Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Využijte probíhající akce tuzemského dopravce RegioJet v podobě 1+1 jízdenka zdarma a naplánujte si krátký výlet do nedaleké Francie. Zpáteční jízdenka v případě cesty dvou osob vás vyjde na 950 Kč / osoba. Noční linky vyjíždějí z Florence před půlnocí a do francouzských či nizozemských měst přijíždějí druhý den v poledních hodinách.

Nechcete–li v autobuse trávit příliš mnoho času, vydejte se do nádherného Štrasburku, kde vždy minimálně jednu noc přespíte (úterý/středa nebo sobota/neděle).

  • Zpáteční jízdenku rezervujte jako 2x jednosměrnou
  • Cestovní období do 20.11.2016
  • Prodej do 16.10.
Vyjíždíte–li na studijní pobyt, jistě vás potěší bezplatné zavazadlo o maximální váze 30 kg.

Doba jízdy do jednotlivých měst:

  • Štrasburk – 9 hodin
  • Metz – 9 hodin
  • Paříž – 14 hodin
  • Amsterdam – 16 hodin
  • Lyon – 17,5 hodiny
Další destinace, které lze v rámci této akce navštívit: Remeš, Dijon, Breda, Eindhoven, Rotterdam, Utrecht, Venlo.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele wegepe
wegepe

Ahoj, potřebovala bych informaci ohledně příštího týdne a těch akčních jízdenek do dalších zemí - od kolika hodin je ta akce v pondělí spouštěna ? hnedka po půlnoci? díky

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele newplzenak
newplzenak

Plzen-Amsterdam 25.10. Jel by nekdo jako druhej???

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele Ahmad Masúd
Ahmad Masúd

Protože byznys. Za stejné cca pětikilo lze bez problémů pár dní předem koupit "Včasnou jízdenku Evropa" u dopravce ČD do Bruselu, či po celém SRN. A to i při použití vysokorychlostních spojů.

před 5 lety
Avatar uživatele eremi
eremi

A co za byznys přináší ČD pro DB, že mají lepší ceny než společnost, která bus provozuje, navíc když ceny vlakových jízdenek jsou u obou stejné? Ptal jsem SDAN proto, že je zjevně velmi dobře informován stran ČD. Co se týče Včasných jízdenek, to tady není potřeba objevovat Ameriku a vše je, mimo jiné, i v tom ceníku, co sem SDAN hodil, tak si to tam každý může přečíst a několikrát to tady už proběhlo ve fóru.

před 5 lety
Avatar uživatele SDAN
SDAN

Informace mám pouze jen veřejné, které objeví různě na internetu, žádný hlubší vztah s ČD nemám. Myslím si, že cena je tak nízká kvůli konkurenceschopnosti, kdy je český zákazník velmi citlivý na cenu, což u německého do jisté míry neplatí. To samé lze vidět například u VČJE do Rakouska, kdy je mnohdy jízdenka z ČR daleko levnější, než vnitro přímo od OeBB.

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele SDAN
SDAN

Proč tomu tak je to netuším, asi si ČD takové podmínky s DB vyjednaly, cena je v souladu s tímto ceníkem: https://www.cd.cz/eshop/data/CenyVJE.pdf?v=20160714

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele SDAN
SDAN

DB Bus Praha - Mannheim - Strasbourg - Paris stojí dlouhodobě 19€ (524Kč) i pro jednotlivce.

před 5 lety
Avatar uživatele martina.daniela
martina.daniela

nějaký odkaz prosím

před 5 lety
Avatar uživatele m.simek_1
m.simek_1

Já vidím na stránkách DB cenu Paris - Praha 39 euro, zajímalo by mě, kde to koupíš za 19 euro?

před 5 lety
Avatar uživatele eremi
eremi

Přesně tak, Praha - Paříž je od 29 E jednosměrně, taky by mě zajímalo, kde dlouhodobě koupíš Praha - Paříž s DB Bus za 19E?

před 5 lety
Avatar uživatele SDAN
SDAN

Na https://www.cd.cz/eshop/, momentálně lze jízdenky z neznámého důvodu zakoupit jen do 15.10., ale snad se jedná jen o dočasný výpadek systému.

před 5 lety
Avatar uživatele eremi
eremi

Díky za info, znáš důvod, proč jsou jízdenky přes eshop ČD o tolik levnjší než přímo na stránkách DB?

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Maják v Málaze
ušetříš až 58%
Všude dobře, co doma!
Jambiani
ušetříš až 39%
Tam jsi vždycky chtěl!
Enna
ušetříš až 71%
Honem, dokud jsou místa!
Pickalbatros Dana Beach Resort
ušetříš až 43%
Tam jsi vždycky chtěl!
5285 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Nizozemsko
Nizozemsko

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemsko

Zavřít boční panel
Francie
Francie

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie