.com za 2.140 Kč)

Užijte si 1 noc a celé dva dny ve Varšavě - naprosto dostačující čas - za 550 Kč (jízdenky + hotel v 4* Novotelu).

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

25 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele maja.vavrac

Kde prijdu na to jake mesta jsou zrovna ve sleve? Varsavu jsem tam zrovna nenasla :-(

Přímo v tom odkazu, ale pravda je ta, že Polsko už tam taky není.. Tahle akce se moc nevyvedla :D

Avatar uživatele maja.vavrac

Aha takže prostě na tý hlavní stránce, chápu...prostě Polsko zmizelo :D díky !

Doporučuji také hlídat tuhle kategorii http://www.accorhotels.com/gb/leclub/hotels-offers/promotion-list-2347-1-gagner-des-points.shtml, občas jsou slevy i zde, ale je to hlavně na získání více bodů - např. 3X + snídaně, welcome drink atd. Zejména teď pro Itálii běží promo :) Ale tohle jsou už hrátky kvůli statusu, ne levnému a kvalitnímu přespání.

Avatar uživatele maja.vavrac

díky moc ! :)

Avatar uživatele anna.herynkova

Poradil by mi prosím někdo, jak koupit lístky za 24 PLN? Zkoušla jsem to i separátně, ale to mi také nefunguje. Děkuji

Pravděpodobně nešlo o časově omezenou akci, ale o kusy.. Dávám jako neaktuální - zkusil jsem vše možné, i změny IP adresy a nic :)

Avatar uživatele s

Hodilo by se to taky do Wroclavi

Avatar uživatele makoutna

Varšavský autobus přes Wroclav jede, takže pro cestu tam by asi nebyl problém vystoupit dřív, nevím, co zpátky.

Avatar uživatele b3t0n

Ať se snažím, jak se snažím, vždy jsem na původní ceně a 137 PLN, zkoušel jsem více termínů, více osob a stále nic. Nevíte kde může být chyba? Díky za pomoc! :)

Avatar uživatele veri.p

Taky se mi nedaří nakombinovat jakýkoli termín pod 137PL.

Avatar uživatele tomaszenkl

Zkuste termín 25.3. tam a 26.3. zpátky, pro 1 osobu. Ve druhým okně to samý, ale pro druhou osobu. Měna PLN - jinak vše za 1000 CZK.

Avatar uživatele kinkz321

Mně se sleva neaktivuje ani při tomto termínu který píšeš...stále jsem na těch 137PLN

Avatar uživatele lubos.novy.7

Taky nefunguje... Ale vypadalo to lákavě.

Avatar uživatele jana.kracm

Také mi to nejde koupit se slevou. :( Zkoušela jsem i pouze jeden lístek a v polštině..

Avatar uživatele kinkz321

Tak se mi nakonec povedlo jízdenku zakoupit, zkuste 4.3. tam a 5.3. zpět...jedu sám, někdo kdo by se přídal na prohlídku města? Kdyžtak napište zprávu a můžeme se domluvit... viz mail: vojtakolojede@seznam.cz

Avatar uživatele tomaszenkl

Já mám 2 lístky v termínu 25.3. - 26.3. - kdyby někdo chtěl, přenechám za těch 48 PLN ( 300 Kč ).. ;) tomaszenkl@gmail.com

Avatar uživatele kinkz321

Poraďte jak se dostat na cenu 24PLN, kterou zde uvádíte jako akční? Zkoušel jsem zadávat různé termíny a nejlevnější mi tam vyjede zpáteční za 137PLN.

Teď koukám, sleva se už neuplatňuje už ani mě.. Zjistím co se děje.

Avatar uživatele t.holanova

Taky nic...

Avatar uživatele tomaszenkl

Mně se aktivovala - koupil jsem 2 lístky, ale separátně, nešlo mi mít slevu na 2 lístky během jednoho nákupu. A vždy se sleva aktivuje jen při PLN měně.

Tome, a nyní tu slevu stále vidíš?

Avatar uživatele veri.p

A v kterém kroku se sleva aktivuje, prosím? Jsem v kroku 5 a stále cena 137 PLN (navíc před krokem 6 systém padá.. :( )

Avatar uživatele Tuccnak

Aby se člověk dostal k těm nabídkám hotelů musí být členem toho jejich klubu Le Club AccorHotels. Co to obnáší? Stačí jen online registrace nebo je nutné splnit nějaké podmínky/platit něco?

Stačí jen registrace. Přijde ti pak domů kartička, tak uveď správnou adresu. Vše je komplet zdarma - je to věrnostní program hotelů, chci se o tom rozepsat více, ale v základu: - členství vždy bezplatné - za pobyt sbíráš body v závislosti na ceně a druhu řetězce (Ibis, Novotel, Mercure, Sofitel, Agadio) - v průměru máš 100 bodů, dají se lecjak boostnout, např. aplikací Accor Places (uděláš check-in, že jsi na hotelu, a připíšou ti body dle různých parametrů, více v aplikaci) - body vydrží 1 rok, pokud se během roku ubytuješ, platnost se o další rok posouvá - za 2000 bodů máš 40 eurový voucher - během roku více než 10 nocí nebo 2500 bodů? Máš Silver status, atd.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S 50% slevou do Turecka, Bahrajnu, SAE, Kuvajtu, Kataru, Íránu, Libanonu a dalších
-50 %

A už tam budem?

Výprodej letenek z Prahy do zimního Norska
-36 %

To bude jízda!

Dvacka Wizzu: Neapol, zimní Island nebo Maroko
-20 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Polsko  

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko