Zpáteční jízdenky do Paříže, Amsterdamu, Štrasburku, ... za 950 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Využijte probíhající akce tuzemského dopravce RegioJet v podobě 1+1 jízdenka zdarma a naplánujte si krátký výlet do nedaleké Francie. Zpáteční jízdenka v případě cesty dvou osob vás vyjde na 950 Kč / osoba. Noční linky vyjíždějí z Florence před půlnocí a do francouzských či nizozemských měst přijíždějí druhý den v poledních hodinách.

Nechcete–li v autobuse trávit příliš mnoho času, vydejte se do nádherného Štrasburku, kde vždy minimálně jednu noc přespíte (úterý/středa nebo sobota/neděle).

  • Zpáteční jízdenku rezervujte jako 2x jednosměrnou
  • Cestovní období do 20.11.2016
  • Prodej do 16.10.
Vyjíždíte–li na studijní pobyt, jistě vás potěší bezplatné zavazadlo o maximální váze 30 kg.

Doba jízdy do jednotlivých měst:

  • Štrasburk – 9 hodin
  • Metz – 9 hodin
  • Paříž – 14 hodin
  • Amsterdam – 16 hodin
  • Lyon – 17,5 hodiny
Další destinace, které lze v rámci této akce navštívit: Remeš, Dijon, Breda, Eindhoven, Rotterdam, Utrecht, Venlo.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele wegepe

Ahoj, potřebovala bych informaci ohledně příštího týdne a těch akčních jízdenek do dalších zemí - od kolika hodin je ta akce v pondělí spouštěna ? hnedka po půlnoci? díky

Avatar uživatele newplzenak

Plzen-Amsterdam 25.10. Jel by nekdo jako druhej???

Avatar uživatele vetlanda

Protože byznys. Za stejné cca pětikilo lze bez problémů pár dní předem koupit "Včasnou jízdenku Evropa" u dopravce ČD do Bruselu, či po celém SRN. A to i při použití vysokorychlostních spojů.

Avatar uživatele eremi

A co za byznys přináší ČD pro DB, že mají lepší ceny než společnost, která bus provozuje, navíc když ceny vlakových jízdenek jsou u obou stejné? Ptal jsem SDAN proto, že je zjevně velmi dobře informován stran ČD. Co se týče Včasných jízdenek, to tady není potřeba objevovat Ameriku a vše je, mimo jiné, i v tom ceníku, co sem SDAN hodil, tak si to tam každý může přečíst a několikrát to tady už proběhlo ve fóru.

Avatar uživatele SDAN

Informace mám pouze jen veřejné, které objeví různě na internetu, žádný hlubší vztah s ČD nemám. Myslím si, že cena je tak nízká kvůli konkurenceschopnosti, kdy je český zákazník velmi citlivý na cenu, což u německého do jisté míry neplatí. To samé lze vidět například u VČJE do Rakouska, kdy je mnohdy jízdenka z ČR daleko levnější, než vnitro přímo od OeBB.

Avatar uživatele SDAN

Proč tomu tak je to netuším, asi si ČD takové podmínky s DB vyjednaly, cena je v souladu s tímto ceníkem: https://www.cd.cz/eshop/data/CenyVJE.pdf?v=20160714

Avatar uživatele SDAN

DB Bus Praha - Mannheim - Strasbourg - Paris stojí dlouhodobě 19€ (524Kč) i pro jednotlivce.

Avatar uživatele martina.daniela

nějaký odkaz prosím

Avatar uživatele m.simek

Já vidím na stránkách DB cenu Paris - Praha 39 euro, zajímalo by mě, kde to koupíš za 19 euro?

Avatar uživatele eremi

Přesně tak, Praha - Paříž je od 29 E jednosměrně, taky by mě zajímalo, kde dlouhodobě koupíš Praha - Paříž s DB Bus za 19E?

Avatar uživatele SDAN

Na https://www.cd.cz/eshop/, momentálně lze jízdenky z neznámého důvodu zakoupit jen do 15.10., ale snad se jedná jen o dočasný výpadek systému.

Avatar uživatele eremi

Díky za info, znáš důvod, proč jsou jízdenky přes eshop ČD o tolik levnjší než přímo na stránkách DB?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

Honem, dokud jsou místa!

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Jedem!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Nizozemí  

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemí

Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie